در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1632 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

وحشت داعش از حملات هوایی

توسط shafagh 2 » شنبه 7 آذر 1394 22:43

عده ای از فعالان ضد داعش در سوریه بر اساس عینیات و مشاهدات خود گزارش داده اند،  تروریست های داعش تعداد زیادی آژیر  را در محلهای استقرار و محل تجمع نیروهای خود نصب کرده اند و هر زمان که هواپیمایی به ان منطقه نزدیک می شود کلیه ان آژیرها بصدا در می ایند. در این اوضاع داعشی ها پست ها و خودرو های خود را ترک کرده و به سمت محلهای امن فرار می کنند.
روسیه از بعد از انکه داعش هواپیمای مسافربرای این کشور را در صحرای سینای مصر طی یک اقدام تروریستی بمب گذاری و منفجر کرد و حدود تعداد 245 نفر از شهروندان این کشور را از بین برد، بمب افکن ها و جنگنده های روسیه حملات سخت و زیر و زبر کننده ای را علیه داعش شروع کرده اند و همین حملات سنگین و غافلگیر کننده که تا بحال گروه کثیری از انها را هلاک و خسارات شدیدی را به مواضع و ادوات و تاسیسات انها وارد کرده وحشت زیادی را در بین داعشی ها بوجود اورده است.
" تیم رمضان" یکی از افراد فعال ضد داعش می گوید: " داعشی ها که قبلا تمرکزشان بر حملات زمینی رزمندگان و ارتش سوریه و پیشروی انها بود امروز بیشتر از حملات هوایی در بیم هستند و در هر جایی که نیروهای داعش بتوانند صدای آزیر را شنیده و به پناهگاه های امن یا بیابان های اطراف فرار کنند آژیر نصب کرده اند. وقتی که یک هواپیمای جنگی به حریم هوایی رقه وارد می شود آژیرها بصدا در می ایند تا به اعضاء داعش اخطار دهند.
فرد فعال ضد تروریسم دیگری که خود را " ابوشم الرقه" معرفی کرده می گوید:"  بمحضی که انها صدای آژیر را می شنوند بسرعت پست های خود را ترک کرده و در هر جایی که بتوانند پناه می گیرند. در چنین مواقعی انها حتی خودروهای خود را در وسط جاده رها کرده  می گریزند. "
بر اساس اظهارات یکی از محققان ونویسندگان بنام "هشام الهاشمی" : ار بعد از حملات متعدد هواپیماهای روسیه به کاروان های نفتی داعش در رقه و دیر الزور (Deir Ezzor) که طی ان صدها کامیون تانکر حامل نفت نابود شده اند، داعش صدور فراورده های نفتی خود در تانکرهای 36000 لیتری را متوفف کرده و در عوض از تانکرهای 4000 لیتری استفاده می کند اما با این وجود  نه تنها چنین کامیون های کوچکی برای ترانسپورت نفت کفایت نمی کند بلکه باز هم کاروان همین تانکر ها نیز از حملات غافلگیر کننده هوایی در امان نبوده، بعض اوفات از جانب جنگنده ها شناسایی و کشف شده و در نیمه راه هدف قرار می گیرند."

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 13 مهمان