در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آبان 1394 17:09

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: چرا ایران با وجود استعداد، اقتصادش مناسب نیست؟!

توسط arman76ma » يکشنبه 21 خرداد 1396 14:52

...
آخرين ويرايش توسط arman76ma در سه شنبه 23 خرداد 1396 19:55, ويرايش شده 1 در کل.
با سلام و تشکر از لطف و از همه حلالیت میخواهم اگر ناخواسته موجب مزاحمتی شدم با مطالبم. نیت خیر بود و هیچ قصد بدی نبود. اوضاع روحی و احوتالات شخصی ام نامساعد است. باز در خواست مکررم تکرار میکنم از مدیریت سایت که میخواهم اکانت و تمام مطالب و کامنتهایم پاک نمایم.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » يکشنبه 21 خرداد 1396 15:46

...
آخرين ويرايش توسط arman76ma در سه شنبه 23 خرداد 1396 19:55, ويرايش شده 1 در کل.
با سلام و تشکر از لطف و از همه حلالیت میخواهم اگر ناخواسته موجب مزاحمتی شدم با مطالبم. نیت خیر بود و هیچ قصد بدی نبود. اوضاع روحی و احوتالات شخصی ام نامساعد است. باز در خواست مکررم تکرار میکنم از مدیریت سایت که میخواهم اکانت و تمام مطالب و کامنتهایم پاک نمایم.

Major II

Major II

نماد کاربر
221

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 خرداد 1392 14:25

آرشيو سپاس: 375 مرتبه در 114 پست

توسط مدافعان حرم » يکشنبه 21 خرداد 1396 16:50

آقای آرمان 76 . اگه منو میگی که کامنتم زشته و ... که برادر بزرگترین برادری رو در حقت کردم . با 16 سال عمر و تجربه بیشتر ، مخلص کلام رو بهت گفتم که راه بی حاصل بقیه مردم رو نری . دلت میخواد عمرت رو بذاری سر پاسخ به چراهایی که هیچ وقت درست نخواهد شد ؟ خوب بذار !
آندریا: سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که قهرمانی نپرورد.
گالیله: نه آندریا، سرزمین فلاکت بار سرزمینی است که در آنجا نیاز به قهرمان باشد.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » يکشنبه 21 خرداد 1396 18:02

تروریسم سایبری که از جمله ترور شخصیت افراد بسیار پیچیده شده است. گاه چنان شگردشان پیچیده است که به ظاهر در خیرخواهی ولی با نیت خصمانه، لمپنیسم که متاسفانه در چهر شبه مذهبی  و به بهانه از دین و مذهب ظاهر می شوند. اینها ضربات مهلکتی به معنویت و اخلاق جامعه وارد کرده اند. عده ای  فریب خورده القائات این لمپنیسم شبه مذهبی، خودجوش پیاده نظامش شده اند.
حرفهای یاوه می نند. نمی خواهمب گیوم این شخص حتما از دست بالاست و ممکن است ناخواسته تحت تاثیر قرار رگفته و یا فرد عادی است که متوجه زشتی کارهایش نیست. اما تا این با غروز و لجاجت بر کار اشتباهش، باعث شد ضربه به من و این محیط گفتگو به خورد. برخی هم  شبانه روز ول می چرخند توی وب و به این و ان گیر بی خودی مدهند و آنها از می خواهند بورند خودشان نجات بدهند. حق مسلم ازادی بیان را نادیه می یگرند و دایه بهتر مادر بهظ اهر هستند. لازم نکرده به کسی این حرف ها بزنی و اگر اینگونه است اول خودت برو! البته نخواهی رفت! نمی دانم از دوحالت خارج نیست یا خودش هستی یا مزدور. از این حالت خارج نیست وسط یک بحث جدی، حرف نامربوط می زنی. هر چند اقدام من در اعتراض به مدیریت این سایت است که گویا آلت دست جریان سیاسی قرار گرفته و  حتی به افراد مثل من اصلا قاطی این بازی سیاسی نیستند هم رحم نمی کند. کسانی بنده و اسیر یک ایدئولوژی سیاسی شده اند هر کسی را که متفاوت است سرکوب می کنند به انحای مختلف، کاری هم ندارد اصلا طرف چه کاره است و آیا اصلا خصومتی دارد یا نه! همین متفاوت و دگراندیش است برایشان کافیست.
من طی دوسل فقط فعالیت بشردوستانه و  خیرخواهانه و وطن دوستی داشته اند و در صدد انتقال تجربیات خود و دانش دیگران بودم مواجه با این پدیده زشت شدم. اعتماد بیهوده به سایتهای این چنین عاقبتش همین است.
این توضیح به خاطر دوستان و کاربران محترمی دادم که مطالب مرا دنبال می کردند. من از شما تشکر می کنم بخاطر لطفتان و متاسفم از این اتفاق ولی مقصر این فرد و مدیریت سایت است.
آخرين ويرايش توسط arman76ma on چهارشنبه 24 خرداد 1396 12:11, ويرايش شده در 3.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » يکشنبه 21 خرداد 1396 19:01

من بعد بیش از یک سال و نیم بنابر احساس ضرورت انسانی ام فعالیتی کردم بر اساس حق شهروندی و این امکانات رایگان سایت انجمن قرار داده. اتفاقا قصد داشتم مدتی فعالیت نکنم در این انجمن. اما متاسفانه در واپسین پست هایم مرا رنجاندند!
تشکر از دوستانی که همراهی کردند و حق آزادی بیان، مروت، جوانمردی و احترام متقابل را به جا آورند.

ho3ein2000 از این پست سپاسگزاري کرده است

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » يکشنبه 21 خرداد 1396 19:17

...
آخرين ويرايش توسط arman76ma در سه شنبه 23 خرداد 1396 19:56, ويرايش شده 1 در کل.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » دوشنبه 22 خرداد 1396 11:05

کسی که به دیگران می گوید برو، خودش برود که به نظر می رسد وجود خودش اینجا بی فایده است.
رطب خورده منع رطب نمی کند.
درود بر کسانی که حقیقت را می‌گویند.ننگ بر مزدورهای ضد بشری.

mj_piremard از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15487

تشکر کرده: 10224 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 22 خرداد 1396 18:43

دوستان عزیز، توصیه میکنم سعه صدرو البته احترام و ادب رو در کلام حفظ کنیم تا هم حرف‌های همه شنیده بشه و هم حرمت‌ها حفظ بشه  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
192

تاريخ عضويت

توسط arman76ma » سه شنبه 23 خرداد 1396 19:56

به دلیل اهانت به این جانب و عدم رسیدگی به شکایتم از سوی مدیریت این انجمن، من از این انجمن می روم. تا حد امکان مطالبم پاک می کنم. شاید روزی دیگرو جایی. تشکر از دوستانی که به من اظهار لطف کرده و مرا همراهی کردند.

قبلي