در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با بهداشت و روان به بحث بپردازيد.

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 خرداد 1396 03:39

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

افسردگی

توسط sara.simsar » پنج شنبه 18 خرداد 1396 03:50

من خیلی خسته ام از زندگی ، واقعا نا امید شدم و بریدم
من تو سن 16 سالگی پدرو مادرم جدا شدن ، تو سن 22 سالگی خواهرم که تنها مونسم بود فوت کرد . تو زندگیم همیشه بد بختی کشیدم . 23 سالم که بود یه پسری وارد زندگیم شد که دائم خیانت میکرد بهم ، منم با حماقتم نا دیده میگرفتمو میموندم ، گفت نیتم ازدواجه ، اما منو ول کرد رفت با یکی دیگه ازدواج کرد ، الان من 25 سالمه یک سالی هست که یه پسری وارد زندگیم شده که خیلی دوسش داشتم و حس کردم بد بختیام تموم شده و باهاش خوشبختم ، اما اونم میگه دیگه نمیخوامت و همش میگه یه روز ترکت میکنمو میرم توام مجبوری فراموشم کنی ، بی نهایت باهام سرده و این مسئله داره منو دق میده ، هیچ و هیچ و هیچ امیدی تو زندگیم ندارم ، اینم بره من دق میکنم ، میمیرم . وقتی تو خونه تنها میشم یه حسی میگه باید خودکشی کنی ، گازو باز میکنم ، قرص میخورم ، خدا صدامو نمیشنوه ، خیلی دعا کردم که نره همه چیو سپردم به خدا ولی این حقم نبود

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6162

تشکر کرده: 1639 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: افسردگی

توسط sinaset » پنج شنبه 18 خرداد 1396 09:00

باسلام
کاربر محترم بهتر است  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد تاپیک را بررسی کنید
باشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

MOHAMMAD_ASEMOONI از این پست سپاسگزاري کرده است

Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
340

تشکر کرده: 688 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 دی 1395 17:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط ho3ein2000 » پنج شنبه 18 خرداد 1396 15:30

با سلام
همین که اقدام به نوشتن در این مورد کردید نشان میده میل درونی به تغییر اوضاع دارید
ولی تا زمانی که مرکز خوشبختی خودتان نباشید کار درست نمیشود
بیشتر قدر خودتون رو بدانید و بدونین که مثل شما خیلی زیاده
اگه بیکار هستید حتما دنبال یه شغل با محیط مناسب باشید
اصولا اجازه ورود نامحرم به حریم شخصی و مقدس زنانه ندهید
!

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 51 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » شنبه 3 تیر 1396 05:25

sara.simsar نوشته است:من خیلی خسته ام از زندگی ، واقعا نا امید شدم و بریدم
من تو سن 16 سالگی پدرو مادرم جدا شدن ، تو سن 22 سالگی خواهرم که تنها مونسم بود فوت کرد . تو زندگیم همیشه بد بختی کشیدم . 23 سالم که بود یه پسری وارد زندگیم شد که دائم خیانت میکرد بهم ، منم با حماقتم نا دیده میگرفتمو میموندم ، گفت نیتم ازدواجه ، اما منو ول کرد رفت با یکی دیگه ازدواج کرد ، الان من 25 سالمه یک سالی هست که یه پسری وارد زندگیم شده که خیلی دوسش داشتم و حس کردم بد بختیام تموم شده و باهاش خوشبختم ، اما اونم میگه دیگه نمیخوامت و همش میگه یه روز ترکت میکنمو میرم توام مجبوری فراموشم کنی ، بی نهایت باهام سرده و این مسئله داره منو دق میده ، هیچ و هیچ و هیچ امیدی تو زندگیم ندارم ، اینم بره من دق میکنم ، میمیرم . وقتی تو خونه تنها میشم یه حسی میگه باید خودکشی کنی ، گازو باز میکنم ، قرص میخورم ، خدا صدامو نمیشنوه ، خیلی دعا کردم که نره همه چیو سپردم به خدا ولی این حقم نبود

سلام دوست عزیز
به انجمن ما خوش اومدی

مطلبی که ارسال کردید رو خوندم. شرایط سختیه، جدایی والدین... از دست دادن همدم... و یه رابطه متزلزل با پسری که باهاش ارتباط عاطفی داری...
ولی تو قبلا با بحران های سخت تر از این کنار اومدی پس با کمی درایت، این قضیه هم میتونی مدیریت کنی عزیزم.
نمیدونم الان داری با کی زندگی میکنی و چه کسانی هستن که میتونن تو این زمینه حمایتت کنن.

به طور کلی مسئله ای که مطرح کردی با توجه به پیشینه ای که نوشتی خیلی دور از ذهن نیست. و معمولا چنین مشکلی قابل پیش بینی هست...
ولی جای نگرانی نیست، با چند جلسه مشاوره ی تخصصی و آموزش یک ارتباط سالم، میتونی این مشکل رو برطرف کنی و به یک رابطه خوب و مطمئن دست پیدا کنی
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

ho3ein2000 از این پست سپاسگزاري کرده است