در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1395 21:41

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

جست و جوی نام فیلم

توسط ایمان خسته » پنج شنبه 12 اسفند 1395 17:02

سلام خسته نباشید
من دنبال یه فیلم بودم که چندسال پیش دیدم که مربوط به یه اردوگاه کار اجباری جنگی بود که جای داغونی بود که چند نفر میخواستن از اون جا فرار کنند مجبور شدن به یکی از گنده لات های اردوگاه اونم فقط بخاطر این که اون شخص چاقو داشت و ادم خطر ناکی بود بگند بعد هم که چند نفری فرار کردند یکیشون شب کوری داشت و تو همون جنگل مرد . وسط های راه هم میرسند به یه بیابون بقیش هم دیگه یادم نیست لطف کنید اگه اسم این فیلم را میدونید بهم بگید .ممنون

bamn از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1782

تشکر کرده: 3649 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

Re: جست و جوی نام فیلم

توسط bamn » شنبه 14 اسفند 1395 10:24

ایمان خسته نوشته است:سلام خسته نباشید
من دنبال یه فیلم بودم که چندسال پیش دیدم که مربوط به یه اردوگاه کار اجباری جنگی بود که جای داغونی بود که چند نفر میخواستن از اون جا فرار کنند مجبور شدن به یکی از گنده لات های اردوگاه اونم فقط بخاطر این که اون شخص چاقو داشت و ادم خطر ناکی بود بگند بعد هم که چند نفری فرار کردند یکیشون شب کوری داشت و تو همون جنگل مرد . وسط های راه هم میرسند به یه بیابون بقیش هم دیگه یادم نیست لطف کنید اگه اسم این فیلم را میدونید بهم بگید .ممنون

فیلم مورد نظر شما ، " راه بازگشت " (The Way Back) است محصول 2010 آمریکا به کارگردانی پیتر ویر . فیلم خوبی بود ، اما از بین فیلم هایی که با موضوع فرار از اردوگاه های کار اجباری شوروی سابق در سیبری ، ساخته می شوند ، فیلم " تا جایی که پاهایم توان رفتن دارد " (As Far as My Feet Will Carry Me) محصول 2001 آلمان ، را بیشتر از همه دوست دارم و تماشایش را توصیه می کنم .

هر دو این فیلم ها هم دوبله شده و در شبکه نمایش خانگی کشور موجود می باشند .

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند