در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 فروردین 1395 19:50

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

درخواست راهنمایی

توسط azstar20 » پنج شنبه 12 فروردین 1395 18:51

با سلام خدمت تمامی اعضای عزیز انجمن
من یک گوشی GLX SKY DUAL CORE دارم یک بار  با برنامه i Root آنرا روت کردم ، سپس در همان حالت ِ روت ، از اونجاییکه یک فایل چینی که کلا" اسمش هم چینی بود و نمیشد پاکش کنم رو از طریق برنامه ی App Master(Uninstall Master) FULL v5.7.4  حذف کردم ؛ بعدش گوشی ِ من خاموش شد و الآن موقع روشن شدن ، تا جایی که آیکون ِ و لوگوی GLX نمایش داده میشه بالا میاد و توی همون حالت میمونه و چندین ساعت هم گذاشتم ولی به همون حالت میمونه و اندرویدش بالا نمیاد ،
ریست فاکتوری هم کردم تا مرحله ی بوت که میاد باز همون حالته و اندرویدش بالا نمیاد.
حواهشا در صورت امکان بهم بگین چیکار کنم گوشیم درست بشه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: درخواست راهنمایی

توسط Mahdi1944 » جمعه 21 خرداد 1395 23:36

azstar20,  
باید گوشی رو با استفاده از فریمویرها و توضیحاتی که در این بخش ارائه شده فلش کنید، دقت کنید تنها در صورتی که این گوشی رو فلش کنید که فریمویر هم نسخه با فریمویر فعلی گوشی شما یا جدیدتر در انجمن وجود داشته باشه و هرگز فریمویر قدیمی‌تر رو روی جدیدتر فلش نزنید برای این گوشی. اگر فریمویر رو پیدا نکردید ببرید نمایندگی تا براتون فلش کنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد