غدد لنفاوی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

غدد لنفاوی

پست توسط shramezani » شنبه 8 خرداد 1395, 11:53 am

با سلام. بنده از دوران کودکی غدد لنفاوی بزرگ در زیر گردن داشتم. اخیرا متوجه شدم که کمی متورم تر شده. البته درد ندارم. قرمز هم نیست. تیرویید هم داشتم که اخیرا خوب شده و دیگر قرص تیرویید هم نمی خورم. دکتر غدد توصیه کرد که به متخصص حلق و گوش و بینی (با ختصار ح گ ب) مراجعه کنم. دکتر ح ق ب نیز اول گفتند که به احتمال نودو نه درصد چیزی نیست و ازمایش خون و سونوگرافی گردن نوشتند. حال هم نتایج آزمایش خون خوب است (مخصوصا تعداد گلبول های قرمز حدود چهار هزار است و اصلا بالا نیست) و هم دکتر سونوگراف گفت که مشکلی نیست. البته سایز ناحیه غده براساس سونوگرافی دوازده در سی و چهار میلیمتر است. جناب متخصص ح گ ب الآن می فرمایند که باید از بافت نمونه برداری کنند و مبلغ آن نیز صدو پنجاه هزار تومان می شود. بگذریم از اینکه اول گفتند همسر شما می تواند نتایج آزمایش را بیاورد و نشان دهد و بعد از سه ساعت انتظار خانم منشی ایشان را مجبور کردند که دنبال من بیاید و خود من را هم بببیند و پول ویزیت کامل بگیرد. من متوجه نشدم که این آقای متخصص ح گ ب دنبال پول است یا من جدی مشکل دارم. ایشان می فرمایند آزمایش خون ممکن است چیزی را نشان ندهد. پس چرا توصیه کردی؟ یعنی نتیجه آزمایش خون خوب بود یا بد بود ایشان همچنان می خواستند نمونه برداری کنند. ای ملت. اگر اطلاعات دارید لطفا کمک کنید

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”