در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1628 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

اشکار شدن ریشه ادعای گرجستان

توسط shafagh 2 » يکشنبه 22 آذر 1394 21:26

چندین روز قبل به یک خبر بر خوردم که گرجستان ادعا کرده بود یک هلیکوپتر نظامی روسیه از نوع Mi-8 برای مدتی به مرزهای گرجستان وارد شده است. با مشابه بودن این خبر با ادعای ترکیه مبنی بر ورود جنگنده روسیه به مرزهای ترکیه که بعد از ساقط کردن ان از طرف انکارا اعلان شد شک کردم و گفتم گرجستان دیگر چرا؟ این کشور که عالی الظاهر کشوری ارام و بی سر و صدا بود و به پر و پای روسیه نمی پیچید. این کشور چرا در توطئه تبلیغاتی غرب علیه روسیه شرکت کرده است؟ حالا از اوکراین توقعی نیست چون نفوذ صدر در صد امریکا در دستگاه سیاسی ان کشور و همراهی روسای ان با امریکا معلوم شده اما گرجستان که در این باره همراهی با نقشه های امریکا نداشت و خبری هم از فعالیت های امریکا در این کشور مشاهده نشده است؟

اما امروز به خبری برخوردم که ریشه چندین روز قبل ادعای مسئولان گرجستان در مورد ورود هلیکوپتر روسیه به مرزهای این کشور را اشکار ساخت و معلوم شد که در واقع امریکا در گرجستان خضور یافته و ادعای مذکور هم در اصل همان هجوم مرسوم تبلیغاتی و متهم سازی است امریکا علیه کشورها، شخصیت ها و حتی مردم دیگر بکار می برد و اکنون هم علیه روسیه اعمال شده است.
در خبر مربوطه اخیر گفته شده بود که یک سرباز امریکا حین عملیات مانور مشترک امریکا با گرجستان کشته شده است و از انجا دانستم که به به امریکا در گرجستان حضور دارد! و لذا ریشه ادعای دولت گرجستان هم برایم روشن شد که ادعا در اصل یکی از توطئه های غرب  برای متهم سازی روسیه و فشار تبلیغاتی بر ان بوده است.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

195

تشکر کرده: 888 مرتبه
تشکر شده: 188 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

محل سکونت

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: اشکار شدن ریشه ادعای گرجستان

توسط Ali$amir » دوشنبه 23 آذر 1394 00:04

سلام shafagh 2 عزیز :razz:
حرفتون درسته، اما چیز زیاد دور از انتظاری نیست
مگه فراموش کردید چند سال قبل که روسیه نیروهای نطامی خودشو وارد گرجستان کرد ، این اختلاف بخاطر نفوذ امریکا (بازیچه دست صهیونیست و یهود) در کشورهای حوزه قفقاز هست
اگه یادت باشه چند وقت پیش دولت تاجیکستان اعلام کرد اسامی عربی برای فرزندان تازه متولد شده ممنوع هست
و‌یه عده‌هم توی کشور خودمون گفتند ای ول به غیرتشون و اینجور حرفا
ولی بی اطلاع از این موضوع هستند که قریب به بالای بیست ساله اقای رحمان اف که حتی اف اخر اسمش هم با پیشنهاد مشاورای صهیونیستش برداشته این تصمیمات را خودش نمیگیره
همه ی اونا با نفوذی که امریکا و صهیونیست ها در دولت های جدا شده از شوروی پیدا کردن انجام میشه و خیلی هم با علم و‌اگاهی و برنامه پیش میرن
همین امروز شنیدم کشور اذربایجان حتی سینه زدن توسط شیعه ها ممنوع کرده
توی تاجیکستان پسر تا قبل از ۱۸ سال حق ورود به مسجد نداره با این دلیل ساختگی که مسجد مقدسه و چون به سن بلوغ نرسیده و طهارت برش واجب نیست گناه داره بره مسجد ولی توی هر خیابون همون شهر دوشنبه که مثلا پایتخت هست و اسفالت خیابونشم درست نیست یه دونه محل رقص و دسکو وجود داره که بچه شیرخواره هم‌اجازه ورود داره
خب اینا چی میرسونه جز رخنه ی زیبای افکار کثیف صهیونیست توسط امریکاو‌اسراییل
قطعا اونا هم نمیخوان قدرت دیگری رقیبشون باشه توی دنیا
و به زیبایی تنش های جالبی برای روسیه به وجود میارن
و خیلی حرفه ای افکار عمومی را به هر سمت و سویی میخوان می برن
ضمنا ما هم خیلی از جاها باختیم و فقط ادعامون میشه که بردیم
منفی باف نیستم اما واقعیت هایی هست که میشه‌راحت لمسش کرد
و این قصه سر دراز دارد و همچنین to be continue.....
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
       
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainno avatar
پست ها

1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1628 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: اشکار شدن ریشه ادعای گرجستان

توسط shafagh 2 » دوشنبه 23 آذر 1394 02:16

البته روسیه هم کشوری نیست که زیر بار این حرف ها برود و واقعا چنان بیعدالتی ها ، زورگویی ها و توطئه های امریکا و این نوکرانش بر مسئولان روسیه سخت امده که اماده هر جنگی شده اند. پریروز پوتین در جلسه فرماندهان روسیه عصبانی بود و خط و نشان برای دشمنان می کشید و تهدید به نابود کردن هر عامل خطری می کرد که بوی عکس العمل شدید روسیه در مقابل ائتلاف روباه صفت ها می امد.

واقعا باید به امریکا و این کشورها توصیه کرد بیش از این سر به سر این خرس خشمگین نگذارند چون اگر عرصه بر او تنگ شود به هر مزاحم و مهاجمی حمله خواهد کرد. پوتین در حال حاضر سعی می کند با منطق و قانون پیش بیاید اما انطور که من می بینم در مقابل مکر و توطئه و تحریکات غرب و این کشورها دارد کاسه صبرش دارد لبریز می شود و این خطرناک است.
یکی از چیزهایی که امروز می بینم در دستگاه های تبلیغاتی غرب مرتب ان را اعلان می کنند انکه امریکا 60 کشور را با خودش همراه کرده اما من می گویم اگر صد کشور هم باشید اما علیه روسیه توطئه کنید فایده ای ندارد  و ممکن است با جنگ بزرگی مقابل شوید که شاید متوقف کردن ان و جبران خسارت های ان ممکن نباشد.
مسئله چنان سخت و بحرانی شده که من گاهی احتمال می دهم همین روز هاست که روسیه چیزهایی از ترکیه را که مزاحم ان و سد راه ان شوند هدف قرار دهد و لذا به مسئولان ترکیه و این کشورها توصیه می شود دست از تحریکات و احساس قدرت کردن ( به پشتوانه ناتو) بر دارند. امریکا خودش دور است اما شما را سپر و قربانی توطئه های ریاست طلبانه خودش خواهد کرد اگر چه با وجود تکنولوژی جدید نظامی که روسیه اهم ان را در اختیار دارد دور و نزدیک خیلی تفاوتی نمی کند.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان