اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
1368

تشکر کرده: 2238 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

....شبي كه سنترال 10 ساله شد

توسط Java » جمعه 9 بهمن 1394 21:40

....شبي كه سنترال 10 ساله شد
_
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

داشتم مثل شب هاي پيش كارهاي فردام رو مرور مي كردم كه يكي از دوستان سنترالي صدام كرد..... چه صداي آشنايي!!!! ميدوني سنترال ده ساله شده!!!!

يعني واقعا" سنترال ده ساله شد....... از حال خودم غافل شدم..... رفتم توي يه عالم ديگه.... يعني ده سال از تولد سنترال ميگذره......

همينطور كه دارم به اين مطلب فكر ميكنم به ياد گذشته مي افتم.... چه روزها و چه شب هايي از من كه با سنترال سپري شد.... چه ساعاتي بود و چه روزهاي پر شوري بود.... خداي من چه دوست هايي كه ديگه نيستن... خيلي ها شون ديگه سرگرم زن و زندگي شدن.... خيلي ها شون بي خيال سنترال و نت شدن.... خيلي هاشون رو اصلا" نميدونم زنده هستن يا نه ....و البته به ياد اون هايي مي افتم كه حالا ديگه بين ما نيستن و آروم در جايگاه ابدي شون آروم گرفتن.... همه و همش به سرعت برق از جلوي چشمم رد ميشه.....

سنترال براي سال ها همدم تنهايي من بود و حالا سنترال 10 ساله شده.... و هرچند سنترال در اين ده سال فراز و نشيب زياد داشته .... ولي مهم نيست..... مطمئن هستم شرايط فعلي هم ميگذره و سنترال باز به گذشته درخشانش برميگرده.....

كاش ميشد دوست هاي قديمي يكبار ديگه برگردن تا اينجا ببينمشون.... بخصوص اونهايي كه با دلخوري رفتن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بخشكه اين شانس كه هميشه وقتي با سيستم كار داري سيستم بابت خراب بشه.... از بد حادثه حدود سه هفته اي هست كه سيستم من هم از بيخ پوكيده و آلان كه دارم اين مطالب رو مينويسم مجبورم از سيستم قرضي استفاده كنم. ان شاالله صاحب سيستم راضي باشه.....

نميدونم آقا مهدي ده سال پيش اين شب ها چه حالي داشتي!!! اصلا" به چي فكر ميكردي وقتي سنترال داشت متولد ميشد!!! منتظرت هستيم!!! مدير....
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

14 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15480

تشکر کرده: 10209 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ....شبي كه سنترال 10 ساله شد

توسط Mahdi1944 » شنبه 10 بهمن 1394 17:16

Java عزیز  :razz:
ممنونم از تاپیکی که ایجاد کردید و پست زیبایی که ارسال کردید. خوشحالم که سنترال با همه‌ی پستی و بلندی‌ها و فراز و نشیب‌ها و ضعف و قوت‌هایی که داشته با کمک کاربرانش 10 سالگی عمر خودش رو هم میبینه. 10 سالی که برای یک انسان هم زمان زیادی هست، چه برسه به دنیای مجازی. از این بایت از همگی ممنونم و البته خوشحال  :razz:  :D
راستش بعد از ای همه سال دیگه درست وقایع رو به خاطر نمیارم و بخشهای کم اهمیت اون دیگه رنگ باخته یا فراموش شده، چیزی که یادم میاد یه نوجوان زیر 20 ساله که سال اول دانشگاه بود و قبلش هم سایت دیگه‌ای رو با همکاری چند ادم نا حسابی ایجاد کرده بود و بعد از 2 سال زحمتی که برای اون سایت کشید تا رشد کنه، در یک اقدام ناجوانمردانه سایت رو ازش گرفتند و از اونجا اخراج شد. کاربران اون سایت که این ظلم رو دیدند هم اومدند و ازم خواستند که از نو شروع کنم، در حالی که واقعا از این واقعه اینقدر ناراحت بودم، این اصرار دوستان و دلگرمی که بهم دادند من رو مصمم کرد که شروعی دوباره اینبار بدون اشتباهات گذشته شروع کنیم، سایت رو بالا آوردیم و کاربران وفادار و قدر شناس سایت هم انصافا سنگ تموم گذاشتند و سایت خیلی زود رونق پیدا کرد، البته اوایل سایت بالای 16 ساعت وقت میگذاشتیم هر نفر از کاربران و به نوعی وقف سایت شده بودیم تا جایگاه خودش رو پیدا کنه، خیلی از اون دوستان امروز همونطور که دوست عزیزم Java هم اشاره کردند دیگه درگیر کار و زندگی شدند و دیگه وقت حضور در اینترنت رو هم ندارند و برگ دیگه‌ای از زندگیشون رو شروع کردند، هر چند عمیقا دلم برای همشون تنگ میشه. کاش میشد دوباره این دوستان رو دور هم جمع کرد. البته زندگی این سایت هم مانند بقیه رخدادهای این جهان به مرور زمان شاهد ریزش و رویش هست و امروز هم کاربران و دوستان عاشق کمک بی منت به دیگران وجود دارند در سایت که چرخ سایت میخرخه و همچنان سایت به حیات خودش ادامه میده و امیدوارم این خانه‌ی نارنجی برای همیشه خانه‌ای آرام، علمی و در حین حال پر شور باقی بمونه. اما به شخصه دلم برای روزهایی که سایت شروع به کار کرده بود خیلی تنگ شده. خیلی ...
معمولا خاطرات خوب دلتنگی همراه با شادی میاره و خاطرات بد دلگیر کننده هست، من هم دلتنگ اون روزها و شاد از یاد خاطرات و لحظات خوش اونها هستم. برخی از دوستان فعال اون زمان هنوز هم به سایت سر میزنند اما فعال نیستند. دوست داشتم مجددا شاهد ارسالهای زیبا و حضور گرم همه‌ی اونها بودم، به هر حال در 10 سال از زندگی ما موجودیت سنترال حضور داره و نمیشه نادیده گرفت
از این فرصت هم میخوام استفاده کنم و از دوستان درخواست کنم که اگر پیشنهاد، انتقاد و یا راهکاری برای بهتر شدن سایت دارند مطرح بفرمایند، حتی اگز گله یا شکایتی دارند هم گوشی شنوا داره اینجا، پس از دوستان خواش میکنم در این تاپیک و یا PM هر چیزی به ذهنشون میرسه که مفید هست رو مطرح بفرمایند  :razz:

مجددا سپاسگزارم  :razz:  :razz:  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

14 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2105

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 11:48

آرشيو سپاس: 1400 مرتبه در 548 پست

توسط Professional » شنبه 10 بهمن 1394 20:17

به به امشب خیلی اتفاقی منم یاد سایت دوست خوبم اقا مهدی افتادم و دیدم تولد سایته دلم نیومد پست نزدم.
اول از همه به دوست خیلی خوبم آقا مهدی گل تبریک میگم  :)  :)  :)  :razz:  :razz:  :razz:

راستش بعد از ای همه سال دیگه درست وقایع رو به خاطر نمیارم و بخشهای کم اهمیت اون دیگه رنگ باخته یا فراموش شده، چیزی که یادم میاد یه نوجوان زیر 20 ساله که سال اول دانشگاه بود و قبلش هم سایت دیگه‌ای رو با همکاری چند ادم نا حسابی ایجاد کرده بود و بعد از 2 سال زحمتی که برای اون سایت کشید تا رشد کنه، در یک اقدام ناجوانمردانه سایت رو ازش گرفتند و از اونجا اخراج شد. کاربران اون سایت که این ظلم رو دیدند هم اومدند و ازم خواستند که از نو شروع کنم، در حالی که واقعا از این واقعه اینقدر ناراحت بودم، این اصرار دوستان و دلگرمی که بهم دادند من رو مصمم کرد که شروعی دوباره اینبار بدون اشتباهات گذشته شروع کنیم، سایت رو بالا آوردیم و کاربران وفادار و قدر شناس سایت هم انصافا سنگ تموم گذاشتند و سایت خیلی زود رونق پیدا کرد، البته اوایل سایت بالای 16 ساعت وقت میگذاشتیم هر نفر از کاربران و به نوعی وقف سایت شده بودیم تا جایگاه خودش رو پیدا کنه، خیلی از اون دوستان امروز همونطور که دوست عزیزم Java هم اشاره کردند دیگه درگیر کار و زندگی شدند و دیگه وقت حضور در اینترنت رو هم ندارند و برگ دیگه‌ای از زندگیشون رو شروع کردند، هر چند عمیقا دلم برای همشون تنگ میشه. کاش میشد دوباره این دوستان رو دور هم جمع کرد. البته زندگی این سایت هم مانند بقیه رخدادهای این جهان به مرور زمان شاهد ریزش و رویش هست و امروز هم کاربران و دوستان عاشق کمک بی منت به دیگران وجود دارند در سایت که چرخ سایت میخرخه و همچنان سایت به حیات خودش ادامه میده و امیدوارم این خانه‌ی نارنجی برای همیشه خانه‌ای آرام، علمی و در حین حال پر شور باقی بمونه. اما به شخصه دلم برای روزهایی که سایت شروع به کار کرده بود خیلی تنگ شده. خیلی ...

منم دقیقا یادمه این ماجرا با اون فروم کذایی چون ادمین اون انجمن با من هم که اون موقع جزو مدیرانش بودم همین کار رو کرد و من انگیزه پیدا کردم خودم یک انجمن مستقل داشته باشم که بتونم ازش جلو بزنم و بهش نشون بدم می تونم بهتر از اون باشم.
با کمک مهدی عزیز انجمن خودم رو تاسیس کردم و الان ما دوتامون نشون دادیم آهسته و پیوسته رفتن همیشه بهتره ....
راستش منم دلم برای اون موقع ها تنگ شده ؛  متاسفانه با همه گیرشدن موبایل ها انجمن ها کمرنگ شدند ولی ای کاش همه به اون دوران بر می گشتیم.
امیدوارم سنترال کلابز همیشه موفق باشه. :(  :(  :smile:  :smile:
ارادتمند رضا نفر 19 ام ثبت نام کرده در انجمن :)
[ دست نوشته های من:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [ لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

10 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » شنبه 10 بهمن 1394 21:00

با سلام خدمت دوستان گلم و باعرض تبریک به مناسبت 10 سالگی سنترال عزیز خدمت همه و مخصوصا" آقای عظیمی عزیز
به عنوان کاربری که حدود نیمی از تاسیس سنترال رو درک کرده میخوام عرض کنم که از انجمن سنترال چیزای زیادی یاد گرفتم و دوران خوبی تو این مدت و خاطرات زیادی ازش دارم امیدوارم سنترال دوباره به روزای اوجش برگرده!!!
ویه تشکر از همه دوستان گلم به ویژه مدیریت محترم سایت کنم که این مدت بی دریغ من و کاربرای دیگه رو راهنمایی کردن و هیچ وقت برای حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری و مشاوره برای خرید و.... مضایقه نکردن!!!
سنترال عزیز،همیشه باش و همیشه بدرخش
...
.

Sent from my SM-G530H using Tapatalk
آخرين ويرايش توسط serat&mersad در يکشنبه 11 بهمن 1394 12:59, ويرايش شده 1 در کل.
به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

11 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
616

تشکر کرده: 1018 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 تیر 1388 15:48

تهران

آرشيو سپاس: 5024 مرتبه در 424 پست

توسط ARafiee » يکشنبه 11 بهمن 1394 09:22

سلام

با تشكر از دوست محترم جناب جاوا نويسنده پست نخست تاپيك
همچنين خدا قوت به مدير گرامي آقا مهدي خودمون به جهت ده سال نگهداري از اين مجموعه
و همه دوستاني كه تا الان زحمت كشيدند و بدون كمترين چشمداشتي دانش,تجربه و يافته هاشون را با ديگران به اشتراك گذاشتند

به زبان جاري كردن گذشت زمان به ميزان ده سال شايد ساده باشه
اما در عمل پيمودن اين راه و رسيدن به اين جا با سختي همراه بوده
مثل خيلي از امور تو زندگي شخصي و اجتماعي مون
به هر صورت اميدوارم در ادامه مسير هم دوستان موفق باشند و قدردان يكديگر

شخصا هم از تك تك عزيزاني و بزرگواراني كه از زمان گذشته تاكنون از آن ها دانسته و مطالبي آموختم تشكر مي نمايم

با احترام

9 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » يکشنبه 11 بهمن 1394 10:24

10 سال...
از زمان اشنایی منم از اواخر سال 88 تا الان شاید 6 سال میگذره
ی نوجون 16 17 ساله کجا
ی جوون 22 3 ساله کجا

سنترال
شاید میشه گفت
تنها سایتی هست
ک هیچ وقت نمیشه ترکش کرد
شاید درگیر زندگی بشی و مدت زمان زیادی نیایی
ولی قطعا جزو اولین سایت هایی هست ک همیشه بازش میکنی
حتی اگر کاریم توش نکنی

انجمن نارنجی
سی سی

یادمه اولا ک دایال اپ داشتم با دایال اپ عکس اپلود میکردم...
چقد طول میکشید تا تاپیکامو میزدم
و یادمه به خاطر سنترال اینترنت پر سرعت گرفتم...

کلا سنترال خاطره زیاد داره
و قطعا تو دفترچه خاطرات خیلیامون حداقل یک برگش مربوط به سنتراله خاطرات خوب خاطرات بد...
و بدترین خاطره هم اقا میثمه واسم ک هیچ خبری...

ایشالله تماااام کاربران سنترال
چ قدیمی
چ جدید
همیشه در راه موفقیت باشند

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

10 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major

Major

نماد کاربر
598

تشکر کرده: 229 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 دی 1386 12:47

پشت كامپيوتر !

آرشيو سپاس: 6417 مرتبه در 587 پست

توسط nima-rad » دوشنبه 12 بهمن 1394 00:08

در جشن 10 سالگی   c . c                     جای دوستان قدیمی خالی

سلام و ارادت خدمت دوستان قدیم و جدید این کلبه نارنجی دوست داشتنی

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

نماد کاربر
1368

تشکر کرده: 2238 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » دوشنبه 12 بهمن 1394 23:35

باز هم سلام....

سلام بر سنترالي هايي كه ديگر سنترالي نيستند.... هر چند نيستند ولي هرجا هستند سلامت باشند..... هرجا هستند بدانند يادشان اينجاست.... يادشان با ماست....

يادي كنيم از كساني كه در جاودانه شدن سنترال نقش داشتند .... در روزآمد شدن اينجا..... من اون هايي رو كه توي ذهنم هستند رو ميگم.... هركسي رو جا انداختم بقيه دوستان كمك كنند ازشون ياد كنند!!!

يادي كنم از نابغه هميشگي سنترال.... CAPTAIN PILOT

يادي كنم از رضاي عزيز...shola

يادي از اون يكي رضا...Reza6662

محمد....Mohammad 1985

سامان....SAMAN

كيوان.....kayvan6079

اميرحسام....MrAmirhessam

ASHKAN95

apadana11

كيارش

A3eman

Shahbaz

javadfakoori

sokuteasemuni

Persian Cat

رونین

shapooor

oweiys

Shahryar

X.Nima

wild-bear

Motimann

Sami 1993

ramin11

ARafiee

reza4087
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

6 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15480

تشکر کرده: 10209 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 13 بهمن 1394 00:07

من واقعا دلم برای اون روزها و این دوستان تنگ شده، برای همه‌ی اونهایی که اسمشون در بالا ذکر شده یا نشده، برای همشون ...
اما بیش از همه شاید دلم برای فریبرز عزیز تنگ شده باشه که البته با توجه به سنی که داشتند، به نوعی پدر معنوی انجمن محسوب میشدند و امیدوارم هر کجا هستند حالشون خوب باشه و سلامت باشند  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

7 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3335

تشکر کرده: 2576 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 17 بهمن 1394 06:06

سلام بر همگی
صد سال به از این سالها إن شاء الله
آقا مهدی و دیگر مدیران و دست اندکاران , خدا قوت
جسارتاً 2 پیشنهاد :
1- اگه بشه نقل قول هم مثل تشکرها بالای صفحه نشان داده بشه خیلی مفید هست
اینطوری کاربرها میتونند بفهمند کجا مطلبشون نقل قول شده و برند ببینند چی هست و پاسخ بدند
البته نمیدونم اضافه کردنِ این خاصیت چقدر کار میبره
2- اگه مشکل خطا در موقع نوشتن موضوع جدید و نقل قول هم حل بشه دیگه نور علی نور هست
یا حداقل فرصتِ نوشتن موضوع جدید و پاسخ با نقل قول از 20~30 ثانیه تغییر کنه به 2 دقیقه
با تشکر
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند