در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

ویروس

مديران انجمن: SMH, شوراي نظارت

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 7 بهمن 1393 15:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

ویروس

توسط mohammadd13699 » پنج شنبه 10 دی 1394 14:48

سلام دوستان گوشی من 7511 هستش اما بعد گیر کردن تو لوگو فلش زدم اما الان هر برنامه رو نصب می کنم خودش پاک میکنه یا هرچزی رو پاک می کنم نمیذاره بعضا هم اصلا اجازه نصب نمی کنه و هنگم می کنه خلاصه شدید قاط زده لطفا راهنماییم کنید چیکارم آیا ویروسه یا چی؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ویروس

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 دی 1394 18:47

mohammadd13699,  
مدل دقیق گوشی و فریمویری که روی اون فلش زدید رو بفرمایید
ابزارهای فلش معمولا امکانی برای فرمت کامل و نصب مجدد رام دارند، اگر گوشی ویروسی شده باشه، ممکنه بدون فرمت پارتیشن‌های ریکاوری، سیستم و بوت ویروس حذف نشه. اما با فرمت کامل و بعد نصب کامل رام، قاعدتا باید اگر علت ویروس هست، حل بشه. ضمنا شما بعد از نصب رام جدید، آیا فکتوری ریست کردید یا خیر؟ روت هم کردید یا خیر؟ کاستوم ریکاوری نصب هست یا خیر؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان