در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 اسفند 1395 22:14

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سفت شدن فرمان هیدرولیک

توسط ramouzmehdi » يکشنبه 22 اسفند 1395 22:22

با سلام و خسته نباشید.من یه مشکلی دارم که تا حالا هیچ مکانیکی سر در نیاورده.یه سمند مدل 84 دارم.فرمونش وقتی موتور سرده خیلی نرم و راحته ولی وقتی موتور گرم میشه و چند بار فن ماشین کار میکنه فرمون سفت میشه.این مشکل تو رانندگی داخل شهر که معمولا با سرعت کم و نگه داشتن همراهه و فن هر چند وقت یه بار روشن میشه تا موتورو خنک کنه پیش میاد ولی تو جاده که اکثرا درجه آمپر پایینه و فن کار نمیکنه پیش نمیاد.ضمنا همه قطعات هیدرولیک رو از پمپ بگیر تا لوله ها رو عوض کردم.کسی اطلاعاتی داره که کارساز باشه؟

New Member

no avatar
19

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 اسفند 1395 20:32

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سفت شدن فرمان هیدرولیک

توسط m.matin.y » سه شنبه 24 اسفند 1395 09:43

ramouzmehdi نوشته است:با سلام و خسته نباشید.من یه مشکلی دارم که تا حالا هیچ مکانیکی سر در نیاورده.یه سمند مدل 84 دارم.فرمونش وقتی موتور سرده خیلی نرم و راحته ولی وقتی موتور گرم میشه و چند بار فن ماشین کار میکنه فرمون سفت میشه.این مشکل تو رانندگی داخل شهر که معمولا با سرعت کم و نگه داشتن همراهه و فن هر چند وقت یه بار روشن میشه تا موتورو خنک کنه پیش میاد ولی تو جاده که اکثرا درجه آمپر پایینه و فن کار نمیکنه پیش نمیاد.ضمنا همه قطعات هیدرولیک رو از پمپ بگیر تا لوله ها رو عوض کردم.کسی اطلاعاتی داره که کارساز باشه؟

سلام وخسته نباشید
من یه حدسی میزنم که احتمالا از گیربکس یا بلبرینگ باشه که وقتی اون میله ی فرمون گرم میشه منبسط میشه ولی بقیه همینطور میمونن
یه امتحانی بکنید ولی من فقط حدس میزنم

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

Re: سفت شدن فرمان هیدرولیک

توسط R.A.F » سه شنبه 24 اسفند 1395 18:30

ramouzmehdi نوشته است:با سلام و خسته نباشید.من یه مشکلی دارم که تا حالا هیچ مکانیکی سر در نیاورده.یه سمند مدل 84 دارم.فرمونش وقتی موتور سرده خیلی نرم و راحته ولی وقتی موتور گرم میشه و چند بار فن ماشین کار میکنه فرمون سفت میشه.این مشکل تو رانندگی داخل شهر که معمولا با سرعت کم و نگه داشتن همراهه و فن هر چند وقت یه بار روشن میشه تا موتورو خنک کنه پیش میاد ولی تو جاده که اکثرا درجه آمپر پایینه و فن کار نمیکنه پیش نمیاد.ضمنا همه قطعات هیدرولیک رو از پمپ بگیر تا لوله ها رو عوض کردم.کسی اطلاعاتی داره که کارساز باشه؟

جعبه فرمون رو چطور؟ اونم عوض کردین؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3000

تشکر کرده: 2352 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » چهارشنبه 25 اسفند 1395 17:09

سلام
یکی از دوستان گفتند همین مشکل رو داشتند و علت این بود که  مکانیک روغن موتور ریخته بوده توی سیستم به جای روغن هیدرولیک
آیا وقتی دو چرخ جلو روی جکه هم سفت هست ؟
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

ho3ein2000 از این پست سپاسگزاري کرده است