در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 17:06

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

معاوضه

توسط نیما1989 » سه شنبه 14 اردیبهشت 1395 17:23

سلام دوستان. ضمن عرض خسته نباشید... من یه پراید 84 دارم که بیرنگه و موتورشم سالمه اما از لحاظ فنی ظاهری مستهک شده... تصمیم دارم یه پراید صفر ثبت نام کنم اما دوس ندارم به 84 خودم خرج کنم و از طرفی از هزینه ها و تعمیرات و اصلی نبودن قطعات مدلای صفرم خبر دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ... کوچیکتون... نیما

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2951

تشکر کرده: 2272 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: معاوضه

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 18:54

نیما1989 نوشته است:سلام دوستان

. تصمیم دارم یه پراید صفر ثبت نام کنم اما دوس ندارم به 84 خودم خرج کنم

سلام و خوش آمد به شما
منظورتون از این جمله رو متوجه نشدم .
دوست ندارید چیکار کنین ؟
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

نیما1989 از این پست سپاسگزاري کرده است

Major

Major

no avatar
670

تشکر کرده: 16 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 شهریور 1386 14:02

آرشيو سپاس: 1755 مرتبه در 488 پست

Re: معاوضه

توسط ramin-am » جمعه 17 اردیبهشت 1395 15:18

شما نمیخوایید خرج کنید خب ماشینتون الان در حدود 8 میلیون و کمی بیشتر ارزش داره (قیمت نمایشگاهی ) و برای ثبت نام پراید اقساطی فکر کنم کافی باشه
در مورد مدلهای بالاتر چراید بر خلافه نظر بقیه من تجربه ای که داشتم سایپا بر خلاف ایران خودرو که هر روز بدتر از دیروز خانواده پژو رو تحویل داده و بیشتر زورش رو زده روی سمند که اونم آش دهن سوزی نشده سایپا روی گاو شیرده خودش یعنی پراید سرمایه گذاری خوبی کرده مدلهای 131 و 132 ماشینهای خوبی از آب در اومدن و بر خلاف پرایدهای قدیمی هم استهکام خوبی دارن هم از نظر فنی بهتر شدن نسبت به قبل ولی هنوز پراید مشکلاتی مثل خراب شدن دم دقیقه استپ موتور و چند مشکل برقی داره ولی در کل تجربه بنده این بوده که پراید های مدل بالاتر بهتر از قبل بودن مگر اینکه قانون تخم مرغ شانسی صدق کنه
خود بنده پژو دارم و 6 سال از تولیدش میگذره و من 4 سال دارمش و در مقابل خیلی از مدل بالاتر ها استحکام و استهلاک خیلی کمتری داشته
نظر من اینه شما اگه امکانش رو دارید که مبلغ بیشتری رو هزینه کنید روی یک ریو مدل 89 یا 90 یا یه تیبا صفر هزینه کنید
به رویاهایت بی اندیش ..........

نیما1989 از این پست سپاسگزاري کرده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان