در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1395 11:04

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سلام چگونه ميتونم از میزبان لحظه خروج تشکر کنم

توسط Elikh » پنج شنبه 22 مهر 1395 11:22

سلام. دوستان من چند تا سوال دارم
اولیش اینکه در پایان مهمانی چگونه از میزبان تشکر کنم
چه کلماتی به کار ببرم
]

Major II

Major II

نماد کاربر
127

تشکر کرده: 93 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 خرداد 1390 07:37

آرشيو سپاس: 116 مرتبه در 31 پست

Re: سلام چگونه ميتونم از میزبان لحظه خروج تشکر کنم

توسط mbxbox » پنج شنبه 22 مهر 1395 18:13

سلام
به انجمن سنترال کلابز خوش آمدید  :razz:  :P

ابتدا بستگی به موقعیت آن دارد.به طور مثال در هنگام عروسی از کلمات : انشاءالله خوشبخت بشید.
ویا هنگام اینک از سر سفره بلند میشوید : خدا بهتون برکت بده ، ممنون ، زحمت کشیدید
ویا هنگام مهمانی دورهمی: خیلی خوش گذشت تشریف بیارید در خدمت باشیم ، زحمت کشیدید
Mobile:
1.SONY ERICSON K750 PASS
2.SONY ERICSON W800 PASS
3.SONY ERICSON W950 PASS
3.SAMSUNG CORBY PASS
3.SONY ERICSON XPERIA LIVE PASS
4.GLX G1 PASS
5.HTC HD2 PASS
6.SONY ACRO S PASS
7.SAMSUNG GRAND PASS
9.HTC DESIRE BRICK
8.SAMSUNG NOTE 3 PROCESSING
#######################################
Consol:
1.ATARI PASS
2.MICRO PASS
3.SEGA PASS
4.PS2 PASS
5.PSP PASS
6.XBOX 360 PASS
7.PS4 PROCESSING

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

نماد کاربر
169

تشکر کرده: 814 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: سلام چگونه ميتونم از میزبان لحظه خروج تشکر کنم

توسط Ali$amir » پنج شنبه 22 مهر 1395 18:40

سلام Elikh  :razz:
منم به نوبه خودم و دوستان بهتون خوش آمد میگم امیدوارم سنترال لحظات مفیدی براتون رقم بزنه

به شخصه بهت پیشنهاد میکنم در اون لحظه کاملا اعتماد به نفستون حفظ کنید و همون که هستید باشید مطمئنم به راحتی و زیبایی تمام از عهده هر کاری بر میاید
------------------------------------------------------------------------------------------------
این مطالب هم میتونه مفید باشه :

حتما در زندگی ما زمانی وجود دارد که باید از شخصی که شادمان کرده است تشکر کنیم. همین طور ممکن است نیاز به تشکر از کسی که در برخی لحظات خاص زندگی در کنارمان بوده احساس کنیم. اما چگونه باید یک راه مؤثر برای اینکه بسیاری از مردم، اهمیت سپاسگزاری شما را درک کنند؛ یافت؟ یا چگونه می توان یک رضایت ذهنی در فردی که از او قدردانی می کنید به وجود آورید؟
اما به یاد داشته باشید سپاس از هر شخصی و برای هر چیزی نه تنها خوب به نظر نخواهد آمد بلکه عجیب می نماید و ارزش واژه “متشکرم” را کم می کند.

خودتان را آماده کنید.

شما باید پیش از تشکر، کمی خود را آماده کنید. ممکن است فکر کنید تشکر که روزی صد بار آن را به زبان می آورید آسان است. اما در حقیقت این کار ساده ای نیست. اگر بخواهید تشکری کامل و به شیوه ای بی نقص که ارزش کلمات شما در آن شناخته شود؛ داشته باشید کار دشواری است. درست است که می توانید روزی صد بار به کسی بگویید “متشکرم” اما آیا واقعا لازم است.
زمانی که واقعا لازم است از شخصی تشکر کنید مدام نگویید “متشکرم” بلکه باید به شیوه ای عالی از او تشکر کنید.
به یاد داشته باشید زمانی که از کسی تشکر می کنید باید به آن فرد این احساس را منتقل کنید که واقعا از او سپاسگزار هستید. اگر شما چنین طرز فکری ندارید، در واقع شیوه تشکر شما مانند یک آگهی است که در زندگی روزمره دوباره و دوباره تکرار می شود وهیچ احساسی در آن نیست. پس به سادگی، باید هم اکنون آن را متوقف کرد.
با تشکر از افراد تنها وقتی که واقعا لازم است و در زمان کاملا مناسب حتی می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

1. تشکر خود را واضح، آشکار و مستقیم بیان کنید.

اگر از لطف شخصی نسبت به خود شادمان هستید تشکر خود را واضح و آشکار بیان کنید. چرا که به این طریق در عین حال که قدر شناسی خود را ثابت کرده اید آن ها را تشویق به تکرار محبتشان در آینده خواهید نمود.

2. به طرف مقابل نگاه کنید و یک ارتباط لمسی داشته باشید.

برقراری ارتباط چشمی و در کنار آن لمس کردن بازوی طرف مقابل قدرت تأثیرگزاری تشکر و سپاسگزاری را به طور مضاعف افزایش داده و نشان دهنده صداقت شما می باشد.

3. از نام طرف مقابل استفاده کنید.

تشکر خود را با گفتن نام فرد شخصی کنید. برای نمونه “ممنونم مریم” تأثیرگزاری بسیار بیشتری نسبت به تشکر صرف “ممنونم” دارد.

4. یک یادداشت تشکر برایش ارسال کنید.

به لحاظ تأثیرگزاری روش های ابراز تشکر به ترتیب عبارتند از:
– ارسال یک یادداشت تشکرآمیز
– تشکر رو در رو
– تشکر تلفنی
– ارسال یک پیام کوتاه

در صورت امکان و وجود یک موقعیت مناسب ارسال یک یادداشت، بهترین و تأثیرگزارترین روش برای بیان تشکر است. تشکر رو در رو در مرحله بعدی تأثیرگزاری و تشکر تلفنی در مرحله بعدی قرار دارد. در نهایت نیز تشکر توسط پیام کوتاه و از طریق تلفن همراه از نگفتن چیزی بهتر است.
منبع: http://phow.ir
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند