در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
447

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 اسفند 1393 15:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

تلوزیون خود را لوله کرده و در جیبتان حمل کنید!!!

توسط novinmarketing » سه شنبه 17 آذر 1394 11:17

کمپانی ال جی سرانجام موفق به تولید تلوزیونهای انعطاف پذیر که آنها را Rollable نامیده است .شد . البته گفتنی که تا پیش از این موانعی مانند نقص های جزیی و یا مشکلات تکنیکال مانع از به حساب آمدن این محصول به عنوان یک تلوزیون کامل شده بود اما اکنون این کمپانی خبر از به نتیجه رسیدن این تکنولوژی داده است .
کمپانی ال جی خبرهایی در این باره داده است از جمله این که:
تصاویر صفحه نمایش از هر دو طرف پیداست و نمایش داده میشود یعنی این تلوزیون پیشرفته به صورت شفاف تولید میشود. مدل اولیه این تلوزیون 55 اینچ است و کارشناسان ال جی آن را یک محصول کامل معرفی کرده اند.
ال جی از قابلیت شفاف بودن این محصول در تبلیغات تجاری استفاده کرده است . با این خاصیت میتوان این پنل ها را روی پنجره ها میز ویترین فروشگاه ها و... نصب کرد .
این تلوزیون به صورت لوله ای جمع شده و درون یک استوانه قرار میگرد و حمل آن بسیار راحت و آسان است. ال جی بسیار امیدوار است که این پنل ها به سرعت به محبوبیت در بین کاربران برسد و راه خود را در بازار باز کند.
به امید روزی که تلوزیون ها را در جیب خود لوله کنیم و به هرجا که مایلیم حمل کنیم!

منبع :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: تلوزیون خود را لوله کرده و در جیبتان حمل کنید!!!

توسط shafagh 2 » سه شنبه 17 آذر 1394 15:27

البته در مورد flexibility صفحه نمایش ان حرفی ندارم چون ساخت چنین صفحه ای بنظرم امکانپذیر می اید اما در مورد المان ها و برد  الکترونیکی ان چطور ایا قطعاتی مثل ای سی ها مقاومت ها و خازن ها ( مخصوصا خازن های پر ظرفیت الکترولیتی)  و غیره هم هم حالت انعطاف پذیری دارد؟!

اگر خودم بخواهم برای این سوال جوابی پیدا کنم باید یا باور کرد که ای سی ها و دیگر قطعات الکترونیک این تلوزیون  on-board  بوده و هم انها و هم خطوط اتصال حالت کشسانی دارند ( که البته تا حد زیادی برای من قابل باور نیست) و یا اینکه اصولا تمامی قطعات الکترونیکی این تلوزیون بصورت یک باکس External می باشد که بصورت جدا به صفحه نمایش وصل می شود.

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3092

تشکر کرده: 2436 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: تلوزیون خود را لوله کرده و در جیبتان حمل کنید!!!

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 17 آذر 1394 18:46

shafagh 2 نوشته است:البته در مورد flexibility صفحه نمایش ان حرفی ندارم چون ساخت چنین صفحه ای بنظرم امکانپذیر می اید اما در مورد المان ها و برد  الکترونیکی ان چطور ایا قطعاتی مثل ای سی ها مقاومت ها و خازن ها ( مخصوصا خازن های پر ظرفیت الکترولیتی)  و غیره هم هم حالت انعطاف پذیری دارد؟!

اگر خودم بخواهم برای این سوال جوابی پیدا کنم باید یا باور کرد که ای سی ها و دیگر قطعات الکترونیک این تلوزیون  on-board  بوده و هم انها و هم خطوط اتصال حالت کشسانی دارند ( که البته تا حد زیادی برای من قابل باور نیست) و یا اینکه اصولا تمامی قطعات الکترونیکی این تلوزیون بصورت یک باکس External می باشد که بصورت جدا به صفحه نمایش وصل می شود.

سلام
چاپِ چیپها و ماژولها روی بک ورقه ی قابل انعطاف کار دشواری نیست الان
کامپیوترهای مولکولی هم در راه هست که همه چیز در ابعاد مولکولی چاپ میشه روی مادربورد که شاید از یک دانه ی کنجد هم کوچکتر باشه
همین الان داخل کارتهای هوشمند و سیمکارتها کلی قطعاتِ الکترونیکی هست
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند