در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با دانش عمومي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1394 20:57

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل آبگرمکن

توسط elchinozgur » شنبه 12 دی 1394 22:46

با سلام خدمت جناب آسمانی و سپاس از زحماتتان
آبگرمکن دیواری ما بدون شمعک هستش و از دیشب روشن نمیشد بنده شیر آب سردی که به آبگرمکن وصله را بستم و دوباره باز کردم و آبگرمکن روشن شد اما یکسر روشن باقی میمونه چون افت آب گرم داشتیم رادیاتشو رسوب زدائی کردم بعد وصل مجدد مسئله یکسر روشن موندش هنوز داره ممنون میشم راهنمائی بفرمائین آیا مسئله از دیافراگمه؟  با سپاس

MOHAMMAD_ASEMOONI از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2711

تشکر کرده: 1992 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: مشکل آبگرمکن

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 13 دی 1394 04:49

elchinozgur نوشته است:با سلام خدمت جناب آسمانی و سپاس از زحماتتان
آبگرمکن دیواری ما بدون شمعک هستش و از دیشب روشن نمیشد بنده شیر آب سردی که به آبگرمکن وصله را بستم و دوباره باز کردم و آبگرمکن روشن شد اما یکسر روشن باقی میمونه چون افت آب گرم داشتیم رادیاتشو رسوب زدائی کردم بعد وصل مجدد مسئله یکسر روشن موندش هنوز داره ممنون میشم راهنمائی بفرمائین آیا مسئله از دیافراگمه؟  با سپاس

سلام و خوش آمد به شما
پاسختون در تاپیک زیر
http://www.centralclubs.com/topic-t110735-120.html
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است