در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
98

تشکر کرده: 40 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 دی 1392 14:16

آرشيو سپاس: 28 مرتبه در 15 پست

گوشی G6 جی ال ایکس

توسط abnoos1404 » شنبه 8 خرداد 1395 20:10

با سلام خدمت ادمین بزرکوار انجمن و دوستان عزیز
لطف می فرمایید نظر تخصصی خود در باب این گوشی و همچنین در صورت صلاحدید فایل های مورد نیاز جهت روت و ... و همچنین کاستوم ریکاوری مورد نیاز این گوشی را در اختیار همه بزرگواران انجمن قرار دهید.
با تشکر از عنایت ویژه شما
ما ایستاده خواهیم مرد...

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 30 دی 1393 21:03

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: گوشی G6 جی ال ایکس

توسط amirdiba » جمعه 21 خرداد 1395 11:57

من g5 داشتم و حالا تجربه داشتن g6
سوال من از جی ال ایکس
سلام این دستگاه به دستم رسید. اولا ممنون نسبت به قیمت عالیه.(البته اون موقع اعتقاد داشتم عالیه. بعدا تحقیق کردم دیدم کلی گوشی خوب چینی ارزونترم هست که لااقل جی پی اسش دقیقه و نوسان شبکه نداره)
ی مشکل فعلا دارم و اینه که وقتی میزارم رو فورجی بعد چند دقیقه میاد رو تو جی ،میزارم فقط تری جی باز میاد تو جی،حالا میخام دانلو کنم اگه دلش بخاد میره رو تری جی یا فور جی گاهی هم نمیره که بیشتر نمیره.یعنی این امکانو نداره بشه رو ی نسل قفلش کرد مثل مودم هااا. اخه این که نمیشه بزاری رو فور یا تری مدام بیاد رو E . همه جا هم امتحان کردم. یعنی نمیتونی بگین که سیگنال ضعیفه. چون گوشی های دیگه رو تری یا فور میمونه. چه کنیم؟ اینطوری که عذابه اگه استیبل نباشه یا نشه قفل کرد؟؟؟؟؟
جواب:
این مشکلات مربوطه به اپراتور شماست.
اولش گفتم شاید درست بگه چون رفتم اراک از شهرمون
*** اینم جواب دوبارم
بله حق با شماست. رفتم اراک اونجا کلا رو ۴G بود. ولی تو شهر ما نوسان داشت. ولی gps اصلا دقیق نیست. تو جاده اصلا دقیق نبود و یا ماهواره ها رو گم میکرد با ۵۰ متر اونورتر جاده رو نشون میداد. کلا از gps مایوس شدم. حتی در اراک گوشی رو ریست کردم و تمام نرم افزارهای گوگل اون رو با خود گوگل پلی اپدیت کردم. در سرعت کم و پیادروی مشکل نداشت ولی در راه برگشت دوبره تو جاده نمیتونست مسیرو درست سنس کنه و یا جا میموند یا از جاده دورتر حرکت میکرد. خلاصه رو جاده نبود. البته گاهی اوقات هم بود. من ی گوشی سامسونگ دارم با این که خیلی ارزون قیمته gpsش دقیقا ر همون باندی از جاده که حرکت میکردم رو بدون وقفه نشون میده ولی متاسفانه با این نتونستم. امیدوارم که مشکل از من باشه .نظر شما چیه؟

ولی باز چک کردم
و نوشتم واسش
الان که چک کردمک باز اصلا حق با شما نیست. ده مدل گوشی جلوم ریختم هیچکدوم اینقدر بین نسلهاا برو بیا نداره. خودتونم میدونید چی میگممم. حتی ی گوشی طرح ۳۵۰ تومنی ایفون جلومه که اینطوری نیست. به اپراتور ربطی نداره. مودم تلفن شما بسیار ضعیفه . درد همینه.جایی که انتن باشه و قوی باشه استیبله . اینجور انتن فقط تو شهرهای بزرگ هست . واسه ما شهر کوپیک ها ی دکل میزنن وسط شهر و تمام. با همینم باز مشکل ندارن گوشی های دیگه. شما هم میدونیسدددددددد

البته فقط اولی فعلا تایید شده. کلا کسی پاسخگو نیست. حقیقت اینه که گوشی مربوطه از مواد و قطعات دست چندمه چینه. اینا فهمیدن میشه راحت پول دراورد و پاسخگو نبود
خلاصه من که حالم گرفته شد
تجربه منه و ممکنه من از نظر اقایون جی ال ایکس متخصص نباشم. فقط میدونم سالی 6 مدل گوشی فقط از روی کنجکاوی میخرم و تست میکنم.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 دی 1393 21:03

توسط amirdiba » چهارشنبه 9 تیر 1395 22:44

علت تمام اختلالات رو پیدا کردم. بامپر یا اون محافظ فلزی رو بندازی دور مشکل شبکه و GPS حل میشه. به کارشناسشون میگم مگه کارشناس نداشتین اینو قبل تولید تست کنید میگه مگه چقدر GPS استفاده میکنید  :::P
حالا قراره گارد ژله ای تولید شد یکی واسم بفرستن

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

نماد کاربر
98

تاريخ عضويت

توسط abnoos1404 » جمعه 18 تیر 1395 14:40

سلام
هیچ بزرگواری نمی تونه در مورد این گوشی(کاستوم ریکاوری و ...) کمکی کنه؟
ما ایستاده خواهیم مرد...

New Member

نماد کاربر
7

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 دی 1394 22:57

توسط esmizz » جمعه 18 تیر 1395 16:39

آپدیت 16 مگی به صورتota ( اینترنتی) برای این گوشی اومده کسایی که آپدیت کردند بگن آیا فرقی احساس کردند یا نه.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

Major II

Major II

نماد کاربر
98

تاريخ عضويت

توسط abnoos1404 » پنج شنبه 22 مهر 1395 12:50

با سلام و خسته نباشید
گویا برای ادمین محترم سایت مشکلی پیش آمده است.
دوستان می توانند کلیه فایل های مورد نیاز و همچنین جواب سوالات خود را در انجمن رسمی جی ال ایکس بیابند.

مرکز پشتیبانی و خدمات :https://1glx.ir/
انجمن:http://glxforum.ir
ما ایستاده خواهیم مرد...