سرويس ميزباني وب مرکز انجمنهاي تخصصي
Major II

Major II

no avatar
459

تشکر کرده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

هاست برای سایت خبری نیمه سنگین

توسط IrIsT » جمعه 22 مرداد 1395 17:19

سلام و درود.
ببخشید,سوال دارم.
من یک سایت دارم,خبری.چون اتوماتیک هستش,خیلی سنگینه.رفیقم میگه روی دایرکت ادمین هاستینگش,نتونسته بالا بیاره و فشار میاره.
میخوام ببینم شما میتونید پشتیبانی کنید.حدودا 5 گیگ فعلا میخوام.اما فعلا ا لحاظ مادی فعلا کم میتونم هزینه کنم.
سرورهای شما لایت اسپید هستش و کلودلینوکس؟به نظرتون کدوم پنل رو انتخاب کنم؟یک پشتیبانی خوب میخوام.اما یکم هزینم کمه.چون خیلی سرور و هاستین و ... دارم و فعلا درگیر شخصی هم هستم.
میتونید کمک کنید و چیو پیشنهاد میدین و قیمت و مشخصات رو برای pv بگین یا اینجا.فرقی نداره.
نیاز به پشتیبان خوب دارم.ممنون میشم کمک کنید.
موفق باشید.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: هاست برای سایت خبری نیمه سنگین

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 24 مرداد 1395 16:29

IrIsT,  
سلام
سایتهایی که منابع زیادی استفاده میکنند به هیچ وجه روی هاست اشتراکی قابل هاست شدن نیستند و می‌بایست سرور مجازی تهیه بفرمایید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain II

نماد کاربر
705

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » يکشنبه 24 مرداد 1395 19:23

سلام،
با حرف  Mahdi1944,   کاملا موافقم در صورتی که سایت پربازدید دارید باید از سرور مجازی یا هاست های پربازدید که منابع بسیار بیشتری در اختیار میذارن استفاده کنید.
با اینحال در صورتی که بازدید یکتای شما بیشتر از حد معمول نباشه ممکن هستش که از هاست های اشتراکی استفاده کنید اما باید توجه کنید که حتما کانفیگ های مربوط به ارسال پست خودکار رو انجام و کاهش بدید.
اصولا اینجور سایتا حجم دیتابیس بسیار بالایی هم دارن که برای استفاده از سایت در یک هاست اشتراکی حتما باید دیتابیس بهینه و کاهش پیدا کنه برای اینکار میتونید پست هایی که بازدید ندارن رو از دیتابیس حذف کنید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major II

Major II

no avatar
459

تشکر کرده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط IrIsT » سه شنبه 26 مرداد 1395 06:16

سلام و درود.
بازدید بالایی ندارد
فقط بخاطر اتوماتیک بودن یکم سنگینه.برای تست میشه این کارو بکنیم؟اگه نشد عوض میکنم.ببینیم فشار چطوریه و اگه فشارش خیلی زیاد بود باید یک سرور واسش درست کنم.
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com