در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تشکر کرده: 3039 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 بهمن 1391 19:14

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: اخبار انتخابات 96

توسط varyag » سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 20:21

تشکر از همه دوستان خصوصا امین آقا
توصیه من به همه دوستان این هست که توی انتخابات حتما شرکت کنید و از این حق قانونی خودتون استفاده کنید، بنا به نظر و اندیشه خودتون که کاملا هم محترم هست به هرکه دوست دارین و اورا اصلح می دانید رای دهید.
و اما مهم ترین شایعه انتخاباتی این روز ها سند 2030 هست، از دوستانی که اطلاعات بهتر و کامل تری دارند خواهشمندم ارائه بدند تا مرز بندی بین شایعات و حقایق این سند مشخص تر بشود
افتادگی آموز گر طالب فیضی                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
نردبان این زندگی ما و منی ست ____عاقبت این نردبان بشکستنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست ______استخوانش سخت تر خواهد شکست

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تشکر کرده: 3420 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 11:41

با عرض سلام مجدد .

در ابتدا در مورد سند 2030 عرض کنم که بطور خلاصه این سند با هدف هماهنگی و یکسان سازی آموزش رسمی در کشورهای جهان با هدف بهبود سطح آموزشی در کشورهای جهان سوم تنظیم شده است . منتها این سند یک سری بندهایی دارد که همینها ایجاد نگرانی می کند ؛ مثل حذف تدریس اجباری دروس مذهبی ، نظامی و هرگونه موضوع درسی که به ترویج خشونت و تفکرات افراطی مذهبی منجر شود - حذف هرگونه تشکل سیاسی و مذهبی در محیط های رسمی آموزشی - برابری آموزش برای همه (که این همه شامل همه اقوام ، همه نژادها ، همه زبان ها ، همه تفکرات مذهبی و همه تفکرات جنسیتی می باشد!) - آموزش روابط جنسی و نوع برخورد با جنس مخالف از همان سطوح اولیه تحصیلی - حذف مدارس تک جنسیتی و آزادی دختران و پسران در ثبت نام در هر مدرسه دلخواه و ...

رسانه های منتقد دولت می گویند یکی از شروط محرمانه ایی که دولت یازدهم در جریان مذاکرات هسته ایی به آن تن داده پذیرش سند 2030 است . دولت این ادعا را رد می کند اما از سوی دیگر می گوید می توان سند 2030 را پذیرفت اما آن بندهایی را که مورد قبولمان نباشد اجرا نکنیم! (مثل برجام که در داخل آن را یکجور تفسیر کردند و بعداً معلوم شد تفسیر غربی ها از آن چیز دیگری است!!!) اما نکته اینجاست که با وجود انکار دولت ، وزارت آموزش و پرورش عملاً از حدود یک سال قبل مقدمات اجرایی شدن این سند را تدارک دیده ، مثل حذف برخی از دروس درباره انقلاب و دفاع مقدس از کتاب های درسی ، و تشکیل کمیته هایی برای بررسی نحوه حذف بی سر و صدای دروس آمادگی دفاعی و حذف انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزشی از مدارس!

مورد دوم ؛ دوستان عزیز ، اگر خودتان یا آشنایانتان جزو کسانی بوده اید که در یک سال گذشته یارانه شان حذف شده اما چند روز قبل پیامک واریز یارانه دریافت کرده اید ، یک بررسی بکنید که آیا واریز انجام شده یا خیر ، و خبرشان را به بنده بدهید . برای ما که نریخته اند ، از یکی دو نفر هم که پرسیدم همین را گفتند . اگر واقعاً دولت بعد از فرستادن آن پیامک ها ، یارانه های قطع شده ها را نریخته باشد رسوایی اش دو برابر می شود!!!

و مورد بسیار مهم سوم ؛

دوستان عزیز ، فتنه جدیدی در راه است . هوشیار باشید . شب گذشته تعدادی از بنرهای آقای رئیسی در اصفهان به آتش کشیده شده ، به ستاد مرکزی ایشان در شیراز هم حمله و عده ایی را مجروح کرده اند . امشب همزمان هر دو نامزد اصلی در مشهد سخنرانی دارند و شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه برخی افراد به دنبال ایجاد درگیری هستند . مسئولان ستاد آقای رئیسی به مردم مشهد هشدار داده اند که هوشیار باشند و از همراهی با عناصر مشکوک پرهیز کنند .

