مشکل آبگرمکن

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با دانش عمومي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

مشکل آبگرمکن

پست توسط elchinozgur » شنبه 12 دی 1394, 10:46 pm

با سلام خدمت جناب آسمانی و سپاس از زحماتتان
آبگرمکن دیواری ما بدون شمعک هستش و از دیشب روشن نمیشد بنده شیر آب سردی که به آبگرمکن وصله را بستم و دوباره باز کردم و آبگرمکن روشن شد اما یکسر روشن باقی میمونه چون افت آب گرم داشتیم رادیاتشو رسوب زدائی کردم بعد وصل مجدد مسئله یکسر روشن موندش هنوز داره ممنون میشم راهنمائی بفرمائین آیا مسئله از دیافراگمه؟ با سپاس

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3826 بار
سپاس‌های دریافتی: 7670 بار

Re: مشکل آبگرمکن

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 13 دی 1394, 4:49 am

elchinozgur نوشته شده:با سلام خدمت جناب آسمانی و سپاس از زحماتتان
آبگرمکن دیواری ما بدون شمعک هستش و از دیشب روشن نمیشد بنده شیر آب سردی که به آبگرمکن وصله را بستم و دوباره باز کردم و آبگرمکن روشن شد اما یکسر روشن باقی میمونه چون افت آب گرم داشتیم رادیاتشو رسوب زدائی کردم بعد وصل مجدد مسئله یکسر روشن موندش هنوز داره ممنون میشم راهنمائی بفرمائین آیا مسئله از دیافراگمه؟ با سپاس

سلام و خوش آمد به شما
پاسختون در تاپیک زیر
http://www.centralclubs.com/topic-t110735-120.html
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “دانش عمومی”