در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
43

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395 12:11

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

عکس کمتر دیده شده از آقای خاتمی!

توسط wikihoax » سه شنبه 21 اردیبهشت 1395 16:12

متن شایعه

« عکس کمتر دیده شده از آقای خاتمی؛ تورو خدا تیپ نگاه کنید »

پاسخ شایعه

۱- تصویر ویرایش شده آقای خاتمی و مطالب گوناگون منتسب به آن، یک شایعه ی قدیمی می باشد که در ابتدا برداشتی شیطنت آمیز از یک مطلب طنزِ منتشر شده توسط مدیر وبلاگ “چهار باغ” در تاریخ ۸۴/۷/۱۷ ، تحت عنوان “تا حالا شده که در تخیلات خودتون تصور کنید که مثلا اگر آقای خاتمی در یک کشور اروپایی رییس جمهور میشد چه شکلی میشد؟” بوده است.

۲- پس از گذشت یکسال از انتشاراین تصویر جعلی از حجت الاسلام سید محمد خاتمی در فضاهای مجازی، سایتها و برخی خبرگزاری های داخلی، این اشتباه تا به آنجا پیش رفت که سایت خبری “العربیه” نیز این تصویر را با خبری ساختگی در مورد انحراف خاتمی از راه امام و ایجاد گروه های نظامی در کشورهای دیگر کار کرد.

۳- اشتباه خبرنگار سایت خبری العربیه در عدم تشخیص یک تصویرساختگی، دست مایه انتشار مطالب کنایه آمیز در رسانه های داخلی در ایران گردید. در لینک زیر مطلب منتشر شده تحت عنوان «اشتباه گوگلی خبرنگار العربیه!» را در این رابطه ملاحظه می فرمایید.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

http://wikihoax.org/

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 19 شهریور 1387 13:29

آرشيو سپاس: 404 مرتبه در 65 پست

Re: عکس کمتر دیده شده از آقای خاتمی!

توسط sabalan1400 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395 10:37

صورت باطنی این آدم همینه... خودش و رفقاش هم دوس دارن اینجوری باشن..

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
141

تشکر کرده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 27 اسفند 1385 12:22

آرشيو سپاس: 282 مرتبه در 68 پست

توسط omidr » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395 12:49

sabalan1400 نوشته است:صورت باطنی این آدم همینه... خودش و رفقاش هم دوس دارن اینجوری باشن..

تا جایی که من یادمه همیشه میگفتن از باطن آدمها فقط خدا خبر داره!!! اگر خداوند در این مورد اطلاعاتی به شما داده که هیچ و الا حتما شیطان بوده که شما رو به این توهم انداخته که از باطن این آدم خبر داری!!!! من نه طرفدار این آدمم نه طرفدار مخالفینش (یه جورایی حتی به مخالفینش تو انتخابات 76 نزدیکتر بودم)، ولی به نظرم آدمهایی که بدون هیچ مدرک مستدللی مخالفین سیاسی خودشون رو متهم به بی مذهبی، وطن فروشی و غربزدگی میکنند قطعا یه جای کار خودشون مشکل داره! در نهایت سخنی از پیامبر (ص) نقل میکنم که هرچند خیلی مربوط به این موضوع نیست ولی  به قول سعدی علیه رحمه : درخانه اگر کس است یک حرف بس است.پیامبر (ص) میفرمایند : هر کس بدون دلیل و مدرک روشن دیگری را متهم به کفر کند، خود به کفر  نزدیکتر است.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

توسط shafagh 2 » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395 14:00

omidr نوشته است:
sabalan1400 نوشته است:صورت باطنی این آدم همینه... خودش و رفقاش هم دوس دارن اینجوری باشن..

تا جایی که من یادمه همیشه میگفتن از باطن آدمها فقط خدا خبر داره!!! اگر خداوند در این مورد اطلاعاتی به شما داده که هیچ و الا حتما شیطان بوده که شما رو به این توهم انداخته که از باطن این آدم خبر داری!!!! من نه طرفدار این آدمم نه طرفدار مخالفینش (یه جورایی حتی به مخالفینش تو انتخابات 76 نزدیکتر بودم)، ولی به نظرم آدمهایی که بدون هیچ مدرک مستدللی مخالفین سیاسی خودشون رو متهم به بی مذهبی، وطن فروشی و غربزدگی میکنند قطعا یه جای کار خودشون مشکل داره! در نهایت سخنی از پیامبر (ص) نقل میکنم که هرچند خیلی مربوط به این موضوع نیست ولی  به قول سعدی علیه رحمه : درخانه اگر کس است یک حرف بس است.پیامبر (ص) میفرمایند : هر کس بدون دلیل و مدرک روشن دیگری را متهم به کفر کند، خود به کفر  نزدیکتر است.

دوست ندارم به این بحث ها که تاریخ گذشته و منسوخ است وارد شوم و انقدر حرف دارم که خودم نمی دانم از کجا شروع کنم اما سال هاست که خیلی حرف ها را در دل نهان داشتم و به زبان و قلم نیاوردم اما فقط اعتقاد دارم دوران ایشان دوران خوبی نبود ومن تلخی ان را هیچگاه فراموش نمی کنم. بهرحال ایشان عضوی فراموش شده هستند و جایگاهی برای بازگشت در امور کشوری را ندارند. ایشان از ان دوران به بعد هم برای من محترم هستند اما نه بعنوان  مقامی کشوری بلکه بعنوان یک شهروند عادی.

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
43

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 اردیبهشت 1395 12:11

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط wikihoax » پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395 14:28

دوستان بحث های سیاسی و بینتیجه حاصلی جز دلگیری و... ندارد. :x

به عقاید یکدیگر احترام بگذارید و از ادامه بحث های بی مورد خود داری کنید(لطفا) :D  :D

http://wikihoax.org/

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند