در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با عمران به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Posterنماد کاربر
پست ها

84

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 130 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 فروردین 1394 17:51

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

عایق کاری صوتی فرودگاه بارسلونا

توسط paramisrockwool » دوشنبه 5 بهمن 1394 20:05

ترمینال فرودگاه جنوبی شهر بارسلونا دارای مساحت زیر ساخت خیلی بزرگی است که زیر بنای آن در حدود 525 هزار متر مربع است. این زیربنای زیاد باعث شده است که سطح عایق کاری صوتی بزرگی داشته باشد.
در عایق کاری صوتی فرودگاه بارسلونا حدود 100 هزار متر مربع عایق صوتی پشم سنگ برای عایق کاری سقف ها استفاده شده است. استفاده از عایق پشم سنگ برای عایق کاری صوتی این فرودگاه باعث شده است که نیازهای عایق کاری دیگر مثل عایق کاری حرارتی در برابر گرما و سرما و همچنین محافظت در برابر آتش نیز پوشش داده شود.
ترمینال جنوبی بارسلونا در سال 2009 ساخته شد که ساخت این فرودگاه باعث دو برابر شدن ترافیک هوایی این شهر شد و میزان مسافران را از 32 میلیون به 55 میلیون افزایش داد.
ساخت این فرودگاه در سال 2005 کلید خورد و هدف از ساخت آن رفع نیاز بارسلونا در برابر افزایش روز افزون مسافران هوایی این شهر بوده است و در کنار آن تبدیل این فرودگاه به یکی از مراکز مبادلات بین المللی است. زیرساخت این فرودگاه حدود 525 متر مربع است و دارای پارکنیگی با ظرفیت 12 هزار دستگاه می باشد.
استفاده از عایق پشم سنگ در عایق کاری این پروژه نشان دهنده عملکرد بالا و ویژگی هایی است که این عایق صوتی حرارتی نسبت به عایق های دیگر دارد.

منبع: http://paramisrockwool.com/fa/blog/175- ... 9%86%D8%A7

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان