در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

احتمال تاثیر توطئه ی تجزیه سوریه صفر است

توسط shafagh 2 » دوشنبه 11 مرداد 1395 19:19

اکثر کارشناسان مسائل سیاسی در خاورمیانه معتقدند، توطئه ی دو جانبه ای که از سوی دولت های غربی، اسراییل و عربستان سعودی از یک طرف و گروه های تروریستی وابسته به انها در سوریه از طرف دیگر برای ساقط کردن دولت قانونی، ملی و مردمی سوریه و متعاقب ان به تجزیه کشاندن این کشور از چند سال قبل تا کنون در جریان است با پیروزی های اخیر ارتش سوریه در درهم شکستن مواضع تروریسم سوری، مثلاشی کردن قسمت اعم ساختار میلیتاریستی و نابود کردن بخش قابل توجهی از تشکیلات سازمانی انها  کاملا نقش بر اب شده است.
ایضا دیگر مقامات غیر وابسته و کارشناسان سیاسی منطقه و جهان هم معتقدند این حرف هایی که امریکا در کنار رفتن بشار اسد رییس جمهوری قانونی و مردمی سوریه می زند و تفسیرهایی که مبنی بر تجزیه این کشور به رسانه ها القاء می کند جرمی مشهود و توطئه ای اشکار علیه یک ملت و کشور مستقل و یکپارچه است. مردم منطقه هم که عموما در جریان مسائلی که در عراق و سوریه می گذرد هستند معتقدند کلیه اقدامات ریاکارانه ای که امریکا در این کشورها بعمل می اورد نه تنها برای رفع مشکل درگیری و جنگ در منطقه نیست بلکه همگی در جهت بقای تروریسم برای ایجاد انارشیسم و ویرانی در این کشورها و حفظ منافع و امنیت اسراییل اشغالگر در فلسطین است.
بهرحال اوضاع ابدا بر وفق مراد و ارزوهای امریکا و اسراییل و سعودی ها پیش نرفت و علیرغم انکه این گرگ های کمین کرده انتظار داشتند تروریسم بتواند عامل تعیین کننده ای برای رسیدن انها به اهداف اشان شود امروز دولت ، ارتش و نیروهای مردمی سوریه بیش از پیش بر اوضاع مسلط هستند و امید جانیان جهان را به نا امیدی مبدل کرده اند. تلاش تبلیغاتی بیشتر امریکا برای تضعیف دولت و ارتش سوریه نه تنها فاقد هرگونه نتیجه و ثمری خواهد بود بلکه سوء نیت و سیاست های شیطانی ان را بر مردم و دولت های جهان بیشتر اشکار خواهد ساخت. اینگونه تلاش ها نشان می دهد که امریکا در مبارزه با تروریسم صادق نیست و بلکه بر عکس با دولت و ملت هایی مخالفت دارد که با تروریسم در جنگ هستند.

iron_man63 از این پست سپاسگزاري کرده است

Major

Majorno avatar
پست ها

1844

تشکر کرده: 451 مرتبه
تشکر شده: 5518 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 1 آذر 1388 10:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: احتمال تاثیر توطئه ی تجزیه سوریه صفر است

توسط iron_man63 » دوشنبه 11 مرداد 1395 19:48

انشالله با پیروزی مقاومت ارامش به سوریه و حرم اهل بیت بازگردد
و انشالله اکراد سوریه به فکر تشکیل کشور واحد نباشن
امیدوارم شیطان پرستا و افکار الحادی همیشه شکست بخورند
اما متاسفانه در بسیاری از موارد دیده شده که آنها نه یک گام بلکه صد ها گام از ما جلوترنو برای هر هر سناریویی نقشه ها دارند انشالله که با یاری امام زمان تمام نقشه های ایشان نقش برآب شود انشالله
راه سوریه از یمن میگذرد     «  اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن  »    «   لعنة الله علی عدوک یا علی   »

آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
https://t.me/barmabna


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان