عکس/ صحنه مشکوک قبل از وزنه زدن سلیمی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
سپاس‌های ارسالی: 450 بار
سپاس‌های دریافتی: 5696 بار

عکس/ صحنه مشکوک قبل از وزنه زدن سلیمی

پست توسط iron_man63 » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 1:48 pm

لحظاتی پیش از آغاز تلاش بهداد در حرکت دو ضرب، تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری پشت میز داوران ایستاد و با آنها صحبت کرد

تصویر
  سوریه از یمن میگذرد « اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن » « لعنة الله علی عدوک یا علی »  
آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II

Re: عکس/ صحنه مشکوک قبل از وزنه زدن سلیمی

پست توسط iron_man63 » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 1:51 pm

سلیمی: تالاخادزه مدال کثیفی گرفت

تصویر

بهداد سلیمی پس از پایان مسابقات وزنه‎برداری بازی‎های المپیک 2016 ریو اظهار داشت: مردم و همه دیدند که به راحتی حقم را خوردند. هر چه اعتراض کردیم می‎گفتند حق با شما است. حتی آیان رئیس فدراسیون جهانی می‎گفت حق با توست اما کاری از دست من برنمی‎آید. چرا رئیس فدراسیون جهانی باید این حرف را بزند. چرا باید به این راحتی حقم را بخورند.

وی ادامه داد: تمام این‎ها به خاطر آقای «جلود» و همسرش که در ژوری نشسته بودند است. من لقب جلاد را به آنها می‎دهم. به خاطر دشمنی با مرادی نخواستند من مدال بگیرم. وزنه‎ای زدم که هیچ مشکلی نداشت اما به راحتی آن را خطا گرفتند. دیگر روحیه‎ای نداشتم که وزنه سوم را بزنم. جانی برایم باقی نمانده بود. خیلی آماده بودم خیلی تمرین کردم. رکورد یک ضرب جهان را شکستم.

عضو تیم ملی وزنه‎برداری گفت: احتمالا مشکل‌شان با سه طلا شدن ایران بود. وقتی آیان می‎گوید حق با تو است اما کاری از دست من برنمی‎آید. رئیس فدراسیون جهانی حق وتو دارد، می‎تواند هر کاری را انجام بدهد.

وی در خصوص اینکه آیا اعتراض رسمی فایده‎ای دارد، گفت: خیر مدال‎ها داده شد. حریف گرجی خیلی آماده بودو انصافا هم خوب وزنه زد. رکورد المپیک را زد و من فقط اجازه ندادم رکورد یک‌ضرب را به نام خودش بکند. من هم خیلی آماده بودم. وزنه اول را که زدم به سجاد گفتم 252 را درخواست بده او گفت نه 246 بزن. اصلا نمی‎دانستم حرکتم خطاست. سه چراغ سفید دیدم و پایین رفتم. سجاد هم شاهد است.با این حال خودم را جمع کردم ویک حرکت دیگر را زدم. در حرکت سوم واقعا دیگر نشد. در تمرینات تا 255 آمده بودم.اگر در رقابت می‎آمدم اجازه نمی‎دادم ورزشکار گرجی مجموع را از ایران بگیرد اما نگذاشتند. رقابت سالمی نبود و رقابت کثیفی بود. مدال کثیفی بود. آقای جلاد سرم را برید.
  سوریه از یمن میگذرد « اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن » « لعنة الله علی عدوک یا علی »  
warandgun@
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II

پست توسط iron_man63 » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 1:53 pm

عکس/ اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه‌برداری در تسخیر کاربران ایرانی

تصویر

اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه‌برداری در تسخیر کاربران ایرانی با هشتگ #Behdadsalimi تا کنون بیش از 75 هزار کامنت زیر این عکس گذاشته شده است.
warandgun@

Captain II
Captain II

پست توسط iron_man63 » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 1:56 pm

از آن جا که بهداد آسیب دیدگی داشت و حتی به گفته خود کادر فنی نتوانسته بود کارش را در دو ضرب کامل کند، اگر با وزنه پایین‌تری برای او کار را در دو ضرب شروع می‌کردند بهتر بود. باید اول وزنه‌ای انتخاب می‌شد که مدال نقره سلیمی را حتمی می‌کرد، چرا که سلیمی در یک ضرب یک کیلوگرم بیشتر از تالاخادزه وزنه زده بود و رقابت دست او بود. بنابراین باید مثلا با ۲۴۰ کیلوگرم کار را در دو ضرب شروع می‌کرد تا نقره‌اش حتمی شود و بعد با وزنه‌بردار گرجستانی رقابت میکرد. اگر او کار را با وزنه ای کمتر از ۲۴۵ کیلوگرم آغاز می‌کرد ۱۰۰ درصد راحت‌تر وزنه می‌زد.
warandgun@

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3830 بار
سپاس‌های دریافتی: 5194 بار

پست توسط bamn » چهار شنبه 27 مرداد 1395, 5:57 pm

iron_man63 نوشته شده:از آن جا که بهداد آسیب دیدگی داشت و حتی به گفته خود کادر فنی نتوانسته بود کارش را در دو ضرب کامل کند، اگر با وزنه پایین‌تری برای او کار را در دو ضرب شروع می‌کردند بهتر بود. باید اول وزنه‌ای انتخاب می‌شد که مدال نقره سلیمی را حتمی می‌کرد، چرا که سلیمی در یک ضرب یک کیلوگرم بیشتر از تالاخادزه وزنه زده بود و رقابت دست او بود. بنابراین باید مثلا با ۲۴۰ کیلوگرم کار را در دو ضرب شروع می‌کرد تا نقره‌اش حتمی شود و بعد با وزنه‌بردار گرجستانی رقابت میکرد. اگر او کار را با وزنه ای کمتر از ۲۴۵ کیلوگرم آغاز می‌کرد ۱۰۰ درصد راحت‌تر وزنه می‌زد.

240 و 245 فرقی نداشت ، هدف آنها حذف بهداد سلیمی بود و می دانستند بخاطر مصدومیت زانویش در قیچی کمی لرزش خواهد داشت تا وزنه را بالا بگیرد و حتی با 220 هم شروع می کرد همین برنامه بود . البته آنها می خواستند طلا را از ایران بگیرند و شاید اگر می دانستند وزنه بردار گرجی خودش می تواند رکورد جهان را بشکند ، این کار را نمی کردند!  
کانال های بنده :

Captain II
Captain II

پست توسط iron_man63 » پنج شنبه 28 مرداد 1395, 1:10 am

bamn نوشته شده:
iron_man63 نوشته شده:از آن جا که بهداد آسیب دیدگی داشت و حتی به گفته خود کادر فنی نتوانسته بود کارش را در دو ضرب کامل کند، اگر با وزنه پایین‌تری برای او کار را در دو ضرب شروع می‌کردند بهتر بود. باید اول وزنه‌ای انتخاب می‌شد که مدال نقره سلیمی را حتمی می‌کرد، چرا که سلیمی در یک ضرب یک کیلوگرم بیشتر از تالاخادزه وزنه زده بود و رقابت دست او بود. بنابراین باید مثلا با ۲۴۰ کیلوگرم کار را در دو ضرب شروع می‌کرد تا نقره‌اش حتمی شود و بعد با وزنه‌بردار گرجستانی رقابت میکرد. اگر او کار را با وزنه ای کمتر از ۲۴۵ کیلوگرم آغاز می‌کرد ۱۰۰ درصد راحت‌تر وزنه می‌زد.

240 و 245 فرقی نداشت ، هدف آنها حذف بهداد سلیمی بود و می دانستند بخاطر مصدومیت زانویش در قیچی کمی لرزش خواهد داشت تا وزنه را بالا بگیرد و حتی با 220 هم شروع می کرد همین برنامه بود . البته آنها می خواستند طلا را از ایران بگیرند و شاید اگر می دانستند وزنه بردار گرجی خودش می تواند رکورد جهان را بشکند ، این کار را نمی کردند!  

موافقم قبلا ما با لابی صهیونیست ها روبه رو بودیم الان لابی سعودی عربی هم اضافه شده
warandgun@

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3830 بار
سپاس‌های دریافتی: 5194 بار

پست توسط bamn » پنج شنبه 28 مرداد 1395, 11:34 am

به دنبال شکایت کمیته ملی المپیک ایران به دادگاه بین المللی ورزش بابت حذف ناعادلانه بهداد سلیمی ، خبرگزاری رویترز در خبری مدعی شده مسئولان فدراسیون جهانی وزنه برداری تهدید کرده اند ایران را به خاطر اعتراضات و اغتشاش! وزنه بردار و مسئولان تیم و تماشاگران که باعث ورود ماموران امنیتی به سالن مسابقات شده ، جریمه و محروم خواهند کرد!!!

کانال های بنده :

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”