باز نشدن صفحات وب

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

باز نشدن صفحات وب

پست توسط arde » دو شنبه 2 مرداد 1396, 6:26 am

سلام من وقتی با مودم ایرانسل به کامپیوتر یا گوشی وصل میشم هیچکدومشون صفحات وب بالا نمیارن تا فیلترشکن روشن نکنم اما وقتی سیم کارت از روی مودم درمیارم میزارم روی گوشی صفحات وب بالا میاره به ایرانسل هم زنگ زدم گفت فیلترشکن روشن کنم اما همیشه نمیتونم روشنش کنم .لطفا راهنمایی کنید باید چکارکنم درست بشه تشکر

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 102 بار
سپاس‌های دریافتی: 568 بار
تماس:

Re: باز نشدن صفحات وب

پست توسط IrIsT » دو شنبه 2 مرداد 1396, 10:08 am

سلام و درود.
با مرورگر خاصی این مشکل وجود داره؟
خود ایرانسل گفته با فیلترشکن استفاده کنید؟
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7649 بار

Re: باز نشدن صفحات وب

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دو شنبه 2 مرداد 1396, 12:54 pm

سلام
در مرورگر ,وارد SETTING بشین و وارد connection بشین و تیکِ پروکسی رو بردارین تا درست بشه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”