در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 آذر 1394 19:11

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

lمشکل خالی شدن باتری

توسط saeedabasi » شنبه 28 آذر 1394 19:16

سلام
گوشی من گلکسی اس 4 هستش و حدود 1 ساله که روتش کردم.2 روزه مدام خاموش میشه و وقتی روشنش میکنم شارژش مثلا از 40 درصد شده 10 درصد و وقتی روشن میشه سریع خاموش میشه باتریشم  اصلا باد نکرده.چجوری این مشکلو حل کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: lمشکل خالی شدن باتری

توسط Mahdi1944 » شنبه 28 آذر 1394 23:01

saeedabasi,  
البته به احتمال زیاد باتری فاسد شده و ولتاژ یا آمپر خروجی اون کاهش پیدا کرده و نیاز به تعویض داره، اما یکبار با گوشی کار کنید تا کامل شارژ خالی و گوشی خودش خاموش بشه، بعد در حالت خاموش گوشی رو شارژ کنید تا 100٪ بشه، شارژر رو در بیارید و بعد از حدود 5 دقیقه مجددا وصل کنید، احتمالا از 100٪ پایین اومده و مجددا اون رو تا 100٪ شارژ کنید، این روال رو اونقدر ادامه بدید تا اینکه بعد از 5 دقیقه در حالت خاموش همچنان شارژ 100٪ مونده باشه، در این وضعیت گوشی رو روشن کنید و شارژر همچنان وصل باشه، بعد از روشن شدن کامل گوشی، شارژر رو در بیارید و در حالت اماده به کار این روال شارژ مقطع که بالا توضیح دادم رو انجام بدید، با این کار باتری کالیبره میشه و اغلب مشکلاتی که در اثر تخمین اشتباه ظرفیت باتری رخ داده حل میشه، اگر با این روش حل نشد، باید باتری جدیدی تهیه کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند