طراحی سایت خبری

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک شنبه 10 اسفند 1393, 3:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 420 بار
تماس:

طراحی سایت خبری

پست توسط novinmarketing » یک شنبه 15 آذر 1394, 10:06 am

در [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] خبری نحوه ی چیدمان اخبار بسیار حائز اهمیت است و باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند در کمترین زمان به اخبار مورد علاقه ی خود دسترسی پیدا کند. این چیدمان باید کاربر را در کوتاهترین زمان ممکن و با انجام کمترین تعداد کلیک به اخبار مورد نظر برساند.
با توجه به حجم بالای کاربری که سایتهای خبری دارند نکته ی دیگر که در بسیار اهمیت دارد سرعت لود شدن صفحات و متن های خبری است. همچنین در سایتهای خبری باید به میزان امنیت سایت و غیر قابل نفوذ بودن آن نیز توجه کرد.
اگر سایت شما بهترین محتوا را داشته باشد یا بهترین گرافیک و... ولی هیچ کاربری آن را نبیند مسلما برای هیچکس خوشایند نیست. نکته ای در اینجا باید بدانید رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت است. که این کار باعث میشود سایت شما در صفحه نتایج گوگل بیشتر نشان داده شود و روز به روز به کاربرانتان اضافه شود.
یک سایت خبری خوب به ریسپانسیو بودن سایت خود نیز اهمیت میدهد. برای اینکه کاربرانی که از تبلت یا گوشی های هوشمند استفاده میکنند نیز بتوانند به تمامی اخبار سایت دسترسی راحت و خوبی داشته باشند.
در نظر داشته باشید قرار دادن فرمت های مختلف مثل فیلم .صوت و تصویر در نقاط مختلف سایت میتواند به جذابیت سایت بیافزاید.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”