احتمال تاثیر توطئه ی تجزیه سوریه صفر است

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1384
تاریخ عضویت: پنج شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 2807 بار
سپاس‌های دریافتی: 5130 بار

احتمال تاثیر توطئه ی تجزیه سوریه صفر است

پست توسط shafagh 2 » دو شنبه 11 مرداد 1395, 8:19 pm

اکثر کارشناسان مسائل سیاسی در خاورمیانه معتقدند، توطئه ی دو جانبه ای که از سوی دولت های غربی، اسراییل و عربستان سعودی از یک طرف و گروه های تروریستی وابسته به انها در سوریه از طرف دیگر برای ساقط کردن دولت قانونی، ملی و مردمی سوریه و متعاقب ان به تجزیه کشاندن این کشور از چند سال قبل تا کنون در جریان است با پیروزی های اخیر ارتش سوریه در درهم شکستن مواضع تروریسم سوری، مثلاشی کردن قسمت اعم ساختار میلیتاریستی و نابود کردن بخش قابل توجهی از تشکیلات سازمانی انها کاملا نقش بر اب شده است.
ایضا دیگر مقامات غیر وابسته و کارشناسان سیاسی منطقه و جهان هم معتقدند این حرف هایی که امریکا در کنار رفتن بشار اسد رییس جمهوری قانونی و مردمی سوریه می زند و تفسیرهایی که مبنی بر تجزیه این کشور به رسانه ها القاء می کند جرمی مشهود و توطئه ای اشکار علیه یک ملت و کشور مستقل و یکپارچه است. مردم منطقه هم که عموما در جریان مسائلی که در عراق و سوریه می گذرد هستند معتقدند کلیه اقدامات ریاکارانه ای که امریکا در این کشورها بعمل می اورد نه تنها برای رفع مشکل درگیری و جنگ در منطقه نیست بلکه همگی در جهت بقای تروریسم برای ایجاد انارشیسم و ویرانی در این کشورها و حفظ منافع و امنیت اسراییل اشغالگر در فلسطین است.
بهرحال اوضاع ابدا بر وفق مراد و ارزوهای امریکا و اسراییل و سعودی ها پیش نرفت و علیرغم انکه این گرگ های کمین کرده انتظار داشتند تروریسم بتواند عامل تعیین کننده ای برای رسیدن انها به اهداف اشان شود امروز دولت ، ارتش و نیروهای مردمی سوریه بیش از پیش بر اوضاع مسلط هستند و امید جانیان جهان را به نا امیدی مبدل کرده اند. تلاش تبلیغاتی بیشتر امریکا برای تضعیف دولت و ارتش سوریه نه تنها فاقد هرگونه نتیجه و ثمری خواهد بود بلکه سوء نیت و سیاست های شیطانی ان را بر مردم و دولت های جهان بیشتر اشکار خواهد ساخت. اینگونه تلاش ها نشان می دهد که امریکا در مبارزه با تروریسم صادق نیست و بلکه بر عکس با دولت و ملت هایی مخالفت دارد که با تروریسم در جنگ هستند.

Captain II
Captain II
پست: 1847
تاریخ عضویت: یک شنبه 1 آذر 1388, 10:40 am
سپاس‌های ارسالی: 450 بار
سپاس‌های دریافتی: 5705 بار

Re: احتمال تاثیر توطئه ی تجزیه سوریه صفر است

پست توسط iron_man63 » دو شنبه 11 مرداد 1395, 8:48 pm

انشالله با پیروزی مقاومت ارامش به سوریه و حرم اهل بیت بازگردد
و انشالله اکراد سوریه به فکر تشکیل کشور واحد نباشن
امیدوارم شیطان پرستا و افکار الحادی همیشه شکست بخورند
اما متاسفانه در بسیاری از موارد دیده شده که آنها نه یک گام بلکه صد ها گام از ما جلوترنو برای هر هر سناریویی نقشه ها دارند انشالله که با یاری امام زمان تمام نقشه های ایشان نقش برآب شود انشالله
  سوریه از یمن میگذرد « اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن » « لعنة الله علی عدوک یا علی »  
آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”