مردم اتومبیل‌های خودران را اذیت می‌کنند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7261
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9224 بار
سپاس‌های دریافتی: 21443 بار
تماس:

مردم اتومبیل‌های خودران را اذیت می‌کنند

پست توسط sinaset » سه شنبه 11 آبان 1395, 1:19 pm

«ولوو» (Volvo) از جمله شرکت‌هایی به حساب می‌آید که روی ساخت اتومبیل خودران کار می‌کند. این شرکت قصد دارد اولین اتومبیل خودران خودش را از سال ۲۰۱۸ در شهر لندن آزمایش کند؛ اما این شرکت گفته که اتومبیل خودران آن‌ها از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با اتومبیل‌های معمولی ندارد و روی آن هیچ علامت یا نوشته‌ای که بگوید اتومبیل خودران، دیده نمی‌شود.
 تصویر  دلیل این کار را واکنش مردم و سایر رانندگان به اتومبیل‌های خودران اعلام کرد. ولوو می‌گوید واکنش مردم وقتی که می‌بینند با یک اتومبیل خودران طرف هستند، فرق می‌کند. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که هیچ اسمی روی این محصول نوشته نشود تا بتوان آن را در شرایط کاملا برابر با سایر خودروها آزمایش کرد.

«ایریک کولینگ» (Erik Coelinkgh) سرپرست طراحی این اتومبیل می‌گوید:” زمانی که مردم مشاهده می‌کنند که با یک اتومبیل خودران روبه‌رو هستند، سعی می‌کنند این خودرو را به چالش بکشند و به همین دلیل در مسیر حرکت آن‌ها مشکل به وجود بیاورند یا مانع حرکت آن‌ها شوند. در واقع مردم این خودروها را اذیت می‌کنند. حالا با سعی می‌کنیم که کمترین توجه را به اتومبیل خودمان جلب کنیم.”

البته اگر کسی خیلی به این ماشین توجه کند، متوجه خودران بودن آن می‌شود. به هر حال یکسری گجت و تجهیزات خاص روی آن قرار گرفته که روی سایر اتومبیل‌ها دیده نمی‌شوند.

منبع: telegraph
به نقل از دیجی کالا
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3526
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3886 بار
سپاس‌های دریافتی: 7824 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 11 آبان 1395, 4:06 pm

سلام
اگه بیاد ایران , همون روز اول بچه های صاحبش رو میرسونه مدرسه بعدش دیگه برنمیگرده خونه و غیبش میزنه برای همیشه .
بعد از ده بیست سال ممکنه چند تا از پیچ مهره هاش پیدا بشه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “انجمن علم و فناوري”