در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

هشدار قاطع فرماندهان نظامی سوریه به اسراییل

توسط shafagh 2 » شنبه 25 دی 1395 10:27

چند روز قبل در پی پرتاب دو موشک از جانب اسراییل غاصب به فرودگاه دمشق ارتش سوریه به تل اویو هشدار داد و اعلان کرد که به اقدام مجرمانه اسراییل پاسخ خواهد داد.

البته در صورت بروز جنگ  نیروهای نظامی سوریه با  اسراییل، اعم از ارتش و نیروهای مردمی سوریه که در جنگ تمام عیار با جبهه تروریسم فولاد ابدبده شده اند ، صهیونیست ها نباید زیاد روی حمایت های امریکا حساب کنند.در صورت بروز چنین جنگی و بلوکه شدن دریاهای اطراف فلسطین در انحال که ناوهای اسراییلی و غیره در تیر رس موشک های سوری ( از جمله موشک های کروز این کشور )هستند کار چندانی از امریکایی ها برای کمک رسانی بر نمی اید.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ;

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3367

تشکر کرده: 2604 مرتبه
تشکر شده: 4435 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

محل سکونت

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 25 دی 1395 15:43

سلام
خودتون خبر دارین که این بار اول نیست که حمله میکنند . حتماً آخرین بار هم نیست
صهیونیستها اهل رجزخوانی نیستند
سه چهار سال پیش گفتند اگر کسی بخواد از آب گل آلود جنگهای سوریه استفاده کنه و اسلحه بفرسته برای حزب الله میزنیمش
تا حالا هم چند بار حمله کردند .
کشورهای اطرافش هم همگی یا ضعیفند یا حکومتش با صهیونیستها خوبه مثل اردن و مصر.
سوریه حتی قبل از جنگ داخلیش هم قدرت نظامیش ضعیف بود . صهیونیستها حدود 8 سال پیش نیروگاه اتمی در حال ساختشون رو زدند , آب از آب تکون نخورد
حالا که بعد از 5 سال جنگ شیعه و سنی که از صدها سال پیش شروع شده و جز به خاک سیاه نشستن مسلمانان منطقه و جهان چیزی نداشته , سوریه کمرش خرد شده دیگه و رمقی نداره برای دفاع در مقابل صهیونیستها که مدرنترین سلاحها رو میگیرند و میسازند .
صهیونیستها امنیتشون براشون اولین اولویت هست و هر جا  فعالیتی بخواد انجام بشه که امنیتشون رو تهدید کنه بهش حمله میکنند حالا مستقیم مثل سوریه یا غیر مستقیم مثل ایران و با کمک منافقین و دست نشانده ها و سیاست و تحریم و فشار
=====================================
مشکل اولِ جهان اسلام , مذاهبِ اسلام هست که عین قارچ اینور و اونور سر درآوردند و اسلام و مسلمانان و کشورهاشون و ثروتهاشون رو به خاک سیاه نشوند و ریشه اش در دو کشور منطقه هست
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

183

تشکر کرده: 126 مرتبه
تشکر شده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

محل سکونت

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

Re: هشدار قاطع فرماندهان نظامی سوریه به اسراییل

توسط jiyar rojhelat » يکشنبه 26 دی 1395 08:59

یه جوری  گفتی هشدار قاطع!! فکر  کردم الانه دو تا f15 و 4 تا f 16  رو ترکوندن و یا انداختن زمین!! هشدار قاطع  کچا بود دوست عزیز؟؟ ارتش  سوریه و متحدینش  زورشون رو زدن تونستن تا حدی تهدید تروریستهای سلفی جهادی رو از سر خودشون وا کنن !! بعضی وقتها دوستان یه جوری حرف می زنند که انگار کسی خبر نداره اوضاع چه جوریه! دوست عزیز  ارتش سوریه هیچ وقت و هیچ  گاه با اسراییل درگیر نخواهد شد  . در گذشته هم هر وقت درگیر شدن با آمار غیر قابل قیاسی  بازنده میدان بوده اند. مثلا روسیه متحدشون هست  لی روسیه هیچ گاه به خاطر سوریه با اسراییل  درگیر نخواهد شد و اس300 و اس 400 هم که در  لاذقیه و پایگاه طرطوس قرار گرفتن صرفا برای دفاع از  نیروهای روسی هست ولاغیر!! در  حالی که  اس 300 به راحتی آسمان دمشق رو  پوشش می ده  ولی دریغ از  یک شلیک! و اینکه به طور دقیق  گفتن از کجا شلیک شدن منظورشون این بوده که طبق داده های راداری اس  300 می دونن که منشا شلیک ها کجا بوده  ولی متاسفانه  فقط منشا رو می دونن و نتونستن و یا اجازه نداشتن رهگیریشون کنند. ناسلامتی اس 300 ضد  کروز و بالستیک هم هست.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captainno avatar
پست ها

1227

تشکر کرده: 950 مرتبه
تشکر شده: 1633 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: هشدار قاطع فرماندهان نظامی سوریه به اسراییل

توسط shafagh 2 » يکشنبه 26 دی 1395 11:49

شرائط جنگ سوریه با اسراییل نسبت به 40 پنجاه سال قبل فرق کرده. شرانط زیاد دیگری هم هست که اگر بخواهم بگویم باید مقداری فکر کنم و انها را به ترتیب و منظم و در ارتباط باهم بیان نمایم که البته طولانی می شود و با عرض پوزش الان شوقی به نوشتن چنین تفسیری ندارم. اما به یکی دو نکته اشاره می کنم:

اسراییل انزمان در موقعیت قدرت بود. منظورم قدرت نظامی ان نبود بلکه استیلای روانی و روحی انها بر مردم خواب و بیخبر و کشورهای متفرق و بی پشتوانه منطقه. مثلا در خود همین ایران اسراییلی ها از شدت غرور و باده سرمستی در پوست اشان نمی گنجیدند زیرا دستگاه حکومت وقت ایران دربست در اختیار امریکا و اسراییل بود (به کتب تاریخ معاصر ایران رجوع شود ). در کشورهای دیگر منطقه هم با شدت و ضعف کمتر و بیشتر همینطور بود و اگر مخاصمه ای هم پیش می امد امریکا و کل همپیمانانش و سازمان ملل که ابزاری برای دفع خطر برای اسراییل محسوب می شد همگی با اشکال میانجی ولی بنفع اسراییل به میدان می امدند. وضعیت وخیم خواب زدگی، خودناباوری و ضعف تفرقه و غیره مردم و کشورهای منطقه رکن دیگر قضیه بود. اسراییل انروز مثل امروز نه تنها سعی در عقب نشینی تاکتیکی و مخفی کردن خود نداشت بلکه عربده می کشید داعیه تملک بر کل خاور میانه را داشت ( شعار از نیل تا فرات اسراییل) و البته از لبنان شروع کرد. با بروز انقلاب اسلامی در ایران، در هم شکستن حباب بیهوشی مردم منطقه، توجه افکار عمومی دنیا به بیعدالتی ها و رفتار خلاف حقوق بشر اسراییل و اغاز افول قدرت و نفوذ امریکا در خاور میانه سیاست های اسراییل سریعا تغییر رنگ داد تا انجا که یرای پوشاندن عقاید استکباری و اعمال جنایتبار چندین و چند ساله اش در فلسطین و لبنان مجبور به ترک اراضی اشغال شده جنوب لبنان و عقب نشینی به فلسطین شد ( البته این تنها دلیل نبود. افزایش حملات پی در پی حزب الله لبنان به نیروهای اسراییل و وارد امدن تلفات زیاد به انها  در لبنان عامل مهمی بود.)
علیرغم انکه اسراییل امروز برای نشان دادن خود گاهی مانورهایی می دهد اما در اساس کاملا متوحش و نگران است و حتی این نگرانی به کاخ سفید هم سرایت کرده طوریکه مرتب و با عدم ارامش در رسانه ها اعلان می کنند که ما از اسراییل حمایت می کنیم.

یکی از عوامل خطر بزرگ برای اسراییل همین سوریه بود که اسراییل و غرب سعی فراوان کردند ان را به هرج و مرج و تجزیه بکشانند که نتوانستند. یک چیز را می گویم که از من باور کنید. جنگ با داعشی ها و گروه های دیگر معارض در سوریه بسیار سخت تر از جنگ با اسراییل بود. داعشی ها بسیار سرسخت تر و مقاوم تر از افراد ارتش اسراییل هستند در انحال که نیروهای نظامی صهیونیست بیشتر دلگرمی اشان به توپ و تانک و هواپیماها و تجهیزات دیگرشان است. اگر این ها در یک جنگ با سیاست، مقابل نیروهای مومن و تجهیزات متقابل انها چندبار طعم شکست پی در پی را بچشند انوقت ماهیت انها مغلوم خواهد شد. حتی صدام و نیروهایش هم از نظر قوا و هم تعداد بعض تجهیزات نظامی به مراتب از اسراییل قوی تر بودند.

همانطور هم که قبلا گفتم سوریه امروز در جنگ با سرسخت ترین نیروها انهم در داخل سوریه و شهرهای سوریه فولاد ابدیده شده که در جنگ احتمالی با اسراییل اصلا کم نمی نمی اورد و در در حقیقت این اسراییل است که خواهد باخت انهم در حالیکه هزاران نفر نیروی یسیجی مردمی به ارتش ان اضافه شده است. البته احتمال انکه در چنان جنگی مقابل اسراییل  نیروهای حزب الله از سراسر کشورهای اسلامی هم برای حمایت از مردم سوریه وارد میدان شوند چندان بعید نیست.

اسراییل یک رژیم بیگانه است؛ کشور فلسطین را اشغال کرده و سال های سال مردم ان را شهید و اواره کرده و خانه ها و املاک و دارایی انها را خراب و نابود و غصب کرده است. این رژیم باید نابود شود. اما تکلیف یهودیانی ( البته امروز صهیونیست محسوب می شوند) که با توطئه سران اسراییل به فلسطین امده و در رمین و خانه و املاک فلسطینیان ساکن شده اند بعد از نابودی رژیم اسراییل روشن است. انها یا می توانند به سرزمین های خودشان بر گردند و یا با کسب مجوز از حکومت اینده فلسطین که توسط مردم ان تعیین می شود تابعیت فلسطینی گرفته و در انجا بمانند.

البته مسلم است که سران اسراییل و عوامل وابسته انها که در جنایت علیه مردم فلسطین دست داشته اند مستثنی هستند. اگر انها از فلسطین خارج نشده باشند باید در دادگاه های فلسطینی بر طبق موازین قانونی محاکمه شوند و حتی انهایی هم که به کشورهای دیگر گریخته باشند باید از طریق شکایت به سازمان های ملل بعنوان جنایتکار بین المللی به مردم و مسیولین دولت کشور فلسطین اعاده شوند.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4265

تشکر کرده: 193 مرتبه
تشکر شده: 706 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: هشدار قاطع فرماندهان نظامی سوریه به اسراییل

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 28 دی 1395 12:54

خخخخخخخخخ  :L:L
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

radmehr61 از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

221

تشکر کرده: 13 مرتبه
تشکر شده: 139 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 خرداد 1392 14:25

آرشيو سپاس: 375 مرتبه در 114 پست

Re: هشدار قاطع فرماندهان نظامی سوریه به اسراییل

توسط مدافعان حرم » جمعه 1 بهمن 1395 01:35

هشدارش اینجوری بوده :
اگر یه دفعه دیگه به ما حمله کنید با دفعات قبلی میشه 100 دفعه !
آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.

MOHAMMAD_ASEMOONI از این پست سپاسگزاري کرده است


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان