در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Frenzied Poster

Frenzied Poster

no avatar
575

تشکر کرده: 266 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 16 تیر 1393 18:50

فلاح

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

اخطار عدم اتصال اینترنتی سرویس های گوگل

توسط امیر عیوضی » يکشنبه 25 بهمن 1394 18:58

سلام دوستان خسته نباشید
من گوشیم چند روزه خود به خود اکانت های جیمیلم مشکل پیدا کرده  ، به طوری که برای مثال تو بازی کلش وقتی میخواستم اکانت جابجا کنم میگفت اتصال اینترنتی مشکل داره در صورتی نت سالم بود! حتی فروشگاه پلی استور هم میگفت مشکل اینترنت داره و همینطور برنامه جیمیلم!
بعد یه چند تا مطلب خوندم مثل ارتقا برنامه های مربوطه و یه سری کار ها... ودر نهایت ریست فکتوری! حتی ریست فکتوری هم کردم الان جدید ترین برنامه های گوگل پلی گیم و سرویس مناسب گوشیم رو دان کردم نصب کردم ولی مشکل رفع نشد! در ضمن چون ریست کردم و اکانتای جیمیلم پاک شد الان دیگه حتی جیمیل هم رو گوشی نصب نمیشه که عکسشم موجوده:
http://s1.upload7.ir/uploads/WcXSgmZW.p ... -20-28.png
حتی از نت رفیقم هم نقطه اتصال گرفتم وصل شدم ولی فرق نکرد
ولی مرورگرم جست و جو گر گوگل رو باز میکنه و از مرورگر میشه و میتونم وارد جیمیل هام بشم ...
دوستان هرکی دانشی در این زمینه داره لطف کنه کمک کنه چون گوشی امانته و مدتی دست منه..
موفق و پایدار باشید

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15448

تشکر کرده: 10116 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: اخطار عدم اتصال اینترنتی سرویس های گوگل

توسط Mahdi1944 » جمعه 21 خرداد 1395 17:18

امیر عیوضی,  
عکسی که فرستادید ظاهرا ار سرورش حذف شده، اما احتمال میدم ابزارهای گوگل رو آپدیت کردید، برای مثال Google play services رو چک کنید و اگر آپدیتی شده اون رو حذف کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است