در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Memberno avatar
پست ها

11

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 مهر 1394 11:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

چه انتظاری از طراح سایت دارید؟

توسط Farahnaz_J » شنبه 7 آذر 1394 13:04

این روزها  کسانی در کسب و کار خود شاخص ترند که تبلیغات آنها وسیع تر باشد. طراحی سایت به صورت اصولی، به عنوان یکی از بهترین را ههای تبلیغات  ،می تواند تاثیر بسزایی  در رونق فعالیت تجاری یک شرکت داشته باشد و موجب افزایش فروش آن شود.طراحی وب سايت  اصولی و قدرتمند در بازار کسب و کار شما نيازمند همکاری با شرکتی است که معیارهای امروزی طراحی سایت  در آن رعایت شود . از جمله این معیارها  :

*طراحي  سایت براساس اصول e-maketing  و بازاریابی اینترنتی

* طراحي سایت بر پايه  استانداردهای موتورهای جستجو

*  طراحي  وب سایت منطبق  با تمام مرورگرها

*   بالا بردن سرعت بارگزاری سايت

*    طراحی سایت منطبق بر نیازها و اهداف شما در بازار کسب و کارتان و چشم انداز کاری شما

...

نكات مهم ديگری هم در طراحي  وب سايت شما موثرند  كه مستقيم به شرکت طراحی سایت شما مربوط میشوند.پیشنهاد من به شما این است که قبل از اینکه طراحی سایت خود را به شرکت ها ی طراح سایت واگذار کنید، موارد زیر را در مجموعه  آنها ارزیابی بنمایید:

1-       بررسی سطح  دانش آکادمیک و تجربی شرکت طراحی  وب سایت : شما با بررسی نمونه کارهای  قبلی شرکت طراحی سایت مورد نظر  و ارتباط با مشتریان قبلی آن شرکت و بررسی نمونه کارها  بر اساس اصول زیبایی شناسی و عدم تشابه وب سایت ها می توانید شرکت طراحی وب سایت مذکور را مورد ارزیابی قرار دهید.

2-      شناخت جامع بررسی بازار کسب و کار شما در دنیای اینترنت : برای اینکه طراحی سایت شرکت شما با عث رونق کسب و کار تان شود درک درست، صحیح و جامع از فعالیت های تجاری شما ، بررسی رقبای شما و جایگاه آنها  در موتورهای جستجو و بررسی مخاطبین اصلی وب سایت شما بررسی محصولات شما و میزان نتایج جستجو بر کلمات مرتبط با کار شما   الزامی است.

3-     حصول اطمینان از کیفیت بالای نمونه کارهای طراحی  وب سایت آن شرکت و توجه به این نکته که ظاهر گرافیکی نمونه کارهای قبلی مشابه هم نباشد.

4-     بررسی امکانات و خدماتی که شرکت مورد نظر بعد از اتمام طراحی سایت و یا در حین فرایند طراحی وب سایت  به عنوان خدمات پشتیبانی به شما ارائه میدهد.

5-      وب سایت شما باید قابل مدیریت توسط خود شما باشد و امکاناتی برای مدیریت محتوای سایت از قبیل متون صفحات ، مقاله ها ، تصاویر و عنوان صفحات … در اختیار شما قرار دهد.

6-     توجه به گرافیک سایت  در حین طراحی سایت که نمایانگر شما در محیط کسب و کار آنلاین می باشد و عامل اصلی ماندگاری بیننده در لحظه ورود به  وب سایت است
منبع:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان