سوال در رابطه با تپش قلب

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

سوال در رابطه با تپش قلب

پست توسط roya_721 » دو شنبه 21 دی 1394, 6:28 pm

با سلام شوهر من کمی طپش قلب داره نوار قلب گرفته گفتن مشکلی نداره حتی اکو قلبم رفته گفتن کمی ضربان قلبت تند میزنه اما مشکل خاصی نیست.
در مواقعی که خیلی فشار عصبی پیدا میکنه و موضوعی باعث درگیری شدید ذهنش میشه ضربان قلبش خیلی زیاد میشه جوریکه فشارش میوفته و رنگش میپره.
اکثرا قلبش تند میزنه.
امروزم گفت انگشتان دست چپ و کف دست چپش گاهی مور مور میشه و درد میگیره.
لطفا علتشو برام توضیح بدید خیلی استرس دارم.
درضمن شغل شوهر من ارایشگریه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70674 بار
سپاس‌های دریافتی: 31277 بار
تماس:

Re: سوال در رابطه با تپش قلب

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 21 خرداد 1395, 5:27 pm

,
بهتره به پزشک مراجعه کنید، اما کم خونی و مشکلات غدد میتونه چنین شرایطی رو ایجاد کنه، شاید یک چکاپ کامل بتونه علت رو مشخص کنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”