درخواست راهنمایی

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

درخواست راهنمایی

پست توسط azstar20 » پنج شنبه 12 فروردین 1395, 7:51 pm

با سلام خدمت تمامی اعضای عزیز انجمن
من یک گوشی GLX SKY DUAL CORE دارم یک بار با برنامه i Root آنرا روت کردم ، سپس در همان حالت ِ روت ، از اونجاییکه یک فایل چینی که کلا" اسمش هم چینی بود و نمیشد پاکش کنم رو از طریق برنامه ی App Master(Uninstall Master) FULL v5.7.4 حذف کردم ؛ بعدش گوشی ِ من خاموش شد و الآن موقع روشن شدن ، تا جایی که آیکون ِ و لوگوی GLX نمایش داده میشه بالا میاد و توی همون حالت میمونه و چندین ساعت هم گذاشتم ولی به همون حالت میمونه و اندرویدش بالا نمیاد ،
ریست فاکتوری هم کردم تا مرحله ی بوت که میاد باز همون حالته و اندرویدش بالا نمیاد.
حواهشا در صورت امکان بهم بگین چیکار کنم گوشیم درست بشه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: درخواست راهنمایی

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 22 خرداد 1395, 12:36 am

,
باید گوشی رو با استفاده از فریمویرها و توضیحاتی که در این بخش ارائه شده فلش کنید، دقت کنید تنها در صورتی که این گوشی رو فلش کنید که فریمویر هم نسخه با فریمویر فعلی گوشی شما یا جدیدتر در انجمن وجود داشته باشه و هرگز فریمویر قدیمی‌تر رو روی جدیدتر فلش نزنید برای این گوشی. اگر فریمویر رو پیدا نکردید ببرید نمایندگی تا براتون فلش کنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “GLX”