مشکل پروستات مزمن غیر باکتریایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي و درمان به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

مشکل پروستات مزمن غیر باکتریایی

پست توسط کامیار اکبری » پنج شنبه 30 دی 1395, 6:20 am

سلام

43 ساله هستم. طلاق گرفته ام -
حدود 5 سال است که از بیماری پروستات مزمن رنج می برم (خون در منی، مشکلات دایمی ادارار، اختلالات انزال و ...) . این اواخر نشستن تقریبا غیر ممکن شده و حتی با انگشت متوجه می شوم که مشکلی در ناحیه رکتال وجود داره و ضمنا جهش منی کاملا ازبین رفته و میزان اسپرم کاهش یافته است.
چندین دکتر متخصص رفتم و تقریبا همه آزمایشها (خون، ادرار، سیستوسکپی، تراس رکتال،منی) را انجام داده ام . تنها کاری که پزشکان توصیه کرده اند آنتی بیوتیک ماهیانه ، ماساژ ناحیه پلویک و انزال هفتگی دست کم 3 مرتبه بوده است. این اواخر هم به دنبال خونریزی مجدد به دکتر رفتم و کلیه مدارک هم مجددا ملاحظه شد ولی بعد آزمایش دوباره فقط آنتی بیوتیک اون هم از بس من پی گیر درمان شدم داده شد.
واقعا مستاصل شدم و آرزوی مرگ دارم. متاسفانه بیش از 4 دکتر تراز اول رفتم ولی نتیجه نمی گیرم آیا می توانید بگویید برای افرادی چون من واقعا چاره ای نیست؟؟

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6242 بار
سپاس‌های دریافتی: 765 بار
تماس:

Re: مشکل پروستات مزمن غیر باکتریایی

پست توسط Ali$amir » پنج شنبه 30 دی 1395, 7:22 pm

درود و عرض خوش آمد به شما :razz:
اللهم اشفع کل مریض
ان شاءالله که خدای مهربون همه مریضا رو شفا بده و همچنین شما هم به سلامتی کامل برسید
آقای اکبری با توضیحی که فرمودید و اینکه به چندین متخصص خوب مراجعه کردید یا بهتر بگم با پزشکی نوین تا حالا جواب نگرفتید
پیشنهاد میکنم با آگاهی و کسب اطلاعات یه دوره درمان زیر نظر یک متخصص طب سنتی هم انجام بدید به امید خدا که نتیجه خوبی بگیرید
البته اطلاعاتی در این مورد ندارم که طب سنتی تا چه حد پاسخگو هست
یا اینکه از متخصص هایی که بهشون مراجعه کردید بپرسید که آیا متد و روش درمان خاصی در کشور دیگه ای نیست چون هزینه کردن برای سلامتی ارزش داره
به امید سلامتی شما دوست گرامی
موفق باشید :razz:
  آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان  

ارسال پست

بازگشت به “پزشكي و درمان”