معجزه ی افزایش قد با مصرف روزی ده عدد برنج خام!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت مواد غذايي به بحث بپردازيد.

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 43
تاریخ عضویت: پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395, 1:11 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 142 بار
تماس:

معجزه ی افزایش قد با مصرف روزی ده عدد برنج خام!

پست توسط wikihoax » جمعه 17 اردیبهشت 1395, 1:25 pm

متن شایعه

‌« افزایش قد با روزی ده عدد برنج خام معجزه میکند ۱۰ سانتیمتر افزایش قد در ۶ ماه …

باور کردنی نیست ولی حقیقت دارد، دانه برنج در بدن شما می پزد و در فرایند پخت قد می کشد. برنج کمر باریک و قد بلند است، روزی ده عدد قورت بدهید و تا هم لاغر و قد بلند شوید… وقتی هر روز این کار را انجام می دهید، حکم دارو پیدا می کند. بدن از رفتار دانه ها طبعیت می کند، کمرباریک و قد بلند می شود. پس می تواند هم باعث افزایش قد و هم لاغری شود. این نوع ارتباط با بدن بسیار عمیق است و از سطح سن و سال هم فراتر می رود. از این رو در هر سنی کار می کند و حتی قوز سالمندان را هم صاف می کند. داروهای هومیوپاتی هم بر اساس قانون شباهت کار می کنند.

– اگر می خواهید قد بکشید

– اگر اضافه وزن دارید

– اگر می خواهید تناسب اندام داشته باشید

– اگر قوز دارید

– اگر می خواهید راست قامت باشید

– اگر شانه های افتاده یا گردن افتاده دارید

– اگر ستون فقرات خمیده یا پیچیده شده است

می توانید از این روش استفاده کنید

چند نفر از آشنایان ۳ ماه از همین روش پیشنهادی (۱۰ دونه برنج هر روز صبح قبل از صبحانه) با این باور استفاده کردن و جواب گرفتن حدود ۵ سانت به قدشان اضافه شد. همچنین از همین روش خوردن ۵ و یا ۱۰ دانه برنج خام ناشتا با مقداری آب بسیار حیرت کردن که گویی رژیم گرفته اند در حالی که اتفاقا همه چیز هم می خوردندو تغییر در میزان خورد و خوراکشان نداده بودن، ولی باکمال تعجب متوجه شدن درطول این مدت سه کیلو هم وزن کم کرده بودند.

نکته:

برنج باید خشک و با آب قورت بدید، لطفا ازبرنج های جدید دانه بلندهندی ووو ….که بذرش کاشته نمیشود و حاوی مواد نگه دارنده است، استفاده نکنید. از برنج های سفید قد بلند بدون افت استفاده کنید، در این روش یکی دو ماه حتی یک روزش هم به اندازه خودش کار می کند، اما بیش از ده عدد اثرش را بیشتر نمی کنه چون بدن به صلاح دید خودش عمل می کنه توی این روش ها و زورگویی فایده ای نداره. در روش های زورگویانه بدن ممکنه آسیب ببیند، در ضمن توجه داشته باشید در این روش هر چی بدن خالی تر باشه بیشتر به این پیام ها توجه می کند، شب هم نیم ساعت قبل از خواب که معده خالیست میتوانید بخورید. در این روش نمیتواند ازجو و گندم استفاده کنید زیرا جو و گندم تاثیری بر قد نداشته چون در فرایند پختشون چاق می شوند

کسانی که برای افزایش قد روش های مختلف هورمونی و غیره رو تست کرده جواب نگرفتن، میتواند برنج خام رو را تجربه کنند و تا تاثیر فوق العاده ان را ببنند. روزی ده تا برنج خام اصلا ضرر نداره، پیشنهاد میکنم فقط یک دوره ۶ ماه را امتحان کنید زیرا بیشتر از ۶ ماه این روش اثری ندارد، این دگرگونی در بدن فقط یکبار انجام میشود بیشتر از این مدت ممکنه به بدن اسیب برساند، حتما امتحان کنید تا معجزه ان را ببینید. »

   

۱- ادعای متن شایعه مبنی بر افزایش قد با خوردن روزی ده عدد برنج خام، ادعایی واهی و بی اساس است و هیچ گونه پایه علمی ندارد.

۲- برخلاف ادعای متن، با اندک اطلاعاتی از بدن انسان خواهیم دانست که برنج در سیستم گوارشی بدن نمی پزد، بلکه توسط آنزیم ها در معده هضم و سپس جذب بدن می گردد.۳- هضم در حقیقت شکستن مواد غذایی برای تبدیل آنها به مواد قابل جذب برای تولید انرژی و رشد و ترمیم سلولها در بدن می باشد. پس از خوردن برنج خام، پوشش سلولز بیرونی در برنج، که لایه محافظتی در بسیاری از غلات و دانه ها محسوب می شود، باعث هضم ضعیف می گردد. این لایه سلولز در دمای بالای آب پخته شده و آسیب می بیند و این منجر به افزایش جذب پروتئین و سایر مواد مغذی آن در بدن می گردد.

۴- از جمله عوارض خوردن برنج خام، تولید سم از طریق باکتری سرئوس برای بدن است که باعث استفراغ و تهوع در ۲۴ ساعت پس از بلع می گردد. همچنین وجود پروتئین لکتین برروی برنج خام و لوبیا، که خود یک حشره کش قوی است، باعث مسمومیت می شود. این پروتئین با توسعه بیماری دیابت و سرطان روده بزرگ و همچنین سلیاک مرتبط است.۵- ممکن است برخی از افراد هرگونه ادعایی در زمینه مزایای خام خواری را با تصور اینکه اجدادمان با رژیم های خام خواری سالم تر زیسته اند، بپذیرند؛ اما حقیقت آن است که حتی در رژیم های خام خواری نیز برنج ابتدا هیدراته شده و سپس به صورت جوانه مصرف و استفاده می گردد.۶- ″هومیوپاتی″ یا ″طب کل نگر″ یک نظام درمانی است مبتنی بر اصل «همانند، همانند را شفا می‌دهد» که مخالفان و موافقانی در مجامع علمی دارد. اما آنچه پیداست این است که نتایج مثبت تحقیقات روی هومیوپاتی در مقابل تحقیقات بسیاری که این روش را بی نتیجه یا مضر شناخته اند، بسیار کمتر است. به عنوان مثال نتایج بررسی‌های بیش از ۲۵۵ تحقیق در مرکز ملی تحقیقات دارویی و سلامت استرالیا در سال ۲۰۱۵ میلادی نشان می‌دهد که هومئوپاتی هیچ اثر مثبتی بر روی درمان بیماریها ندارد و این امر فروش داروهای هومئوپاتی در این کشور را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

ارسال پست

بازگشت به “بهداشت مواد غذايي”