در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

نماد کاربر
3

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 آذر 1394 22:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

رینگ17

توسط jaliltk » سه شنبه 3 آذر 1394 22:42

با سلام خدمت دوستان،من یه رینگ17 دارم کسی میتونه کمک کنه بهم بگه چه سایز لاستیکی به نوع رینگ میخوره و قیمتش چن هستش؟؟؟؟؟؟؟؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3100

تشکر کرده: 2438 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 5 آذر 1394 02:08

سلام
شما باید از لاستیک فروشیها سوال کنین تا هم سایز رو بهتون بگن هم قیمت رو  چون پهنای رینگ رو هم باید در نظر داشته باشیم برای خرید لاستیکش
اینها چند مدل تایر 17 اینچ هست مخصوص رینگ 17 اینچ ("17)
https://www.tacomaworld.com/attachments ... 3110842622
http://l.yimg.com/lo/api/res/1.2/kKa6i_ ... jpg.cf.jpg
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

نماد کاربر
3

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 آذر 1394 22:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: رینگ17

توسط jaliltk » پنج شنبه 5 آذر 1394 22:23

ممنون از شما-البته این رینگ 17 --4پیچ بوده و برای خانواده پژو ساخته شده قبلا زیر 206 بوده که الان پرشیا دارم و میخام زیر اون بندازمش.اون رینگ هایی که گزاشتین برای ماشین های غیر پژو هستش.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3100

تشکر کرده: 2438 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: رینگ17

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 6 آذر 1394 12:51

jaliltk نوشته است:ممنون از شما
البته این رینگ 17 --4پیچ بوده و برای خانواده پژو ساخته شده قبلا زیر 206 بوده که الان پرشیا دارم و میخام زیر اون بندازمش.
اون رینگ هایی که گذاشتین برای ماشین های غیر پژو هستش.

ممنونِ خدا
شما فقط گفتین رینگ 17" که معنیش اینه که قطر رینگ 17 اینچه یا به عبارت دیگه قطر وسط لاستیکش 17 اینچه
چون اطلاعات دیگه ای درج نکردین , بنده هم گفتم رینگ 17 دهها مدل هست و باید دیدش و بقیه ی مشخصاتش رو هم دونست تا فهمید چه لاستیکی بهش میخوره
حالا که میگین رینگ 206 هست پس ار نظر پهنا و ارتفاع فقط سه چهار نوع لاستیک 17 بهش میخوره
درضمن اگر قراره برای ماشین خودتون استفاده کنین پس باید هم سایز و هم نقش تایرهای ماشین باشه وگرنه مشکل به وجود میاره . سایز تایرهای ماشینتون رو ببینین چنده , مثل همون بخرین
البته اگر برای زاپاس هست پس فرق داستنش نقشش (عاجش) زیاد مهم نیست چون فقط گاهی و به صورت موقت استفاده میشه
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان