گوشی جدید سامسونگ در ماه اپریل قرار است وارد بازار شود

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 101
تاریخ عضویت: پنج شنبه 14 آذر 1392, 9:41 pm
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 137 بار

گوشی جدید سامسونگ در ماه اپریل قرار است وارد بازار شود

پست توسط حسنعلی ابراهیمی سعید » جمعه 3 دی 1395, 4:04 pm

سامسونگ قرار است که از که از سنت کنگره ی موبایلش در سراسر جهان پرده برداری کند .گوشی جدیدش قرار است در برنامه ای در آپریل معرفی شود .این گوشی که مدلش Galaxy S8 است در نیویورک یک ماه بعد از اینکه این کنگره ی موبایل به پایان رسید منتشر میشود.


این خبر از افرادی که بر سر جلسه ی استراتژی سامسونگ حضور داشتند شنیده شده است.با شایعاتی که در چند هفته ی اخیر شنیده ایم تقریبا همخوانی دارد.


باید بگوییم که گوشی گلکسی s8 به هیاهوی خودش احتیاج دارد تا اطمینان دیگران را به خود جلب کند زیرا که بعد از مشکلاتی که بر سر مدل نوت ۷ آمد سامسونگ خیلی از طرفدارانش را از دست داد و ارزشش بسیار پایین آمد.


گوشی گلکسی نوت ۷ بالاخره بعد از سروصداهای زیاد و خبرهای متفاوت درباره اینکه بسیار داغ میشود – آتش میگرد – منفجر میشود از بازار ها و عرصه ی فروش جمع آوری شد و کنار آمد .


رییس شرکت سامسونگ koh dong-jin در جلسه ای بیان کرد که امنیت داخلی کمپانی بسیار مهم است و سعی دارد که نقاط نفوذ امنیتی را ببندد.


گلکسی s8 براساس گفته ها قرار است از استانداردهای همیشگی پیروی نکند .این گوشی دیگر ظاهری صاف و ناهنجار نخواهد داشت و به جای اینکه مانند مدل های قبلی گوشه هایی خمیده داشته باشد قرار است گوشه هایی گرد داشته باشد .و برخلاف مدل های چندسال اخیر باشد.

ترجمه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”