خیلی میخوام بدونم اسم این فیلم چیه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

خیلی میخوام بدونم اسم این فیلم چیه

پست توسط thepoweroflove » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 12:18 am

سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت تک تک کاربران و مدیران وبسایت زیبای centralclubs
ماجرای فیلمی که من بدنبالش هستم به قرار زیر هست :
یک پسر بچه رو از ابتدای زندگیش توی یک شهرک بزرگ کرده بودن و بهش گفته بودن که دنیا و زندگی فقط توی همین نقطه ست و هیچ جای دیگری به جز اینجا وجود نداره ! همه ی ساکنین اون شهرک با همدیگه همکاری میکردن تا نذارن پسره بفهمه که دنیا خیلی بزرگه و فقط محدود به این یک نقطه نیست ..
پسره هم بزرگ شده بود ولی این رو باور کرده بود که دنیا فقط همینجاست !
تا اینکه یک روز حقیقت رو فهمید !
فیلم بسیار جالبی بود ، قطعاً آمریکایی و هآلیوودی هم بود ... بین 2000 تا 2005 بود ...
خیلی لطف میکنید اگر راهنماییم کنید که اسمش چی بود دوستان گلم ...
تشکر ویژه ...

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3832 بار
سپاس‌های دریافتی: 5196 بار

Re: خیلی میخوام بدونم اسم این فیلم چیه

پست توسط bamn » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 10:14 am

thepoweroflove نوشته شده:سلام و عرض ادب و احترام دارم خدمت تک تک کاربران و مدیران وبسایت زیبای centralclubs
ماجرای فیلمی که من بدنبالش هستم به قرار زیر هست :
یک پسر بچه رو از ابتدای زندگیش توی یک شهرک بزرگ کرده بودن و بهش گفته بودن که دنیا و زندگی فقط توی همین نقطه ست و هیچ جای دیگری به جز اینجا وجود نداره ! همه ی ساکنین اون شهرک با همدیگه همکاری میکردن تا نذارن پسره بفهمه که دنیا خیلی بزرگه و فقط محدود به این یک نقطه نیست ..
پسره هم بزرگ شده بود ولی این رو باور کرده بود که دنیا فقط همینجاست !
تا اینکه یک روز حقیقت رو فهمید !
فیلم بسیار جالبی بود ، قطعاً آمریکایی و هآلیوودی هم بود ... بین 2000 تا 2005 بود ...
خیلی لطف میکنید اگر راهنماییم کنید که اسمش چی بود دوستان گلم ...
تشکر ویژه ...

فیلم های با موضوع مشابه این زیاد ساخته شده و برخی هم بسیار مشهور هستند ، مثل فیلم های " نمایش ترومن " یا " دهکده " ، اما فکر نمی کنم منظور شما این دو فیلم باشد چون در " نمایش ترومن " با بازی جیم کری کاراکتر ترومن می داند که جاهای دیگری هم غیر از شهرک خودش وجود دارد اما اهالی که در واقع بازیگران یک سریال بزرگ و پرهزینه هستند ، همیشه با بهانه های مختلف جلوی خروج وی را گرفته اند . در فیلم " دهکده " ساخته ام نایت شیامالان هم اصولاً شخصیت اصلی یک دختر جوان است .  
کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: خیلی میخوام بدونم اسم این فیلم چیه

پست توسط thepoweroflove » چهار شنبه 27 بهمن 1395, 3:16 pm

متشکرم دوست خوبم

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”