طراحی سایت خودرو

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک شنبه 10 اسفند 1393, 3:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 420 بار
تماس:

طراحی سایت خودرو

پست توسط novinmarketing » دو شنبه 9 آذر 1394, 10:22 am

با توجه به اینکه صنعت خودرو یکی از صنایع پر رونق کشور است امروزه سازندگان خودرو همچون فروشندگان آن وارد عرصه اینترنت شده اند و محصولات خود را به نمایش گذاشته اند . یک سایت خودرو میتواند قسمتهای مختلفی داشته باشد از جمله اطلاعات خودرو , بخش نیازمندی های خودرو (خرید و فروش ) , آخرین قطعات تولیدی خودرو ها و نحوه ی استفاده از آنها و .... .
در زیر مختصری برای هرکدام از انواع سایت در اختیار شما قرار میدهیم:
سایت اطلاعات خودرو
در این سایت میتوان خودرو های جدید را مورد نقد و بررسی قرار داد که هر محصول برای خود گالری تصاویر نیز داشته باشد. در مورد ویژگی و مشخصات فنی محصولات جدید مطالب کاربردی برای بازدید کنندگان سایت ارائه داده شود. در حاشیه ی این مطالب میتوان به مشخصات فنی قطعات این خودرو ها نیز اشاره کرد و معایب و مزایا هر کدام را در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهید و قطعات را در همان سایت به صورت اینترنتی به فروش برسانید.
سایت نیازمندی های خودرو
این بخش از سایت برای کسانی که قصد خرید یا فروش خودروی خود را دارندبسیار مناسب است. کاربران در این سایت ها میتوانند اطلاعات خودروی مورد نیاز خود را وارد کرده یا اطلاعات وارد شده ی خودروی سایرین را تماشا کنند و برای خرید یا فروش خودروی خود اقدام کنند.
در این سایت میتوان فرمی به کاربران ارائه کرد که اولویت های خود را برای خرید خودرو مانند قیمت , سال تولید , برند و ...در آن وارد کنند و سپس فروشندگان خودرو بعد از مطالعه ی فرم ها نسبت به اولویت های متقاضیان خودروی خود را به فروش برساند .
در [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] نیازمندی ها میتوان قسمتی از سایت را به تغییرات قیمت روزانه انواع خودرو اختصاص داد و میزان تغییرات آن را نسبت به هفته و ماه های پیش سنجید.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”