در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

447

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 427 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 اسفند 1393 15:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

طراحی سایت خودرو

توسط novinmarketing » دوشنبه 9 آذر 1394 10:22

با توجه به اینکه صنعت خودرو یکی از صنایع پر رونق کشور است امروزه سازندگان خودرو همچون فروشندگان آن وارد عرصه اینترنت شده اند و محصولات خود را به نمایش گذاشته اند . یک سایت خودرو میتواند قسمتهای مختلفی داشته باشد از جمله اطلاعات خودرو , بخش نیازمندی های خودرو (خرید و فروش ) , آخرین قطعات تولیدی خودرو ها و نحوه ی استفاده از آنها و .... .
در زیر مختصری برای هرکدام از انواع سایت در اختیار شما قرار میدهیم:
سایت اطلاعات خودرو
در این سایت میتوان خودرو های جدید را مورد نقد و بررسی قرار داد که هر محصول برای خود گالری تصاویر نیز داشته باشد. در مورد ویژگی و مشخصات فنی محصولات جدید مطالب کاربردی برای بازدید کنندگان سایت ارائه داده شود. در حاشیه ی این مطالب میتوان به مشخصات فنی قطعات این خودرو ها نیز اشاره کرد و معایب و مزایا هر کدام را در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهید و قطعات را در همان سایت به صورت اینترنتی به فروش برسانید.
سایت نیازمندی های خودرو
این بخش از سایت برای کسانی که قصد خرید یا فروش خودروی خود را دارندبسیار مناسب است. کاربران در این سایت ها میتوانند اطلاعات خودروی مورد نیاز خود را وارد کرده یا اطلاعات وارد شده ی خودروی سایرین را تماشا کنند و برای خرید یا فروش خودروی خود اقدام کنند.
در این سایت میتوان فرمی به کاربران ارائه کرد که اولویت های خود را برای خرید خودرو مانند قیمت , سال تولید , برند و ...در آن وارد کنند و سپس فروشندگان خودرو بعد از مطالعه ی فرم ها نسبت به اولویت های متقاضیان خودروی خود را به فروش برساند .
در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  نیازمندی ها میتوان قسمتی از سایت را به تغییرات قیمت روزانه انواع خودرو اختصاص داد و میزان تغییرات آن را نسبت به هفته و ماه های پیش سنجید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان