در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 مهر 1395 11:09

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مانیتور با کیفیت شیشه ای (غیر مات) کجا میتونم پیدا کنم؟

توسط omidi.milad » دوشنبه 19 مهر 1395 12:17

با سلام

بازار رو تا حدّی گشتم ولی انگار مانیتور غیر مات با کیفیت اصلا" تو بازار ایران نمیشه پیدا کرد. یعنی هر چی که هست همه ماتن. در صورتی که در خارج و سایت های خارجی این طور نیست. یعنی کلّی نقد و برّرسی هست که مربوط به مانیتور های
صفحه Glossy هستش.

مانیتور های صفحه شیشه ای یا همون غیر مات از جذّابیت بیشتری برخوردارن. درسته که مشکل انعکاس نور رو دارند ولی اگه جای درستی از اتاق قرار بگیرن رنگ های سیاه رو فوق العاده زیباتر و جذّاب تر نشون میدن. واسه کسایی که لپ تاپ دارن
درسته که این صفحه های شیشه ای مشکل سازه و یه مدّت همه دنبال لپ تاپ های صفحه مات بودن به طوری که وارد کننده های مانیتور دیگه فکر کردن به طور کلّی همه ی مردم ایران دنبال مانیتور های صفحه مات اند.

حرف من رو زمانی متوجه میشید که یه تلویزیون آخرین مدل موجود در بازار ایران رو کنار یه مانتیتور آخرین مدل موجود در بازار ایران بذارید و تفاوت های تصویریشون رو مقایسه کنید.

این مسئله رو من وقتی متوجه شدم که داشتم با PS4 م روی تلویزیونم بازی می کردم و تصویرها و رنگ ها رو فوق العاده زیبا تر و زنده تر میدیدم. ولی از اونجایی که تجربه بازی با ماوس و کیبورد کامپیوتر واقعا" یه چیز دیگس دوست داشتم یه مانیتوری
در حد همون تلویزیونم هم داشته باشم.

نزدیک ترین محصولاتی که به این تلویزیون ها پیدا کردم کامپیوترهای All-in-One بود. ولی خوب مگه آدم بیکاره این همه پول بده که یه کامپیوتر All-in-One بگیره که شاید! پورت ورودی تصویر هم داشته باشه؟

با تشکّر

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5576

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: مانیتور با کیفیت شیشه ای (غیر مات) کجا میتونم پیدا کنم؟

توسط sinaset » دوشنبه 19 مهر 1395 16:38

سلام بر شما

کاربر محترم،بهتر است،قبل از هر چیز،بیش از اندازه بر روی اینجور مسائل حساسیت نداشته باشید.چون ممکن است وقتی زیادی از شما گرفته شود و در انتها نیز به نتیجه دلخواه خودتان نرسید!

سری مانیتور ها ASUS را بررسی کنید،چون معمولا کیفیت ساخت بهتریی نیز دارن.(گرچه قیمت بالایی نیز دارن!)

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.