پیچیدن بوی دود در کابین سمند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

پیچیدن بوی دود در کابین سمند

پست توسط ABC2 » پنج شنبه 5 فروردین 1395, 10:42 am

سلام دوستان
من یک سمند ef7 بنزینی یورو4 دارم(مدل 92) از روزی که آن را از ایران خودرو خریدم در سرازیری ها و فقط هنگامی که شیشه ماشین پایین است بوی دود در کابین ماشین می پیچد و لی زمانی که شیشه بالاست یا کولر روشن است این بو وجود ندارد. شمع ها رو هم عوض کردم و تنظیم موتور بردم و انژکتورها را شستشو دادم ولی درست نشد گفتند شاید از کاتالیزور باشد به چند اگزوزساز نشان دادم گفتند اگزوز سالم است و از کاتالیزور نیست زیرا کاتالیزور بالای صدهزار کیلومتر خراب می شود (درحالی که ماشین من از روز اولی که آن را خریدم اینطور بود و در حال حاضر نیز 60000 کیلومتر بیشتر نرفته است). لطفا اگر کسی در این خصوص تجربه یا راه حلی دارد بنده را یاری فرمایند. متشکرم

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: پیچیدن بوی دود در کابین سمند

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 22 خرداد 1395, 12:18 am

,
مصرف اون چفدر هست؟ ترکیبی بیشتر از 6.5 هست؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”