در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6608

تشکر کرده: 1669 مرتبه
تشکر شده: 8142 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

مردم اتومبیل‌های خودران را اذیت می‌کنند

توسط sinaset » سه شنبه 11 آبان 1395 13:19

«ولوو» (Volvo) از جمله شرکت‌هایی به حساب می‌آید که روی ساخت اتومبیل خودران کار می‌کند. این شرکت قصد دارد اولین اتومبیل خودران خودش را از سال ۲۰۱۸ در شهر لندن آزمایش کند؛ اما این شرکت گفته که اتومبیل خودران آن‌ها از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با اتومبیل‌های معمولی ندارد و روی آن هیچ علامت یا نوشته‌ای که بگوید اتومبیل خودران، دیده نمی‌شود.
ولوو دلیل این کار را واکنش مردم و سایر رانندگان به اتومبیل‌های خودران اعلام کرد. ولوو می‌گوید واکنش مردم وقتی که می‌بینند با یک اتومبیل خودران طرف هستند، فرق می‌کند. به همین دلیل تصمیم گرفته شد که هیچ اسمی روی این محصول نوشته نشود تا بتوان آن را در شرایط کاملا برابر با سایر خودروها آزمایش کرد.

«ایریک کولینگ» (Erik Coelinkgh) سرپرست طراحی این اتومبیل می‌گوید:” زمانی که مردم مشاهده می‌کنند که با یک اتومبیل خودران روبه‌رو هستند، سعی می‌کنند این خودرو را به چالش بکشند و به همین دلیل در مسیر حرکت آن‌ها مشکل به وجود بیاورند یا مانع حرکت آن‌ها شوند. در واقع مردم این خودروها را اذیت می‌کنند. حالا با سعی می‌کنیم که کمترین توجه را به اتومبیل خودمان جلب کنیم.”

البته اگر کسی خیلی به این ماشین توجه کند، متوجه خودران بودن آن می‌شود. به هر حال یکسری گجت و تجهیزات خاص روی آن قرار گرفته که روی سایر اتومبیل‌ها دیده نمی‌شوند.

منبع: telegraph
به نقل از دیجی کالا
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

MOHAMMAD_ASEMOONI از این پست سپاسگزاري کرده است

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3333

تشکر کرده: 2572 مرتبه
تشکر شده: 4401 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 11 آبان 1395 16:06

سلام
اگه بیاد ایران , همون روز اول بچه های صاحبش رو میرسونه مدرسه بعدش دیگه برنمیگرده خونه و غیبش میزنه برای همیشه .
بعد از ده بیست سال ممکنه چند تا از پیچ مهره هاش پیدا بشه
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان