در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Major

Majorno avatar
پست ها

178

تشکر کرده: 155 مرتبه
تشکر شده: 778 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 8 آبان 1394 19:13

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

گروه ویژه آدم ربائی اسرائیل موسوم به یاماس

توسط SCUD » سه شنبه 26 آبان 1394 12:40

یگان آدم ربائی یاماس متشکل از افرادی است که کاملا به لهجه اعراب فلسطینی مسلط هستند و همگی دوره های دفاع شخصی را کاملا گذرانده و مجهز به سلاح کمری مخفی هستند و هنگام تظاهراتهای فلسطینیها و درگیریهای آنها با نظامیان اسرائیلی به درون تجمع نفوذ کرده و با شناسائی سرشاخه ها هنگام یورش نظامیان اسرائیلی و فرار فلسطینیها سریعا افراد مورد نظر را زمینگیر کرده و منتظر رسیدن نظامیان و انتقال فرد مورد نظر به بازداشتگاهها میشوند! افراد گروه یاماس دائما تغییر چهره میدهند.


تالیف اینجانب درسایتهای ذیل با نام وایپر

گروه ویژه آدم ربائی اسرائیل موسوم به یاماس!سایت تالار پادشاهان ایرانی
انجمن ان اس استادیز
ارتشی دات کام

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: گروه ویژه آدم ربائی اسرائیل موسوم به یاماس

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 27 آبان 1394 15:17

البته راه هایی برای مقابله با این صهیونیست های نفوذی هست که عرض می نمایم:

1- اموزش رزم های دفاع شخصی در بین جوانان فلسطینی همگانی و رایج شود.

2- جوانانی که در تظاهرات و میارزه شرکت دارند مرتب جای خود را بعنوان بحساب لیدر با هم عوض کنند تا رد نفر اصلی گم شود و صهیونیست ها متوجه نشوند که فرد مورد نظر واقعی کیست ( البته این سیاستی است که جوانان فلسطینی بایست با تیزهوشی بین خود بوجود بیاورند تا افراد فعالتر شناسایی نشوند. )

3- ( شاید این مورد عجیب بنظر برسد اما برای ایجاد امنیت و شناسایی صهیونیست های نفوذی خوب است) جوانان فلسطینی که در تظاهرات و مبارزه شرکت دارند با اعتماد به هم و بصورت متحد با هم قرار بگذارند هر فرد نفر کناریش را تفتیش بدنی کند تا معلوم شود اسلحه یا چیزهای شبیه به ان نداشته( مخصوصا کسانی که از ماسک و چفیه و اینطور چیزها برای پوشاندن صورتشان استفاده می کنند). اگر این شگرد فلسطینی ها  در هنگام تجمع به گوش صهیونیست ها برسد در فرستادن مامورین بین فلسطینی ها دچار ترس خواهند کرد.

4- جوانان فلسطینی هوشیار باشند و در عین ایستادگی مقابل سربازان صهیونیست که دور هستند  با چشم های کاملا باز افرادی را که بنظرشان میرسد مشکوک باشند مخفیانه و از فاصله نزدیک زیر نظر بگیرند. مخصوصا افرادی را که اطراف لیدرها و افراد شاخص جمع شده اند و زیاد به لیدرها توجه دارند. معمولا جوانان فلسطینی در هنگام مبارزه با سنگ مقابل صهیونیست ها شور و هیجان خاصی دارند و فعال و پر تحرک هستند اما مامورین مخفی صهیونیست در این مورد چندان فعال نبوده بلکه سعی می کنند در اختفا بمانند. حالت نگاه انها هم با فلسطینی ها فرق دارد.

5- جوانان فلسطینی شوکرهای برقی و اسپری هایی مثل فلفل همراه داشته باشند و اگر این چیزها در سرزمین اشغالی پیدا نمی شود ساخت اسپری فلفل با استفاده از قوطی اسپری های خالی و اب و فلفل غلیظ و و هوای فشرده با پمپ دوچرخه اسان است. البته می توانند نشادر را هم به ان اضافه کنند ( البته اگر حالت خورندگی قوطی فلزی را نداشته باشد).
همچنین اگر شایع شود فلسطینی ها علاوه بر بلد بودن رزم دفاع شخصی در تجمعات و تظاهرات خود سلاح سرد حمل می کنند باعث ترس در صهیونیست ها خواهد شد و از حضور در ان تجمعات خودداری بیشتری خواهند کرد .

6- اگر شایع شود که لیدرها و افراد شاخص فلسطینی در تظاهرات و برای رهایی شهادت طلبانه  از چنگ ماموران یا ماس از کمربندهای انفجاری استفاده می کنند برای مرعوب کردن جنایتکاران مخقی یاماس خیلی موثر خواهد بود. اگر تعدادی از فلسطینی ها بطور نمایشی چیزی مثل ان نوع کمربندها را به کمرشان ببندند ( اگر چه انفجاری نباشد) ان نوع ماموران رژیم دژخیم اسراییل را کاملا به وحشت خواهد انداخت.

8- گاهی انقلابیون فلسطینی بصورت تاکتیکی و قبل از حمله سربازان صهیونیست دستور عقب نشینی بدهند و همه افراد را به کوچه و پس کوچه های اطراف بکشند و بگویند همه ما باید بازرسی بدنی شویم  و انهایی که نقاب دارند ان را از چهره اشان بردارند. احتمال زیاد دارد ماموران یاماس دچار ترس شوند و بجای همراه شدن با فلسطینی ها به سمت صهیونیست ها فرار کنند و اگر هم همراه شدند در بازرسی چهره یا  بدنی در محلی دورتر از محل تظاهرات شناسایی خواهند شد.    

در پایان باید بگویم این موارد در حالی بفکر من رسید که من از شرائط موجود در فلسطین با خبر نیستم ولی گفتم شاید ذکر این موارد یا بعض انها عملی باشد. و همچینی باید گفت صهیونیست ها روحیه شکننده ای دارند ضمن انکه در تظاهر به قدرت و توانایی بیش از انچه هستند استاد می باشند. انها در زمان ضعف و شکست در حالیکه در مخافل خودمانی توی سر خودشان می زنند و ناله می کنند اما درست وقتی در انظار ظاهر می شوند چهر متکبر پیروز به خودشان می گیرند و تظاهر به قدرت و توانایی می کنند. " این حقیقتی است که جوانان فلسطین بخوبی ان را درک کرده اند" و نه تنها از نمایش قدرت صهیونیست ها نمی ترسند بلکه با افزوده شدن تعداد سربازان اسراییلی بیشتر پی به ناتوانی صهیونیست ها می برند! در غزه هم همینطور.
بهرحال صهیونیست ها بدلیل بی ایمانی و انهم بدلیل اشغالگری و جنایت و حذر از مرگ و کشته شدن ضعف بزرگی دارند که علیرغم استادیشان در تظاهر به قدرت و مواضع مستحکم کاملا مشهود است.
همچنین بطور جنبی عرض می شود، یکی دیگر از نقاط ضعف اسراییلی ها اثرات منفی کمی نیروی انسانی اشان و تمایل به عیش و زندگی دنیاست که خوشبختانه از بعد از انقلاب اسلامی در ایران عیش و ارامش برای همیشه از انها سلب شد.من برای اختصار کلام در این مورد تفسیر بیشتری نخواهم داشت.

همه چند صد هزار نفر کاربر گرامی سنترال کلابز در همه مراحل زندگی اشان موفق و پیروز باشند و روزی انشاء ... برای زیارت قدس راهی فلسطین شوند انهم در اینده نزدیک.

با تشکر فعلا خداحافظی می کنم و روز خوبی را برای شما ارزو دارم

بتاریخ 1394/8/27

ارادتمند - شفق 2

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Novice Poster

Novice Posterno avatar
پست ها

66

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 47 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 مهر 1390 09:22

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 19 پست

Re: گروه ویژه آدم ربائی اسرائیل موسوم به یاماس

توسط mg100 » چهارشنبه 27 آبان 1394 19:34

سلام اکثریت کشورها از این سازمانها دارند .


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان