در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي و درمان به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 دی 1395 06:18

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل پروستات مزمن غیر باکتریایی

توسط کامیار اکبری » پنج شنبه 30 دی 1395 06:20

سلام

43 ساله هستم.  طلاق گرفته ام -
حدود 5 سال است که از بیماری پروستات مزمن رنج می برم (خون در منی، مشکلات دایمی ادارار، اختلالات انزال و ...) . این اواخر نشستن تقریبا غیر ممکن شده و حتی با انگشت متوجه می شوم که مشکلی در ناحیه رکتال وجود داره و ضمنا جهش منی کاملا ازبین رفته و میزان اسپرم کاهش یافته است.
چندین دکتر متخصص رفتم و تقریبا همه آزمایشها (خون، ادرار، سیستوسکپی، تراس رکتال،منی) را انجام داده ام . تنها کاری که پزشکان توصیه کرده اند آنتی بیوتیک ماهیانه ، ماساژ ناحیه پلویک و انزال هفتگی دست کم 3 مرتبه بوده است. این اواخر هم به دنبال خونریزی مجدد به دکتر رفتم و کلیه مدارک هم مجددا ملاحظه شد ولی بعد آزمایش دوباره فقط آنتی بیوتیک اون هم از بس من پی گیر درمان شدم داده شد.
واقعا مستاصل شدم و آرزوی مرگ دارم. متاسفانه بیش از 4 دکتر تراز اول رفتم ولی نتیجه نمی گیرم آیا می توانید بگویید برای افرادی چون من واقعا چاره ای نیست؟؟

Major I

Major I

نماد کاربر
195

تشکر کرده: 888 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: مشکل پروستات مزمن غیر باکتریایی

توسط Ali$amir » پنج شنبه 30 دی 1395 19:22

درود و عرض خوش آمد به شما  :razz:
اللهم اشفع کل مریض
ان شاءالله که خدای مهربون همه مریضا رو شفا بده و همچنین شما هم به سلامتی کامل برسید
آقای اکبری با توضیحی که فرمودید و اینکه به چندین متخصص خوب مراجعه کردید یا بهتر بگم با پزشکی نوین تا حالا جواب نگرفتید
پیشنهاد میکنم با آگاهی و کسب اطلاعات یه دوره درمان زیر نظر یک متخصص طب سنتی هم انجام بدید به امید خدا که نتیجه خوبی بگیرید
البته اطلاعاتی در این مورد ندارم که طب سنتی تا چه حد پاسخگو هست
یا اینکه از متخصص هایی که بهشون مراجعه کردید بپرسید که آیا متد و روش درمان خاصی در کشور دیگه ای نیست چون هزینه کردن برای سلامتی ارزش داره
به امید سلامتی شما دوست گرامی
موفق باشید :razz:
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان