سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

no avatar
1221

تشکر کرده: 933 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

مشکل در ورود به انجمن های علمی

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 20 بهمن 1395 12:56

با سلام

چند مدت قبل از یک نرم افزار windows cleaner بنام  CCleaner استفاده کردم که کوکی های سایت ها را هم پاک کرد. از ان به بعد هرگاه به انجمن های علمی مراجعه می کنم می بینم لاگ اوت هستم و و قتی یوزرنیم و پاسوردم را وارد می کنم وحتی مربع ذخیره را هم انتخاب می کنم به هر مبحثی که میروم می بینم دوباره لاگ اوت شده ام و با این وجود حتی نمی توانم پست های خودم را هم ویرایش کنم.
البته در مورد بعض سایت های دیگر هم همینطور بود. من ان نرم افزار و حتی فایرفاکس را هم پاک کردم و مرور گر را دوباره نصب کردم اشکال در مورد سایر سایت ها بر طرف شد اما مشکل لاگین شدن در انجمن های علمی همچنان باقی است و بر طرف نشده لطفا راهنمایی کنید چطور مشکل بر طرف می شود.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2951

تشکر کرده: 2272 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 20 بهمن 1395 20:51

سلام

وارد تنظیمات مرورگر بشین , ممکنه طوری تنظیم شده که با بستن مرورگر همه ی کوکیها پاک میشه
راه دوم:
اگر میدونین چه موقع کامپیوتر این مشکل رو نداشته پس با recovery ویندوز هم میتونین کامپسوتر رو برگردونین به زمانی که این مشکل رو نداشته
ریکاوری با فایلهای شخصیتون کاری نداره , فقط فایلهای سیستم رو تغییر میده یعنی برنامه های نصب شده بعد از تاریخ ریکاوری پاک میشه و تنظیمات برنامه ها و آپدیتها هم برمیگرده به قبل از اون تاریخ
اگر نمیدونین ریکاوری کجاست , در قسمت جستجو بنویسید recovery
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

shafagh 2 از این پست سپاسگزاري کرده است