نگذارید کسانی که بوی شکست به دماغ شان خورده ، یک انتخاب درست را با هزینه چند ماه درگیری و اغتشاش و بی ثباتی کشور به کام ما تلخ کنند .

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 12:35

شیراز که دیشب کاملا آشوب بود. گویا ستاد های حامی روحانی شدیدا از وضع موجود و برتری حضور حامیان رئیسی در سخنرانی ها خشمگین شدند و درخواست کردند که حامیان این چند شب را در خیابان ها بریزند و ثابت کنند بیشتر هستند.

نمی دانم کلا در کشور ما چرا مردم فکر می کنند هر کس بیشتر بود یا صداش بلندر یعنی حق باش هست. یادم هست 4 سال پیش خیلی ها به من می گفتند دیدی روحانی رای آورد ! باز از فلانی حمایت کن.

بماند من حمایت یا مخالفت با شخص ندارم که صرفا اعتقاد محور هستم. اما تصور این دوستان برام خنده دار بود که فکر می کردند رای آوردن کاندید مورد نظرشان معناش درستی نظراتشان است.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

6 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
54

تشکر کرده: 55 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 17:29

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط حامد2000 » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 12:47

دوستان باسلام
آقاي قاليباف و جهانگيري ، براي چه كانديد شده بودند. آيا اين شيوه كار در ساير كشورها هم متداول است. اينكه كسي بيايد تحت عنوان كانديداي رياست جمهوري ولي از اول برنامه اش اين باشد كه پوششي باشد يا براي حرف زدن بنفع يك كانديداي ديگر؟ .. اگر مثل اين شيوه ها در جايي سراغ داريد لطفا به ما بگوييد.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تاريخ عضويت

توسط varyag » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 14:40

ظاهرا دیدار آقای روحانی و رئیسی در یک روز در شهر مشهد هست و آقای روحانی تکنیک قابل تاملی برای حضور جمعیت بیشتر ترتیب داده اند و آن اجرای کنسرت زنده در حضور آقای روحانی هستش!!

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
64

تشکر کرده: 130 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 بهمن 1393 19:28

توسط جنگال » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 15:30

حامد2000 نوشته است:دوستان باسلام
آقاي قاليباف و جهانگيري ، براي چه كانديد شده بودند. آيا اين شيوه كار در ساير كشورها هم متداول است. اينكه كسي بيايد تحت عنوان كانديداي رياست جمهوري ولي از اول برنامه اش اين باشد كه پوششي باشد يا براي حرف زدن بنفع يك كانديداي ديگر؟ .. اگر مثل اين شيوه ها در جايي سراغ داريد لطفا به ما بگوييد.

مقایسه قالیباف با جهانگیری کمی نا عادلانه به نظر میاد.قالیباف واقعا برای رقابت امده بود.دیدیم که بیشترین توجه ها را هم به خودش معطوف کرد.خیلیها نمیدونن واقعا رای  قالیباف بیشتر بود یا رای رییسی.ولی ما همه میدونیم اگرچه اصولگراها دو کاندید داشتن ولی کاندید اصلی براشون رییسی بود.روزی هم که قالیباف کنار رفت یا مجبورش کردن کنار بره حتی صبحش رفته بود رشت و قرار بود به اردبیل و تبریز بره.اما جهانگیری از همان ابتدا برای دفاع از عملکرد ناموفق روحانی امده بود.دیدیم که نه ستادی هم داشت نه سفرهای استانی چندانی.مهم اینست که جمعه شر روحانی کنده بشه.خودش یک پیشرفته. در این چهار سال هر وقت چیزی خواستیم از خزانه خالی و تقصیرکار بودن دولت قبل و برجام شنیدیم.

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
54

تشکر کرده: 55 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 17:29

توسط حامد2000 » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 18:02

جنگال نوشته است:مقایسه قالیباف با جهانگیری کمی نا عادلانه به نظر میاد.قالیباف واقعا برای رقابت امده بود.دیدیم که بیشترین توجه ها را هم به خودش معطوف کرد.خیلیها نمیدونن واقعا رای  قالیباف بیشتر بود یا رای رییسی.ولی ما همه میدونیم اگرچه اصولگراها دو کاندید داشتن ولی کاندید اصلی براشون رییسی بود.روزی هم که قالیباف کنار رفت یا مجبورش کردن کنار بره حتی صبحش رفته بود رشت و قرار بود به اردبیل و تبریز بره.اما جهانگیری از همان ابتدا برای دفاع از عملکرد ناموفق روحانی امده بود.دیدیم که نه ستادی هم داشت نه سفرهای استانی چندانی.مهم اینست که جمعه شر روحانی کنده بشه.خودش یک پیشرفته. در این چهار سال هر وقت چیزی خواستیم از خزانه خالی و تقصیرکار بودن دولت قبل و برجام شنیدیم.
[/quote]

با تشكر از جنگال عزيز
بالاخره شما نگفتيد كه چنين شيوه اي در جايي متداول است يا فقط اختصاص به ما دارد. البته بگذريم كه من ميخواستم به قاليباف راي بدهم . از جمله طلايي ايشان (يعني  4 درصديها در مقابل 96 درصد ديگر مردم )خيلي خوشم آمد... اما حالا كه شما هم بظاهر طرفدار او هستيد به من جواب بدهيد روي سخن آقاي قاليباف از چهار درصديها كي هستند. يعني تمام سرمايه هاي مملكت در دست 4 درصد است . اين خيلي مهم است ، در زمان شاه هم ميگفتند يك اقليت 10درصدي 95 درصد ثروت مملكت را در چنگ دارد. الان كه شد 4 درصد. اين اقليت را چه كسي ميتواند معرفي كند. تا آنجا كه من ميدانم:
1. ضد انقلاب جزء اين 4درصد نيست.
2. مخالفين نظام يا مثلا منافقين جزء اين چهار درصد نيستند.
4. عامه مردم ايران كه به طريق اولي جزء 4درصديها كه نيستند ، هيچ ، همه شان بي ترديد جزء همان96 درصد هستند.
5. صهيونيستها و خداي نكرده جاسوسان اجنبي هم كه در اين 4درصد لانه نكرده اند.
بنابراين :
اينها كي ها هستند؟. از كي روي كار آمده اند؟. (يعني در دروه4 ساله روحاني روي كار آمده اند؟ يا از قبل هم بوده اند) . از كي وارد سيستم حكومتي و ارگانهاي صاحب نفوذ سياسي و اقتصادي مملكت ما شده اند؟ . آيا تاكنون رهبري از اين مسئله مطلع نبوده است؟ اگر بوده است چرا جلوگيري نكرده است. خود آقاي قاليباف چطور؟ آيا تازه  متوجه اين موضوع شده است.يا از قبل ميدانسته و ميخواسته است در هنگام كانديداتوري اش از آن استفاده كند؟ . خوب اگر اينطور است خود سيستم حاكميت و نظام يعني بيت رهبري و نظام امنيتي و اطلاعاتي در كجاي اين تقسيم بندي (4 درصدي و 96 درصدي ) قرار دارند؟ تا كنون اينها مطلع نبوده اند؟ خود آقاي قاليباف در كدام طرف است ؟ او هم در 4درصديها است يا مثل ما فقرا در همان 96 درصد قرار دارد؟. اصحاب برجهاي سر بفلك كشيده و اصحاب بنادر و گمركات جزء كدام ها هستند؟ راستش اگر اين حرف را يكي در دستگاه روحاني ميزد شايد كمتر ابهام بر انگيز بود.
من از هر كس چيزي در اين رابطه ميداند خواهش مندم كه جواب بدهد.تا از سردرگمي خلاص شويم.كما كان راي من همان با آقاي قاليباف است بشرطي كه اين موضوع را برايمان روشن كند.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تاريخ عضويت

توسط bamn » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 18:09

با سلام دوباره .

امیر تتلو که پیجش بخاطر اعلام حمایت از رئیسی توسط دولت طرفدار آزادی! ف_*ل_ن*__ر شده ، امشب در برج میلاد کنسرت رایگان برگزار می کند (البته به شرط اینکه دولت فخیمه بگذارد!) در مقابل یکی از سایت ها نوشته بود هزینه ایی که ستاد روحانی برای بردن کاروان هنرمندان به مشهد متحمل شده با هزینه تامین آب شرب حاشیه نشین های مشهد برابری می کند!!!

دیروز که از چهارباغ بالا بر می گشتم در خیابان میرفندرسکی چشمم به جمال ستاد مرکزی آقای روحانی در اصفهان روشن شد!!! یک ساختمان مجلل و شیک در یکی از لوکس ترین خیابان های اصفهان . تازه 4% ها نسبت به این محل حسن نوستالژیک هم دارند چون درست در فاصله چند متری همین ساختمان بود که در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی ، گروه خودسر کاوه به یک کافه بدنام حمله کردند!!!

حالا می دانید چه چیزی از آن هم جالب تر است؟! امروز داشتم از جلوی یک کافه دیگر می گذشتم که این کافه هم چندان خوشنام نیست و پاتوق آخر شب های بچه پولدارها محسوب می شود که خیلی از صبح ها مجبوریم از روی رد ادرارشان که پشت دیوار همسایه کافه بجا مانده رد شویم!!! می گفتم ؛ داشتم رد می شدم که دیدم چند پوستر بزرگ از آقای رسول جهانگیری به ویترین کافه زده اند! آقای رسول جهانگیری که یکی از نامزدهای مورد نظر بنده هم می باشد ، یکی از افراد لیست نجبا در انتخابات شورای شهر اصفهان است که مورد حمایت جبهه پایداری می باشد!!!

اما به نظر می رسد انتخابات میان دوره ایی مجلس در اصفهان به شدت مغفول مانده! تنها نامزدی که در این چند روز گذشته بطور گسترده دست به تبلیغ زده آقای حسن کامران می باشد و همه می گویند ایشان تنها شانس تصاحب کرسی پنجم نمایندگی اصفهان در مجلس است!

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تاريخ عضويت

توسط bamn » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 18:13

دوست عزیز ، آقای روحانی در مناظره با طعنه گفتند شما بخاطر سال 96 این را می گویید. سایت های طرفدار آقای قالیباف هم در پاسخ ، این نمودار را منتشر کردند :

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تاريخ عضويت

توسط varyag » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 19:48

حامد2000 نوشته است:
جنگال نوشته است:مقایسه قالیباف با جهانگیری کمی نا عادلانه به نظر میاد.قالیباف واقعا برای رقابت امده بود.دیدیم که بیشترین توجه ها را هم به خودش معطوف کرد.خیلیها نمیدونن واقعا رای  قالیباف بیشتر بود یا رای رییسی.ولی ما همه میدونیم اگرچه اصولگراها دو کاندید داشتن ولی کاندید اصلی براشون رییسی بود.روزی هم که قالیباف کنار رفت یا مجبورش کردن کنار بره حتی صبحش رفته بود رشت و قرار بود به اردبیل و تبریز بره.اما جهانگیری از همان ابتدا برای دفاع از عملکرد ناموفق روحانی امده بود.دیدیم که نه ستادی هم داشت نه سفرهای استانی چندانی.مهم اینست که جمعه شر روحانی کنده بشه.خودش یک پیشرفته. در این چهار سال هر وقت چیزی خواستیم از خزانه خالی و تقصیرکار بودن دولت قبل و برجام شنیدیم.

با تشكر از جنگال عزيز
بالاخره شما نگفتيد كه چنين شيوه اي در جايي متداول است يا فقط اختصاص به ما دارد. البته بگذريم كه من ميخواستم به قاليباف راي بدهم . از جمله طلايي ايشان (يعني  4 درصديها در مقابل 96 درصد ديگر مردم )خيلي خوشم آمد... اما حالا كه شما هم بظاهر طرفدار او هستيد به من جواب بدهيد روي سخن آقاي قاليباف از چهار درصديها كي هستند. يعني تمام سرمايه هاي مملكت در دست 4 درصد است . اين خيلي مهم است ، در زمان شاه هم ميگفتند يك اقليت 10درصدي 95 درصد ثروت مملكت را در چنگ دارد. الان كه شد 4 درصد. اين اقليت را چه كسي ميتواند معرفي كند. تا آنجا كه من ميدانم:
1. ضد انقلاب جزء اين 4درصد نيست.
2. مخالفين نظام يا مثلا منافقين جزء اين چهار درصد نيستند.
4. عامه مردم ايران كه به طريق اولي جزء 4درصديها كه نيستند ، هيچ ، همه شان بي ترديد جزء همان96 درصد هستند.
5. صهيونيستها و خداي نكرده جاسوسان اجنبي هم كه در اين 4درصد لانه نكرده اند.
بنابراين :
اينها كي ها هستند؟. از كي روي كار آمده اند؟. (يعني در دروه4 ساله روحاني روي كار آمده اند؟ يا از قبل هم بوده اند) . از كي وارد سيستم حكومتي و ارگانهاي صاحب نفوذ سياسي و اقتصادي مملكت ما شده اند؟ . آيا تاكنون رهبري از اين مسئله مطلع نبوده است؟ اگر بوده است چرا جلوگيري نكرده است. خود آقاي قاليباف چطور؟ آيا تازه  متوجه اين موضوع شده است.يا از قبل ميدانسته و ميخواسته است در هنگام كانديداتوري اش از آن استفاده كند؟ . خوب اگر اينطور است خود سيستم حاكميت و نظام يعني بيت رهبري و نظام امنيتي و اطلاعاتي در كجاي اين تقسيم بندي (4 درصدي و 96 درصدي ) قرار دارند؟ تا كنون اينها مطلع نبوده اند؟ خود آقاي قاليباف در كدام طرف است ؟ او هم در 4درصديها است يا مثل ما فقرا در همان 96 درصد قرار دارد؟. اصحاب برجهاي سر بفلك كشيده و اصحاب بنادر و گمركات جزء كدام ها هستند؟ راستش اگر اين حرف را يكي در دستگاه روحاني ميزد شايد كمتر ابهام بر انگيز بود.
من از هر كس چيزي در اين رابطه ميداند خواهش مندم كه جواب بدهد.تا از سردرگمي خلاص شويم.كما كان راي من همان با آقاي قاليباف است بشرطي كه اين موضوع را برايمان روشن كند.
[/quote]
دوست عزیز بنده اهل قضاوت افراد نیستم، اما تا جایی که پیام های شما رو خوندم و پیگیر مطالب شما بودم حس عجیبی به بنده میگه شما از طرفداران آقای روحانی هستید نه قالیباف! البته بنده به نظر شما کاملا احترام میذارم و شما میتونید به هرکه اصلح می دانید رای بدید،این حق شماست
درمورد 4 درصدی ها، تحلیل کامل تر و بهتر اون رو آقای رائفی پور با واژه سکولار بیان می کنند، که نگاه دینی به مسائل ندارند و از قضا جزو مرفهین بی درد جامعه هم هستند! البته این به این معنی نیست که تمام ثروتمندان جامعه ما از این قشر هستند به هیچ عنوان، آقای قالیباف هم در یکی از برنامه های تلوزیونی خود گفت منظور من از 4 درصد همه ثروتمندان نیست، منظور رانت خواران ، رشوه بگیران و کسانیست که چوب لای چرخ ثروتمندان فرهیخته ای می کنند که با هدف آبادانی ایران واشتغال جوانان سعی در راه اندازی کارخانجات، صنایع و ... دارند اما آن ها ( 4 درصدی ها ) به روشهای مختلف مانع تحقق این امر می شوند، مانند واردات و قاچاق بی رویه برخی کالاها که مشابه آن در کشور وجود دارد ( مثلا صنعت پوشاک )

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
64

تشکر کرده: 130 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 بهمن 1393 19:28

توسط جنگال » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 19:54

حامد2000 نوشته است:
جنگال نوشته است:مقایسه قالیباف با جهانگیری کمی نا عادلانه به نظر میاد.قالیباف واقعای.مهم اینست که جمعه شر روحانی کنده بشه.خودش یک پیشرفته. در این چهار سال هر وقت چیزی خواستیم از خزانه خالی و تقصیرکار بودن دولت قبل و برجام شنیدیم.

با تشكر از جنگال عزيز
بالاخره شما نگفتيد كه چنين شيوه اي در جايي متداول است يا فقط اختصاص به ما دارد. البته بگذريم كه من ميخواستم به قاليباف راي بدهم . از جمله طلايي ايشان (يعني  4 درصديها در مقابل 96 درصد ديگر مردم )خيلي خوشم آمد... اما حالا كه شما هم يز بود.
[/quote]
سلام.من بر اساس دانش محدودم جواب شما را میدهم.
در این سایت قالیباف منظورس را از ۴درصدی گفته.میبینید که نشانی از سرمایه داری که درامدش را از طریق درست به دست اورده نیست.
www.ghatreh.com/news/nn37220257/%db%8c%d9%86
در مورد دلایل فسادی که ابن ۴درصدها را ایجاد کرده.خوبه ریشه ای نگاه کنیم.در این سایت مطالب جالبی امده:

https://Rooyeshnews.com/111840

حالا نکته اینجا است.دولت فعلی هیچ برنامه ای برای اصلاح نداره.شعار دوری از اقتصاد نفتی را میده ولی افتخارش رشدی است که بخش اصلی ان مربوط به افزایش فروش نفته.پس اقتصاد تک محصولی رانتی وقتی ادامه یافت وقتی درامد اصلی دولت از مالیات تامین نشد( نه مثل الان که مالیات شده حقوق کارمند و کارگر مغازه دار خرد) که حکومت را مجبور به شفاف سازی اقتصادی و پاسخگویی میکنه امیدی به فسادزدایی نیست.حالا رقبای دولت فعلی ادعا میکنن ما جریان نقدینگی را به سمت تولید میبریم.با قاچاق کالا مبارزه میکنیم در وضعیت مالیات ها تعقییر ایجاد میکنیم.شفاف سازی اقتصادی را شروع میکنیم انجا که اقای ریسی میگه ما دیگه قرارداد اقتصادی محرمانه نخواهیم داشت و....اگر اجرا بشه مبارزه با فساد ریشه ای اغاز میشه.اگر هم نشه که همین اش و همین کاسه.
در مورد کنار کشیدن کاندیداها به نفع هم در سایر کشورها من هرچی تو اینترنت سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.در مورد اقای قالیباف ایشون به صراحت اعلام کرده در تمام دوره مدیریتشون هیچ اقدام تجاری حتی حلال برای خودش نکرده.لیست اموالش را هم اعلام کرده میدانیم که اگر خلاف هم گفته بود تا حالا افشاش میکردن.در مورد اینکه اینها مسولیت داشتن ایا با فساد مقابله کردن یا نه هم همون داستان حمله جهانگیری به ریسی است که تا حالا در قوه قضاییه بودی چرا فساد را ریشه کن نکردی که ایشان هم  مقابله ساختاری را در قوه مجریه میدانست که فسادی نباید ایجاد بشه که کسی بخواهد با ان مقابله کنه.اگر ریشه فساد را هم نه در افراد که در ساختار اقتصاد رانتی تک محصولی بدانیم باید قبول کرد بار اصلی روی دوش قوه مجریه است.که تا حالا دست این دو کاندید اصولگرا نبوده.فرمانده نیروی انتظامی یا دادستانی کل کشور بعد از ایجاد فساد با معلول مبارزه میکنن  علت در جایی بوده که تا حالا اینها دسترسی نداشتن.روحانی که تکلیفش معلومه.تنها امید مردم انست که تیم ریسی قالیباف  حرف را به حقیقت تبدیل کنند.این نظر منه.ببخشید متن طولانی و خسته کننده شد.
آخرين ويرايش توسط جنگال در چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 20:12, ويرايش شده 1 در کل.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تاريخ عضويت

توسط bamn » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 20:08

همانطور که قابل پیشبینی بود دولت مدافع آزادی به کنسرت تتلو در برج میلاد مجوز نداد!

می دانید یاد چه چیزی افتادم؟

شادمهر عقیلی چند ماه قبل از مهاجرت با نشریه آقای ده نمکی مصاحبه و در مورد بی مهری ها و سختگیری های بی مورد وزارت ارشاد دولت خاتمی گله کرده بود و در پایان آن مصاحبه نویسنده نشریه هشدار داده بود که با این وضعیت شادمهر بزودی از ایران خواهد رفت!

قبليبعدي