خالی شدن باطری

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

خالی شدن باطری

پست توسط Kiyana8787 » شنبه 19 فروردین 1396, 5:27 pm

با سلام گوشی من چند وقت پیش داخل شارژ خیلی داغ میکرد بعد که از شارژ در می آوردم موقع استفاده خیلی باطری خالی میکرد.یکدفعه هم خاموش شد و چن دفعه به شارژ زدم تا اینکه درصد شارژ از صفر بالا اومد .گوشی رو فلش کردم دیگه داغ نمیکنه موقع استفاده هم تقریبا خوب شارژ نگه میداره ولی ی شب تا صبح از ۵۵ درصد صبح به ۱۸ درصد رسیده بود در حالیکه گوشی خاموش بود لطفا راهنمایی کنید مدل گوشی گلکسی A5...ممنون از شما

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9190 بار
سپاس‌های دریافتی: 21156 بار
تماس:

Re: خالی شدن باطری

پست توسط sinaset » شنبه 19 فروردین 1396, 9:05 pm

سلام بر شما

فقط یک بار چنین شد؟!

معمولا این جور موارد ممکن است از باز بودن بعضی نرم افزارها باشد.شما یک نرم افزار مدیریت رم نصب کنید (اگر نصب نکرده اید) ببینید مشکلتون حل خواهد شد.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

New Member

پست توسط Kiyana8787 » شنبه 19 فروردین 1396, 9:10 pm

ممنون از جواب دهی.در کل گوشی فلش شده و الان هیچ برنامه ای نصب نکردم .و رم رو از رو گوشی برداشتم درواقع حافظه گوشی خالی خالی هست.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9190 بار
سپاس‌های دریافتی: 21156 بار
تماس:

پست توسط sinaset » شنبه 19 فروردین 1396, 9:24 pm

سلام دوباره
خواهش میکنم.
منظور اینجانب،حافظه گوشی نبود.. RAM بود.
(*وقتی نرم افزار اجرا میشود،مقداری رم و پروسس سی پی یو رو خودشون اختصاص میدن،)در اندروید،بعضی نرم افزارها به طور کامل بسته نمیشن،و بعضا باعث خالی شدن زود هنگام باتری میشون.
برای حل این مسئله،معمولا یک نرم افزار مدیریت رم نصب می کنند.
شما [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]نرم افزار رو نصب کنید.

ضمن اینکه،ویجت اول [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]صفحه دانلود و نصب کنید،و ولتاژ را تحت نظر بگیرید،ببینید به چه طریق کاهش و یا افزایش ولتاژ پیدا می کند. (اینتاپیک را هم ببینید)

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

New Member

پست توسط Kiyana8787 » شنبه 19 فروردین 1396, 11:04 pm

ممنون بابت پاسخگویی امتحان میکنم .انشالله درست بشه .خیلی لطف کردید بابت سایت خوبتون هم تشکر

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”