در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 22:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: اخبار انتخابات 96

توسط radmehr61 » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 14:09

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:سلام دوستان
فرقی هم داره که کدومشون انتخاب بشه ؟
اگر نظرتون اینه که بله فرق داره , لطف کنین بگین چه فرقی داره؟
با تشکر

جناب محمد آسمونی عزیز.میدونی اشکال تفکر شما و امثال شما چه در ایران خودمان و چه در سایر کشورهای دنیا چیه؟ اینه که انتظار معجزه داریم و تصور میکنیم اگر شخص X یا Y سر کار بیاید، با توجه به شعارهایش ، باید قوانین ساختار قدرت رو نادیده گرفته و هر آنچه تمایل قلبی دارد را انجام دهد.نمونه دم دستی این حرف همین " ترامپ".پس چی شد صحبت هایی که میگفت: " من قصد تغییر رژیم ها رو ندارم ". پس چی شد حرفی که " ناتو یک سازمان منسوخه و باید منحل بشه". " ساخت دیوار مرزی با مکزیک" به کجا رسید؟ چی شد " لغو پیمان اقتصادی نفتا"؟ این آدم میخواست در هیچ جنگ خارجی شرکت نکنه و به فکر تعمیر و نوسازی پل ها،جاده ها و فرودگاههای آمریکا باشه.این حرفا کجا رفت؟اما در مورد ایران خودمون که شما میگی آیا فرقی داره یا نه.شما فکر کن 4 سال پیش " جلیلی " از توی صندوق درمیامد.الان وضع کشور ما چه شکلی بود؟ " جنگ"،" نفت در برابر غذا".همین انتخاب ملت در سال 92 بود که باعث شد بعد از 38 سال پای هواپیمای مسافربری نو به ایران باز بشه.همین انتخاب ملت در سال 92 بود که باعث شد قطعات حساس متعلق به پارس جنوبی که خریداری شده بود و در دبی و آلمان بلوکه شده بود آزاد بشه و باعث بشه فازهای پارس جنوبی یکی پس از دیگری به بهره برداری برسه و باعث افزایش تولید گاز ایران و خودکفایی در تولید گاز بشه که دیگه لازم نباشه منت یه کشور درپیت مثل ترکمنستان رو بکشیم و هموطنانمون تو گیلان و مازندران به سختی بیفتن.آیا اگر برجام به سرانجام نمی رسید، هرگز اس-300 آنهم یک مدل بالاتر از مدل سفارشی ایران ، وارد ایران می شد؟ حالا خودکفایی در تولید گازوئیل و گندم هم بماند.حالا خودت بگو شرکت کردن یا نکردن ما در انتخابات سال 92 تفاوتی ایجاد نکرد؟
آخرين ويرايش توسط radmehr61 در چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 22:37, ويرايش شده 1 در کل.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

توسط R.A.F » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 18:12

فقط خواستم بابت اینکه یه موقعی توی این انجمن از احمدی نژاد طرفداری کردم عذر خواهی کنم.

امیدوارم دوستان منو ببخشند  :AA:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تشکر کرده: 3420 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 19:19

radmehr61 نوشته است:
با تشکر

جناب محمد آسمونی عزیز.میدونی اشکال تفکر شما و امثال شما چه در ایران خودمان و چه در سایر کشورهای دنیا چیه؟ اینه که انتظار معجزه داریم و تصور میکنیم اگر شخص X یا Y سر کار بیاید، با توجه به شعارهایش ، باید قوانین ساختار قدرت رو نادیده گرفته و هر آنچه تمایل قلبی دارد را انجام دهد.نمونه دم دستی این حرف همین " ترامپ".پس چی شد صحبت هایی که میگفت: " من قصد تغییر رژیم ها رو ندارم ". پس چی شد حرفی که " ناتو یک سازمان منسوخه و باید منحل بشه". " ساخت دیوار مرزی با مکزیک" به کجا رسید؟ چی شد " لغو پیمان اقتصادی نفتا"؟ این آدم میخواست در هیچ جنگ خارجی شرکت نکنه و به فکر تعمیر و نوسازی پل ها،جاده ها و فرودگاههای آمریکا باشه.این حرفا کجا رفت؟اما در مورد ایران خودمون که شما میگی آیا فرقی داره یا نه.شما فکر کن 4 سال پیش " جلیلی " از توی صندوق درمیامد.الان وضع کشور ما چه شکلی بود؟ " جنگ"،" نفت در برابر غذا".همین انتخاب ملت در سال 92 بود که باعث شد بعد از 38 سال پای هواپیمای مسافربری نو به ایران باز بشه.همین انتخاب ملت در سال 92 بود که باعث شد قطعات حساس متعلق به پارس جنوبی که خریداری شده بود و در دبی و آلمان بلوکه شده بود آزاد بشه و باعث بشه فازهای پارس جنوبی یکی پس از دیگری به بهره برداری برسه و باعث افزایش تولید گاز ایران و خودکفایی در تولید گاز بشه که دیگه لازم نباشه منت یه کشور درپیت مثل ترکمنستان رو بکشیم و هموطنانمون تو گیلان و مازندران به سختی بیفتن.حالا خودکفایی در تولید گازوئیل و گندم هم بماند.حالا خودت بگو شرکت کردن یا نکردن ما در انتخابات سال 92 تفاوتی ایجاد نکرد؟

دوست عزیز ، بسیار از شما بابت این پاسخ سپاسگذار هستم . هرچندمطالبی که مطرح نمودید جای بحث دارد ، اما برای اینکه به دوستان نشان دهم که پاسخ های منطقی و بدور از تهمت و بداخلاقی را در جانبداری از هرکس باشد ، قبول دارم ، فعلاً در این خصوص صحبتی ندارم و مطمئن هستم تمامی این موارد در مناظره های انتخاباتی مطرح و مورد بحث قرار خواهد گرفت .

در ضمن دوست عزیزمان جناب محمد آسمانی هیچکس را در این نظام قبول ندارند و منظورشان از طرح این پرسش حمایت از جلیلی یا روحانی یا هر شخص دیگری نبود!!!

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

varyag از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
972

تشکر کرده: 5156 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

توسط Hesam - 1994 » چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 20:35

با تشکر

سلام
نمیدونم هنوزم خارج از کشور زندگی میکنید یا اومدید ایران
توی ایران که باشی حس میکنی تغییرات رو
امروز تنها راه تکون دادن سرنوشت مردم ایران در گرو شرکت در انتخاباته
هر ادم عاقلی که دنبال اینده این کشور باشه باید در رای گیری ها شرکت کنه و تعیین سرنوشت رو دست دیگران نسپره
البته هرکدوم توقعات خاصی ممکنه داشته باشیم از تغییر
ولی واقعیتی که هست - هیچ فرد یا گروهی از افراد رو نداریم که بتونن در حد همون تعداد وزارتخونه و سازمان پیشرفت های چشمگیری به دست بیارن
من توی پست قبلیم نمیدونم  سر چی واقعن گفتم حزب بازی و جناح بازی ورمفته!! واقعاً بنظر خودمم اصلا ور مفت نیست
بسته به اینکه چه گروهی قدرت بیشتری بدست بیاره شرایط دست به دست هم میدن و وضعیت میتونه بهتر یا خراب تر میشه
هرگروهی توی یه سری زمینه ها میتونه پیشرفت داشته باشه و درسایر زمینه ها پسرفت یا رکود
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

میتوانید صفحات ما در CCN را دنبال کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1537

تشکر کرده: 3420 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » پنج شنبه 7 اردیبهشت 1396 18:06

با عرض سلام مجدد .

اول می خواهم نگاهی داشته باشیم به چند نظرسنجی اینترنتی که هنوز تیغ ف... سراغشان نرفته است :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  (این سایت جدای از نظرسنجی اصلی که نتایج آن فعلاً محرمانه است یک نظرسنجی علنی هم قرار داده) :

تعداد آرا تا این لحظه : 2183 رای

1- سید ابراهیم رئیسی 61.98%     2- حسن روحانی 20.71%     3- محمد باقر قالیباف 14.29%     4- سید مصطفی میر سلیم 1.47%     5- سید مصطفی هاشمی طبا 0.96%     6- اسحاق جهانگیری 0.60%

تعداد آرا تا این لحظه : 965 رای

1- سید ابراهیم رئیسی 57.82%     2- حسن روحانی 27.15%     3- محمد باقر قالیباف 10.88%     4- سید مصطفی هاشمی طبا 1.55%     5- سید مصطفی میر سلیم 1.45%     6- اسحاق جهانگیری 1.14%

تعداد آرا تا این لحظه : 8584 رای

1- سید ابراهیم رئیسی 49.10%      2- حسن روحانی 29.22%     3- محمد باقر قالیباف 12.15%     5- اسحاق جهانگیری 3.90%     5- سید مصطفی میرسلیم 3.22%     6- سید مصطفی هاشمی طبا 2.53%

تعداد آرا : 17239 رای

1- حسن روحانی 37%     2- سید ابراهیم رئیسی 32%     3- محمد باقر قالیباف 18%     4- اسحاق جهانگیری 11%    5- سید مصطفی هاشمی طبا 1%     6- سید مصطفی میرسلیم 1%

تعداد آرا : نامشخص

1- سید ابراهیم رئیسی 46.32%     2- حسن روحانی 34.58%     3- محمد باقر قالیباف 12.97%     4- اسحاق جهانگیری 0.81%     5- سید مصطفی هاشمی طبا 0.69%     6- سید مصطفی میر سلیم 0.51%

(بخشی از آرا - 4.11% - به گزینه " رای سفید می دهم داده شده است)

دوم اینکه از شما دوستان عزیز می خواهم مناظره فردا عصر نامزدها را با دقت تماشا کرده و بعد از آن در اینجا بنویسید صرف نظر از اینکه حامی کدام نامزد می باشید ، از نظر علم کلام و روانشناسی و تاثیر گذاری بر جامعه ، کدام نامزد را پیروز آن مناظره می دانید؟ لطفاً تا پیش از تمام شدن مناظره از اظهار نظر عجولانه و پیش داوری خودداری فرمایید .

کانال تلگرام فروشگاه بنده :

https://t.me/hor_hamoon

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
54

تشکر کرده: 55 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 17:29

توسط حامد2000 » جمعه 8 اردیبهشت 1396 12:04

دوستان .. بنده معتقدم كه انتخابات امسال (96) بسيار متفاوت از گذشته است. در دوره هاي قبلي اينقدر مردم منتظر نتيجه آن مثل امسال نبودند. امسال مردم ميخواهند بدانند كه با توجه به شرايط جديد بين المللي ازجمله آمدن آقاي ترامپ سياست ايران به چه صورت خواهد بود. طوري كه من فكر ميكنم اگر رئيسي بيايد احتمال دارد با ترامپ درگير شود و كشور به يك جنگ كشيده شود . اگر روحاني بيايد احتمال دارد با امريكا وتهديدات آن كنار بيايد . آيا اينطور نيست. ميخواستم اگر كسي با نظر من موافق است بگويد واگر نيست مرا در اين رابطه روشن كند.

bamn از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 18 فروردین 1391 18:24

توسط irmacfa » جمعه 8 اردیبهشت 1396 13:30

حامد2000 نوشته است:دوستان .. بنده معتقدم كه انتخابات امسال (96) بسيار متفاوت از گذشته است. در دوره هاي قبلي اينقدر مردم منتظر نتيجه آن مثل امسال نبودند. امسال مردم ميخواهند بدانند كه با توجه به شرايط جديد بين المللي ازجمله آمدن آقاي ترامپ سياست ايران به چه صورت خواهد بود. طوري كه من فكر ميكنم اگر رئيسي بيايد احتمال دارد با ترامپ درگير شود و كشور به يك جنگ كشيده شود . اگر روحاني بيايد احتمال دارد با امريكا وتهديدات آن كنار بيايد . آيا اينطور نيست. ميخواستم اگر كسي با نظر من موافق است بگويد واگر نيست مرا در اين رابطه روشن كند.

انتخابات ایقدر بازیچه شده که مردم میرن ثبت نام میکنند معلومه اصلا مهم نیست کی باشه کی نباشه چرا چون فهمیدند این یکی از اون یکی بدتره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

حامد2000 از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
972

تشکر کرده: 5156 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 آبان 1392 19:54

توسط Hesam - 1994 » جمعه 8 اردیبهشت 1396 19:51

حامد2000 نوشته است:دوستان .. بنده معتقدم كه انتخابات امسال (96) بسيار متفاوت از گذشته است. در دوره هاي قبلي اينقدر مردم منتظر نتيجه آن مثل امسال نبودند. امسال مردم ميخواهند بدانند كه با توجه به شرايط جديد بين المللي ازجمله آمدن آقاي ترامپ سياست ايران به چه صورت خواهد بود. طوري كه من فكر ميكنم اگر رئيسي بيايد احتمال دارد با ترامپ درگير شود و كشور به يك جنگ كشيده شود . اگر روحاني بيايد احتمال دارد با امريكا وتهديدات آن كنار بيايد . آيا اينطور نيست. ميخواستم اگر كسي با نظر من موافق است بگويد واگر نيست مرا در اين رابطه روشن كند.

انتخابات امسال مثل همون دوره های قبله
این جنب و جوش ها عادیه ، فقط مردم به فضای مجازی دسترسی بیشتری دارن
هیچکس با ترامپ درگیر نمیشه
اونی که توی سازمان ملل قمپز در میکرد نیست روی کار - کسی هم حاضر نیست به غلظت اون رفتار کنه
درضمن آقای روحانی بیشتر از خیلیا حق آب و گل داره توی این نظام (امیدورام روشن شده باشید)
لا حول و لا قوة الا بالله العلي العظيم

میتوانید صفحات ما در CCN را دنبال کنید

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
372

تشکر کرده: 726 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 دی 1395 17:17

توسط ho3ein2000 » جمعه 8 اردیبهشت 1396 21:16

آقای ترامپ؟
ترامپ خالی خطاب کنید بهتره
:grin:

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
372

تشکر کرده: 726 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 دی 1395 17:17

توسط ho3ein2000 » جمعه 8 اردیبهشت 1396 21:19

Hesam - 1994 نوشته است:
با تشکر

سلام
نمیدونم هنوزم خارج از کشور زندگی میکنید یا اومدید ایران
توی ایران که باشی حس میکنی تغییرات رو
امروز تنها راه تکون دادن سرنوشت مردم ایران در گرو شرکت در انتخاباته
هر ادم عاقلی که دنبال اینده این کشور باشه باید در رای گیری ها شرکت کنه و تعیین سرنوشت رو دست دیگران نسپره
البته هرکدوم توقعات خاصی ممکنه داشته باشیم از تغییر
ولی واقعیتی که هست - هیچ فرد یا گروهی از افراد رو نداریم که بتونن در حد همون تعداد وزارتخونه و سازمان پیشرفت های چشمگیری به دست بیارن
من توی پست قبلیم نمیدونم  سر چی واقعن گفتم حزب بازی و جناح بازی ورمفته!! واقعاً بنظر خودمم اصلا ور مفت نیست
بسته به اینکه چه گروهی قدرت بیشتری بدست بیاره شرایط دست به دست هم میدن و وضعیت میتونه بهتر یا خراب تر میشه
هرگروهی توی یه سری زمینه ها میتونه پیشرفت داشته باشه و درسایر زمینه ها پسرفت یا رکود

سلام حسام عزیزم
بعضی وقتا باید از محل حادثه دور شد تا علل اون رو بررسی کرد
تو این سال های اخیر عملکرد مردم هم راضی کننده نبوده و نا امیدی غلبه کرده بهشون
البته این نظر شخصی من هست

Captain II

Captain II

نماد کاربر
707

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » شنبه 9 اردیبهشت 1396 00:33

از دیگر حواشی انتخابات میشه به گرانی یکباره 5 الی 20 درصدی بیشتر اجناس و مایحتاج خانوار در 3 روز گذشته اشاره کرد...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تشکر کرده: 3039 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 بهمن 1391 19:14

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط varyag » شنبه 9 اردیبهشت 1396 05:16

Erratic نوشته است:از دیگر حواشی انتخابات میشه به گرانی یکباره 5 الی 20 درصدی بیشتر اجناس و مایحتاج خانوار در 3 روز گذشته اشاره کرد...

حرفی که میخوام بزنم فقط یک تحلیل هست
اول باید دید کالاهایی که گران شدند از کالاهای وارداتی هستند یا داخلی که حدس میزنم اکثرا وارداتی باشند.اگه واقعا چنین اتفاقی رخ داده حس می کنم به نوعی حرف های آقای قالیباف اثبات میشه چرا؟
یک عده خاص که وارد کننده اکثر کالاهای مایحتاج مردم هستند با احتکار و روش هایی از این دست موجب افزایش قیمت اجناس موجود در بازارها شدند تا این حس منفی رو در افکار عمومی ایجاد کنند که تغییر دولت کنونی یعنی گرانی!!!
که البته اگه واقعا چنین چیزی باشه نگران نباشید چون دو سه ماهی که بگذره و انحصار واردات اجناس از این افراد خاص گرفته بشه قیمت ها می شکنه پس گول این حباب های الکی تو بازار رو نباید خورد
نکته دیگه که واقعا باید بهش توجه کرد اینه که دولت دهم نفت رو بشکه ای تقریبا 120 دلار می فروخت و دلاری تقریبا 1200 تومن قیمت می خورد و دولت یازدهم نفت را تقریبا 40 دلار میفروشن در حالی که دلار قیمت 3500 تقریبا قیمت میخوره یعنی تقریبا عملا تفاوتی بین درآمد نفتی در دولت دهم و دولت یازدهم نیست که متاسفانه هنوز بعضی وقت ها این موضوع توسط برخی دست آویز قرار می گیره که به نظر من صحیح نیست
به نظر من همونطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مهم ترین جنگ ما الان جنگ اقتصادی هست
من از کاندید خاصی حمایت نمی کنم و در پایان انتخاب من اصلح ترین شخص حداقل درحد میزان تفکر و عقل بنده خواهد بود حال اون شخص هرکدام از این شش کاندید محترم باشند ،به نظر من مهم ترین چیزی که کاندیدهای محترم باید براش برنامه بریزند و روش کار کنند شیوه ها و روش های عملی برای بازگرداندن ارزش پولی کشور هست در کنار افزایش تولید ، کیفیت و اشتغال . اگر ماشاهد افزایش ارزش نرخ ریال در برابر دلار باشیم خیلی از موارد خودبه خود حل میشه  مثلا ارزش ریال زیاد میشه و با ثابت موندن حقوق ها در همین حدی که هست عملا افزایش حقوق برای تمام اقشار جامعه محسوب میشه و قدرت خرید مردم بالا میره و.....
به امید انتخاباتی پرشور و سالم و قانون مدارانه برای جمهوری اسلامی و تک تک ایرانیان عزیز
افتادگی آموز گر طالب فیضی                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
نردبان این زندگی ما و منی ست ____عاقبت این نردبان بشکستنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست ______استخوانش سخت تر خواهد شکست

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبليبعدي