جست و جوی نام فیلم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

جست و جوی نام فیلم

پست توسط ایمان خسته » پنج شنبه 12 اسفند 1395, 5:02 pm

سلام خسته نباشید
من دنبال یه فیلم بودم که چندسال پیش دیدم که مربوط به یه اردوگاه کار اجباری جنگی بود که جای داغونی بود که چند نفر میخواستن از اون جا فرار کنند مجبور شدن به یکی از گنده لات های اردوگاه اونم فقط بخاطر این که اون شخص چاقو داشت و ادم خطر ناکی بود بگند بعد هم که چند نفری فرار کردند یکیشون شب کوری داشت و تو همون جنگل مرد . وسط های راه هم میرسند به یه بیابون بقیش هم دیگه یادم نیست لطف کنید اگه اسم این فیلم را میدونید بهم بگید .ممنون

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3971 بار
سپاس‌های دریافتی: 5314 بار

Re: جست و جوی نام فیلم

پست توسط bamn » شنبه 14 اسفند 1395, 10:24 am

ایمان خسته نوشته شده:سلام خسته نباشید
من دنبال یه فیلم بودم که چندسال پیش دیدم که مربوط به یه اردوگاه کار اجباری جنگی بود که جای داغونی بود که چند نفر میخواستن از اون جا فرار کنند مجبور شدن به یکی از گنده لات های اردوگاه اونم فقط بخاطر این که اون شخص چاقو داشت و ادم خطر ناکی بود بگند بعد هم که چند نفری فرار کردند یکیشون شب کوری داشت و تو همون جنگل مرد . وسط های راه هم میرسند به یه بیابون بقیش هم دیگه یادم نیست لطف کنید اگه اسم این فیلم را میدونید بهم بگید .ممنون

فیلم مورد نظر شما ، " راه بازگشت " (The Way Back) است محصول 2010 آمریکا به کارگردانی پیتر ویر . فیلم خوبی بود ، اما از بین فیلم هایی که با موضوع فرار از اردوگاه های کار اجباری شوروی سابق در سیبری ، ساخته می شوند ، فیلم " تا جایی که پاهایم توان رفتن دارد " (As Far as My Feet Will Carry Me) محصول 2001 آلمان ، را بیشتر از همه دوست دارم و تماشایش را توصیه می کنم .

هر دو این فیلم ها هم دوبله شده و در شبکه نمایش خانگی کشور موجود می باشند .

کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”