در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 886 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

Re: اخبار انتخابات 96

توسط Ali$amir » يکشنبه 31 اردیبهشت 1396 13:20

سلام به همه ی دوستان گلم  :razz:
اصلاح طلب و اصولگرا و هر حزب و هر شخص فراجناحی
سلام و روز بخیر به همه ی دوستان گرامی :razz:

عزیزان انتخابات دیگه تموم شد روزانه تمام اظهار نظرها و تحلیل دوستان مطالعه کردم از شور و حالی که در انتخابات از طرف طرفداران احزاب می دیدم خوشحالم آرزوی موفقیت برای همه دارم

خواهشی که از همهطریق دارم اینه که دیگه بحث راجع به حواشی انتخابات کنار گذاشته بشه
منظورم این نیست که دیگه یک رای دادیم و بی خیال بریم سراغ زندگی شخصیمون
منظورم کنار گذاشتن دعواهای حزبی هست

کاش یه تاپیک باز میکردین با مفهوم نیمه خالی و پر لیوان :-)
و همه ی دوستان که اطلاعات دارن در اونجا از کم و کاستی ها و نقاط قوت و ضعف دولت با احترام کامل بحث و در آخر راه کار ارایه کنند
نه اینکه در این تاپیک بحث ها و دعواهای حزبی راه بندازیم
و در آخر از دوست خوبم آقا مهدی گل هم میخوام در صورت صلاحدید اینمی‌کنم تاپیک قفل کنند
و دوستان با احترام به همدیگه در تاپیکی مثل همون که بالا توضیح دادم در رشد کشورمون نظرات سازنده ارایه بدن

دوست دار همه شما :razz:
یا علی :razz:
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1561

تشکر کرده: 3442 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » يکشنبه 31 اردیبهشت 1396 18:04

دوستان عزیز ،قبول دارم که انتخابات تمام شد و رفت ، اما بنده دوست دارم تا وقتی ته اخبارش را درآورم پیگیر باشم و از نظر بنده مفهوم واقعی دموکراسی یعنی همین . اینکه صرفاً به دلیل حمایت از یک جناح خاص بروی به یک یا چند نفر رای بدهی و بعداً حتی اسمشان هم یادت نباشد ، اسمش دموکراسی نیست!

الان بنده منتظرم تا نتایج نهایی انتخابات شورای شهر اصفهان و همچنین نتایج انتخابات ریاست جمهوری به تفکیک استان و شهرستان اعلام شود تا خبر و تحلیلش را اینجا بنویسم ، بعد می روم پی کارم!

اما نتایج رسمی انتخابات میان دوره ایی مجلس در شهرستان اصفهان اعلام شد . بر این اساس از مجموع 869683 رای ماخوذه ، تعداد 696179 رای صحیح شمارش شده و آقای حسن کامران (اصولگرا) با 243585 رای به مجلس رای یافت . بعد از ایشان آقای سید مجید موسویان (اصلاح طلب) با 233004 رای دوم شد . این در حالی است که در تبلیغات میدانی فقط فعالیت آقای کامران به چشم می خورد و بنده اصلاً نمی دانم این آقای موسویان از کجا توانسته همین مقدار رای را هم به دست آورد؟!!

همچنبن نتایج انتخابات ریاست جمهوری در استان اصفهان هم اعلام شد . در این استان 1391233 رای به آقای حسن روحانی تعلق گرفته است (تقریباً 56%) ، 1038635 رای به آقای ابراهیم رئیسی (حدود 41.8%) ، 37544 رای به آقای سید مصطفی آقا میرسلیم و 17879 رای به آقای سید مصطفی هاشمی طبا . میزان مشارکت در استان اصفهان در انتخابات ریاست جمهوری 73.2% اعلام شده است!

البته بنده که قبول ندارم! 2 تا از رای های آقای روحانی مال مهمان های سمنانی مان بود! یکی از اقوام هم گفت فقط برای این رفته به روحانی رای داده که پولی که برای فعالیت در ستادش گرفته حلال باشد! و گرنه شناسنامه اش را که نشان داد از سال 82 دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نکرده بوده است!

ولی خدا وکیلی بعضی ها بیشتر مایه آبروریزی بودند تا اینکه بتواند تبلیغ آقای رئیسی را بکنند . به گوش بنده رسیده یکی از آشنایان در کانال تلگرامش روز قبل از انتخابات به کسانی که بروند به روحانی رای بدهند فحش ناموسی داده! مخاطبانش هم از روی لج بازی همگی به روحانی رای داده و عکس های رای دادنشان را برایش فرستاده اند و بعد هم در تلگرام کلی با هم دعوا کرده اند!!!

راستی آقای رئیسی در نامه ایی به آقای جنتی رسماً خواهان رسیدگی فوری شورای نگهبان به تخلفات انتخاباتی دولت شده است و گفته می شود صدها صفحه سند از این تخلفات پیوست نامه بوده است!

در مورد انتخابات شورای شهر هم اعضا لیست خدمت (اصولگرایان) که تا اینجا بازنده انتخابات تهران هستند دهها مورد از تخلفات را گزارش کرده و همچنین اعلام نموده اند روند شمارش و تجمیع رای برخلاف رویه قانونی و اساسنامه انتخابات شوراها در حال انجام می باشد .

راستی برای دوستانی که فکر می کنند رای دادن به روحانی به معنای بر طرف شدن خطر جنگ است عرض می کنم ؛ دیشب همان موقعی که صدای هلهله و شادیتان گوش فلک را کر کرده بود ، بنده داشتم از العربیه هلهله و پایکوبی درباریان آل سعود برای ترامپ را تماشا می کردم! دیشب چندین قرارداد نظامی و امنیتی با ارزش بیش از سیصد میلیارد دلار بین ریاض و واشنگتن بسته شده که فقط یک قلمش خرید 110 میلیارد دلار تسلیحات توسط عربستان است . حالا به نظر شما سایه جنگ کجاست؟!

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

4 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1561

تشکر کرده: 3442 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » يکشنبه 31 اردیبهشت 1396 19:16

دوباره سلام!

در مورد نتیجه انتخابات شورای شهر تهران ؛ هرچند نتایج نهایی هنوز اعلام نشده اما تا همین جا فاصله بین نامزدهای اصلاح طلب و اصولگرا آنقدر زیاد است که فکر نمی کنیم دستگاه های نظارتی حتی زحمت رسیدگی به شکایات اصولگرایان را به خودشان بدهند .

تا این لحظه همه 21 نفر عضو فهرست امید (اصلاح طلبان) 21 جایگاه اصلی شورای شهر تهران را کسب کرده اند . آقای محسن هاشمی رفسنجانی با بیش از یک ملیون و 700 هزار رای صدرنشین است و آقای بشیر نظری با حدود یک ملیون و 60 هزار رای بیست و یکم و آقای مهدی چمران با حدود 650 هزار رای بیست دوم!!! البته همه رتبه های بیست و دوم تا سی و دوم ، یعنی یازده عضو علی البدل شورای شهر در اختیار لیست خدمت (اصولگرایان) است که یعنی اگر کسی از اعضا اصلی شورا تعویض شود جایگزینش اصولگرا خواهد بود و مهمان ناخوانده در مهمانی های خودمانی اصلاح طلبان در شورا!!!

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 31 اردیبهشت 1396 19:46

سلام دوستان عزیز
با توجه به پایان انتخابات و همچنین تشکر از همه‌ی دوستانی که با حصور در انتخابات این غرور و اعتبار ملی رو به وجود آوردند، فکر میکنم دیگه فعالیت این تاپیک ضرورتی نداشته باشه.
تاپیک قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

11 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي