در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 مرداد 1396 05:07

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

باز نشدن صفحات وب

توسط arde » دوشنبه 2 مرداد 1396 05:26

سلام  من وقتی با مودم ایرانسل به کامپیوتر یا گوشی وصل میشم هیچکدومشون صفحات وب بالا نمیارن  تا فیلترشکن روشن نکنم اما وقتی سیم کارت از روی مودم درمیارم میزارم روی گوشی صفحات وب بالا میاره به ایرانسل هم زنگ زدم گفت فیلترشکن روشن کنم اما همیشه نمیتونم روشنش کنم .لطفا راهنمایی کنید باید چکارکنم درست بشه تشکر

Major II

Major II

no avatar
468

تشکر کرده: 97 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

Re: باز نشدن صفحات وب

توسط IrIsT » دوشنبه 2 مرداد 1396 09:08

سلام و درود.
با مرورگر خاصی این مشکل وجود داره؟
خود ایرانسل گفته با فیلترشکن استفاده کنید؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3388

تشکر کرده: 2651 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: باز نشدن صفحات وب

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دوشنبه 2 مرداد 1396 11:54

سلام
در مرورگر ,وارد SETTING بشین و وارد connection بشین و تیکِ پروکسی رو بردارین تا درست بشه
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا