در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

محل سکونت

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

بدلكار كبري 11 در برج ميلاد!

توسط gigi64 » سه شنبه 23 آبان 1385 07:24

هموطن-بدلكار سريال هشدار براي كبري 11 مي‌خواهد از بالاي برج ميلاد بدون استفاده از تجهيزات و با سه طناب به صورت وارونه فرود بيايد.
پيمان ابدي كه هم‌اكنون گروه بدلكاران را در ايران راه‌اندازي كرده است در گفت‌وگو با فارس در خصوص تازه‌ترين برنامه‌اش در ايران گفت: قرار است با سه طناب 70 متري طول برج ميلاد را به صورت وارنه به سمت پائين سرازير شوم. وي افزود: سخت‌ترين بخش اين كار تغيير طناب‌ها است كه با توجه به اينكه با صورت به سمت پائين مي‌آيم اين كار بسيار سخت خواهد بود.


ابدي ادامه داد: در ارتفاع 40 متري زمين نيز بدون چتر، سقوط آزاد انجام مي‌دهم.
اين بدلكار خاطرنشان كرد: قرار است اين عمليات را با پرچم ايران انجام دهم كه اين موضوع باعث نمايش برج ميلاد و اقتدار ايرانيان در جهان خواهد بود.

وي درباره زمان اجراي برنامه‌اش گفت: هنوز زمان اجراي برنامه مشخص نشده است. مسئول پروژه برج ميلاد با اين كار موافقت كرده است اما مسئول حقوقي برج مخالف اجراي برنامه است.
پيمان ابدي كه از بدلكاران حرفه‌اي سريال موتورسواران و هشدار براي كبري 11 است، هم‌اكنون با تشكيل گروه بدلكاران در ايران در حال آموزش به علاقمندان به اين حرفه است.
او معتقد است بدلكاران ايراني اين حرفه را به صورت علمي آموزش نديده‌اند و از نظر آنها بدلكاري كتك خوردن در صحنه‌هاي اكشن فيلم است.
اين بدلكاران قصد دارد در صورت فراهم شدن شرايط، فيلمي اكشن در ايران بسازد.

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

cron