در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major

Majorno avatar
پست ها

1844

تشکر کرده: 451 مرتبه
تشکر شده: 5518 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 1 آذر 1388 10:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهدم شد

توسط iron_man63 » سه شنبه 4 خرداد 1395 11:57

کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهدم شده

روز گذشته رسانه‌های جهان خبر هلاکت "ملا اختر منصور" سرکرده گروه تروریستی طالبان افغانستان را اعلام کردند. بر اساس این گزارش‌ها، خودروی سواری حامل وی با یک فروند موشک هوا به زمین هدف قرار گرفته و بطور کامل منهدم شده است.


اما آنچه در این میان حائز اهمیت است، نوع پوشش رسانه‌ای این واقعه می‌باشد. در حالی که بر اساس تصاویر منتشر شده خودروی ملا اختر منصور منهدم و بطور کامل سوخته، رسانه‌های وابسته به محور غربی - عربی - عبری مدعی شده‌اند که اوراق هویت وی را یافته‌اند که جعلی بوده اما "ممهور به مهر ویزای قانونی سفر یک ماهه به ایران" بوده است. در تصاویری که رسانه‌های مذکور از این اوراق هویت رهبر طالبان منتشر کرده‌اند، پاسپورت و کارت شناسایی وی بدون هرگونه آسیب و حتی دود و گرد و غبار به نمایش در آمده است.

انتشار تصاویر اوراق هویتی "آکبند" رهبر طالبان به مثابه صدور دستور تغییر خط رسانه‌ای از سوی کشورهای حامی تروریسم در منطقه و فرامنطقه بود. چرا که ناگهان کلیه تحلیل‌ها و اخبار از جزییات کشته شدن وی به بررسی سفر خیالی به ایران با پاسپورت جعلی و البته ویزای رسمی! دولت ایران چرخش داده شد. مطابق معمول، پیشتاز این خط رسانه‌ای هم شبکه های تلویزیونی "العربیه و الحدث (ارگان دربار آل سعود)، الجزیره (ارگان دربار شیخ نشین قطر) و شبکه‌های بی بی سی و سی ان ان بوده‌اند که طی خبرها و تحلیل‌های خود "جمهوری اسلامی ایران" را به حمایت از گروه تروریستی تکفیری طالبان متهم کردند.


در رابطه با وابستگی طالبان و گروه‌های ردیف آن مانند القاعده، داعش، بوکوحرام در نیجریه، الشباب در سومالی، صدها گروه و دسته تکفیری مسلح در سوریه و اقصی نقاط جهان هیچگونه نیازی به تحلیل یا تفصیل پیرامون منابع مالی و تسلیحاتی و فرماندهی آنها وجود ندارد. چرا که برای افکار عمومی جهان مانند روز روشن است که این گروهها از دهه 70 میلادی با حمایت اتاق عملیاتی مشترک به فرماندهی آمریکا و اسراییل و پادویی بی‌جیره و مواجب عربستان سعودی، قطر، پاکستان و اخیرا ترکیه با اهدافی همچون "ناامن نگاه داشتن مرزهای ایران از طریق تاسیس و گسترش گروه‌های تکفیری دست پرورده مدارس تکفیری مستقر در عربستان"، تداوم ناامنی‌ها و بی‌ثباتی در داخل افغانستان و ...ایجاد شده و بطور منظم مورد آموزش، تسلیح و تمویل قرار گرفته است.برای افکار عمومی جهان کامل مسجل است که نوع حمایت‌های کشورهای حامی تروریسم تنها به ارسال پول و سلاح در طی 30 سال گذشته محدود نمانده و تنها با مراجعه‌ای ساده به اینترنت می‌توان تصاویری از افتتاح و فعالیت "سفارت امارت اسلامی طالبان" را در شهر دوحه مرکز شیخ نشین قطر مشاهده کرد. این بدان معناست که این کشورها به مرحله از وقاحت رسیده‌اند که به خود این حق را دادند تا برای گروهی متحجر که سالها صدها هزار افغان مستضعف و بی‌گناه و فقیر را به خاک و خون کشیده و وجهه اسلام و پیامبر رحمت آن حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) را با اقدامات وحشیانه خود در اذهان عمومی جهان به بدترین وجهی تخریب کردند سفارت تاسیس کرده و به آن وجهه و مشروعیت سیاسی و دیپلماتیک اعطا کنند!


برای افکار عمومی این سوال مطرح می شود که آیا ایران که خود در زمان حکومت طالبان بزرگترین دشمن آن بوده و از طریق غیر مستقیم (کمک و حمایت از مجاهدین افغان به رهبری شهید احمد شاه مسعود) و مستقیم با این گروه تکفیری به مبارزه برخاسته حامی آن محسوب می‌شود یا کشورهایی که 30 سال طالبان را در مدارس وهابی پاکستان و افغانستان و عربستان پروریدند و  رشد دادند و تسلیح و فرماندهی کردند!؟
سوال دومی که برای هر انسان بهره مند از شعور و عقل سالم بوجود آمده این است که چگونه ممکن است از میان خودروی منهدم شده و جسد تکه تکه شده رهبر طالبان و همراهانش پاسپورت جعلی و ویزای سالم ایران استخراج شده باشد!؟ البته لازم به یادآوری است که از کشورهایی همچون آمریکا که سالهاست موجودیت آنها با تروریسم، کشتار بی گناهان، چپاول و غارت اموال و دارایی‌های کشورهای مختلف جهان از آسیا تا آفریقا و آمریکای جنوبی گره خورده چنین اتهام‌زنی‌هایی بعید نیست!


بیاد بیاوریم در حالیکه کلیه گزارش‌های امنیتی و تصاویری که از سوی دولت و سازمان‌های امنیتی آمریکا منتشر گردید، حکایت از سعودی بودن عوامل فاجعه 11 سپتامبر و دست داشتن دربار این کشور در این حمله حکایت داشت، شاهد بودیم که جرج بوش رئیس جمهور آمریکا ناگهان ایران را به محور شرارت در منطقه متهم کرده بود! آیا برای آمریکایی که از خاکستر پودر شده برج‌های عظیم دوقلو مرکز تجارت جهانی وصیت‌نامه "محمد عطا و پاسپورت و اوراق هویتی 19 تروریست سعودی و عرب‌تبار را کشف و به نمایش گذاشته تکرار این سناریو در سایر مناطق جهان مانند افغانستان دشوار است!؟
شایعات
ودامن زدن رسانه های عربی و .....

ایران برای تضعیف داعش درافغانستان ومبارزه بانیروهای ناتووامریکاودستگیری عبدالمالک رابطه چندساله باطالبان بااهداف مشترک برقرارکرده بودوعامل این ارتباط شخص ملااخترمنصوربودومرگ ایشان به ضررایران وبه نفع امریکاوداعش تمام می شود
راه سوریه از یمن میگذرد     «  اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن  »    «   لعنة الله علی عدوک یا علی   »

آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
https://t.me/barmabna

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1632 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

توسط shafagh 2 » سه شنبه 4 خرداد 1395 15:09

این نوع ترفندها و توطئه های تبلیغاتی جهان استکبار سال های سال است که علیه ایران اسلامی صورت گرفته است و یکی از دلائلی که رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی امریکا را "شیطان بزرگ" نامید همین نکته است.
کینه امریکا نسبت به ایران اسلامی و مردم ایران همیشه وجود داشته است و واقعا بنا به همان تعبیر امام کدام انسان با ایمانی است که باور کند شیطان با انسان درست و عادلانه رفتار کند. اما نکته ای که محرز است انکه هیچ قدرتی نمی تواند خورشید جمهوری اسلامی را کم نور کند زیرا که این نور از خداست و نور خداوند خاموش شدنی نیست.

يُرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿32﴾

می ‏خواهند نور خدا را با سخنان خويش خاموش كنند ولى خداوند نمی ‏گذارد تا نور خود را كامل كند هر چند كافران را خوش نيايد (32)


بهرحال با وجود همه توطئه های سیاسی و تبلیغاتی دنیای استکبار تا به امروز جمهوری اسلامی ایران در مقابل دولت ها و ملت ها روز به روز عزت و وجاهت بیشتری پیدا کرده است. خیلی از دولت ها و ملتها به امریکا اعتمادی ندارند که از جمله عده ای هم از خود مردم امریکا هستند که شاید بزبان نیاورند. بهر حال چون امر باطل و حرف باطل ریشه ای ندارد حقانیت جمهوری اسلامی بیش از پیش در اینده روشن خواهد شد و خدشه ای به وارد نخواهد امد.

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3333

تشکر کرده: 2572 مرتبه
تشکر شده: 4391 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 5 خرداد 1395 03:25

سلام
شاید خواسته بیاد اسلحه بخره
ایران به خیلیها اسلحه میفروشه یا مجانی اسلحه میده و پولش رو از حقوق ملت شریف پرور کم میکنه
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Mohammad.Jafar از این پست سپاسگزاري کرده است

Fast Poster

Fast Posterno avatar
پست ها

252

تشکر کرده: 167 مرتبه
تشکر شده: 212 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 مرداد 1392 17:43

آرشيو سپاس: 767 مرتبه در 157 پست

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

توسط شیرافکن » چهارشنبه 5 خرداد 1395 10:49

فقط کافیه رسانه های غربی یک جوسازی تکراری کسالت اور را شروع کنند تا یک مشت مزدور خارج نشین تبلیغات دروغین خودشون را اغاز کنند.برای رضای خدا که نیست مساله جیبشون هست!!!

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: کشف ویزای ایران از سرکرده کشته‌شده طالبان در خودروی منهد

توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 6 خرداد 1395 22:44

سلام

آدم عاقل از شنیدن این مزخرفات به خنده می افتد.
نمی دانم چرا همیشه مدارک شناسایی این گونه افراد به صورت کاملاً اتفاقی!!! از جیبشان بیرون می افتد!

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان