يک سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

يک سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط osilatoria » جمعه 19 آبان 1385, 3:46 pm

میشه لطفا برام توضیح بدید که تو این انجمن چه بحث هایی اجازه ی مطرح شدن داره؟؟؟؟
 تصویر 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 19 آبان 1385, 5:07 pm

sadeqjoon جان در جواب سوالتان بايد عرض کنم که انجمن از بخشهاي مختلفي تشکيل شده که بسته به هدف تخصص شما و ... ميتوانيد در آن فعاليت کرده و بحث کنيد. .

در مورد اينکه اشاره کرديد که به چه بحثهايي اجازه مطرح شدن داده ميشه هم عرض کنم که بحثهايي که موجب بشه به فرد مکان و عقايدي خاص توهين شود و .... اجازه مطرح شدن داده نميشه . هدف ما ايجاد محيطي براي تبادل نظرات مفيد و کار آمد در محیطی دوستانه بوده و اينکه از علم و دانش ديگر دوستان استفاده کنيم و راهي باشد براي گسترش آگاهي و دانش بيشتر :D
سوالي بود مطرح کنيد.

با تشکر :razz:

Captain
Captain

پست توسط osilatoria » جمعه 19 آبان 1385, 6:22 pm

مباحث سياسي بدون اينکه توهيني به دولت يا فرد خاصي باشد و فقط به صورت تحليلي از وقايع روز باشد اجازه مطرح شدن دارن؟
 تصویر 

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 147 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 » جمعه 19 آبان 1385, 6:25 pm

sadeqjoon نوشته شده:مباحث سياسي بدون اينکه توهيني به دولت يا فرد خاصي باشد و فقط به صورت تحليلي از وقايع روز باشد اجازه مطرح شدن دارن؟

سابقه نشون داده که این قبیل از بحث ها آخر منحرف شده و کاملا از بحث خارج شده و نتیجه های جز چند تا پست بی ربط چیزی نخواهد داشت پس ترجیحا بهتر است که صورت نگیرد

موفق باشید
 تصویر

تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

پست توسط SHAHRAM » جمعه 19 آبان 1385, 6:33 pm

sadeqjoon, به نظر من سياست رو نبايد داخل انجمن اورد چون افرادي مثل من هستند كه هيچي از سياست سر در نمي اورند و نظر هاي بي خودي ميدهند كه در انتها به ضرر سايت تموم ميشود :x
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Captain
Captain

پست توسط osilatoria » جمعه 19 آبان 1385, 6:59 pm

بله راست ميگين حق با شماست احتمال انحراف زياده :-)
 تصویر 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 19 آبان 1385, 7:03 pm

تشکر ميکنم ار همه دوستان که نظرات و راهنمايي هاي خودتان را مطرح رديد. :)
کاملا درست گفتيد همگي :D

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 19 آبان 1385, 11:17 pm

osilatoria
به طور کلي اين بحث‌ها مجاز نيست
1- بحثي که منتهي به سياست و توهين به عقايد فرد يا گروهي شود و يا مغاير با قوانين جاي ايران باشد
2- بحث‌هاي ديني هم مجاز نيست، مگر اينکه فردي که موضوع رو مطرح مي‌کنه براي ما شناخته شده باشه و يا مورد تاييد ما باشه (در اين مورد تحقيق صورت مي‌گيره و در صورت تاييد و بعد از هماهنگي موضوعاتي مطرح خواهد شد) که البته در صورت کنترل نادرست و يا کشيده شدن بحث به جاهايي که نبايد بکشه قفل خواهد شد
3- بحث و مطالب غير اخلاقي هم به هيچ و جه و تحت هيچ شرايطي مجاز نيست و در اين مورد شديدترين برخوردها رو در پي خواهد داشت (به هيچ وجه قايل بخشش نيست و معمولا منجر به اخراج خواهد شد)
و به طور کلي هر نوع بحثي که بار علمي نداشته باشه يا به نوعي باعث تقابل عقايد بشه مجاز نيست
در بقيه موارد هم به صورت کنترل هوشمند تصميم گيري خواهد شد و بر اساس شرايط به موضوعي اجازه بحث داده خواهد شد و يا داده نخواهد شد (بسته به نظر تيم مديريت انجمن)
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain

پست توسط osilatoria » شنبه 20 آبان 1385, 7:24 pm

يک سوال ديگه : چرا کد smily هاي انجمن با smily هاي yahoo messengerفرق مي کنه؟ فکر نمي کنيد اگه يکي باشه کار با اونا خيلي راحت تر ميشه؟ عمدي تو اين کار بوده؟
 تصویر 

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 20 آبان 1385, 8:57 pm

osilatoria شکلکهاي ياهو اکثرا ترکيبات ساده‌اي هستند که در نوشتن متنها باعث نمايش شکلکها به جاي متن و کد مي‌شه و به همين دليل با اونها متفاوت هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط Ahmad6644 » شنبه 18 آذر 1385, 11:26 am

وقتي وارد سايت وزارت دفاع مي شم و زبان فارسي رو واسه سايت انتخاب مي كنم پيغام زير نمايش داده ميشه دليلش چيه ؟
Diomil's Farsi site under counstruction
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 » شنبه 18 آذر 1385, 1:17 pm

Ahmad6644 جان يعني اينکه فارسي براي اين سايت در دست ساخت است :-)

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”