کمکم کنین اگ کسی راجب تعبیر خواب من چیزی میدونه توروخدا بگه

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

کمکم کنین اگ کسی راجب تعبیر خواب من چیزی میدونه توروخدا بگه

پست توسط ۱۲۳۴۵ » جمعه 13 مرداد 1396, 1:49 am

سلام من بین ۳-۵ مرداد یه خواب عجیب غریب دیدم اگ کسی تعبیرشو میدونه بهم بگه لطفنننننن راستی من همه چیشو دقیق یادم نمیاد و اینکه من خیلی وقته یعنی چند سالی میشه ک ارزوی مردن خودم رو دارم و دنبال راه صد درصد و بدون درد برای خودکشی هستم
خواب دیدم ک یه جایی بودم ک یک سری از دوستام و اینا بودن تقریبا مثل حالت مدرسه و اینا بود بعد از گذشت یه من از اونجا اومدم بیرون و دگ یادم نیس چی شد تا اینکه یادمه دم یه تپه یا همون دره رسیدم یه دره ای ک قبلا شبیهشو توی فیلما دیده بودم و نقش اصلی بازیگرش میوفتاد توش و میمرد البته تو یه فیلم دگ هم زنده موند
خب رسیدم ب اون دره هه و یادم نیس باز چی شد ک یهو یادمه من اویزون از دره بودم و یه نفری اونجا بود ک از خانواده ی نزدیکم نبود و الانم یادم نیس کی بود ولی اون موقع میشناختمش البته ب نظرم خاله ام بود ک یادمه درحالی ک خانوادم وایساده بودن و نگاه میکردن اون اومده بود و دستمو گرفته بود و میخاست منو بکشه بالا و من همونطور ک اویزون بودم و با خالم حرف میزدم یادم افتاد ب اینکه همیشه دنبال مردنم بودم چون از زندگیم خسته شده بودم و با خودم گفتم این بهترین راهه و با وجود مخلفت و مقاومت های اون کسی ک میگم دستمو گرفته بود سعی میکردم دستمو ازاد کنم و پرت بشم داخل و اخرشم موفق شدم و افتادم باز یادم نیس بعدش چی شد ولی یادمه ک بعدش من نزدیک خانوادم و پیششون بودم ولی اونا منو نمیدیدن (فک کنم مرده بودم) ولی اونا اصلن ناراحت و اینا نبودن ولی من همراهشون بودم و باهاشون هرجا میرفتن میرفتم (البته نه گردش و ایناها در حد عادی) ولی اونا اصلن منو نمیدیدن

میدونم خوابم خیلی عجیب غریبه و اهان اینم بگم ک من اوایل خیلی مومن بودم ولی با گذر زمان و با مشکلات زندگی و خانوادگیم کم کم دگ خدا رو قبول ندارم اصلن وجودشو و نماز هم نمیخونم و اینم بگم ک من هربار ب مردن فکر میکنم با اینکه معتقدم خدا وجود نداره ولی بهش میگم چرا کمکم نمیکنه راحت بشم و بهش میگم ک دوس داره منو عذاب بده اخه مگه من چیکارش کردم ک اینطوری داره زندگیمو نابود میکنه و بهش میگم بهم بگه ک خودمو بکشم یا نه اخه چند وقتیه ک تصمیمم جدی تر شده و چون ب مرگ موش دسترسی ندارم و قرصم جواب نگرفتم ازش و فقط فشارم رو خیلی اورده پایین میخام برم دنبال مرگ مورچه یعنی همون سم مورچه
خب من دگ همه چیو از اصل تا فرع براتون گفتم امیدوارم کمکم کنین و اگه تعبیر خوابمو حتی حدودشو میدونین یا نتیجشو بهم بگین راستی من از یه نفر راجب شب خوابم ک پرسیدم گفت اگه سوم مرداد باشه تعبیرش برعکسش میشه اگ چهارم و پنجم باشه اون اتفاق میوفته ولی دیرتر البته اون کسی ک اینا رو ازش پرسیدم اصن از خوابم خبر نداره فقط راجب شبش پرسیدم لطفن تعبیر خابمو برای هرکدوم از شبا ک میدونین بگین
امیدوارم هرچیزی باشه ب جز طول عمر اخه من شنیدم میگن اگ خواب مردن خودت یا کس دیگه ای رو ببینی میتونه تعبیرش طول عمر و افزایش عمر خودت باشه

اخه خدا چرا همش انقد منو عذاب میده چرا راحتم نمیکنه؟؟؟؟
لطفننننن اگ هرچیزی میدونین بهم بگین خیلیییییی برام مهمه

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9199 بار
سپاس‌های دریافتی: 21175 بار
تماس:

Re: کمکم کنین اگ کسی راجب تعبیر خواب من چیزی میدونه توروخدا

پست توسط sinaset » جمعه 13 مرداد 1396, 8:09 am

سلام بر شما
اینجانب به تعبیر خواب اعتقادی بخصوصی ندارم.. اما شما خودتان بهتر می توانید دلیل خوابتان و مشکلاتان را بدانید(بهتر از هر انسانی!)

بنظر اینجانب،اهنگ و موزیک و فیلم و .. ! هرچی که در ان هیجانی می باشد،گوش ندهید!(بخصوص فیلم با محوریت عاشقانه!!!(چیزی که اصلا وجود ندارد) و ..)
ارتباط خودتان را به هرکسی که به شخصیت شما بی احترامی می کند،قطع کنید.با انسان ها باشید که باعث رشد شما میشوند.

همانجور که در خواب متوجه شدید،زندگی بعد از مرگ هر شخصی،برای افراد نزدیک به ان ادامه دارد،طوری که همه چیز را فراموش خواهند کرد! بطور کلی این یک حس مربوط به خیلی از انسان هاست،که همه انسان فکر میکنن،بعد از مرگشان تاثیر گذار خواهند بود! و همه به یادشان خواهند بود و..! اما به این نکته توجه نمی کنند،که بعد از مرگشان در حال محاسبه اعمال هستن،و این فیلم سینمایی ها! انجام شدنش یا نشدن برای ما فرقی نمی کند!(چون در همان لحظه اول مرگشان،و ان فشار بسیار دردناک و ان محاسبه اعمال پیچیده و .. اجازه فکر کردن به چیزی نخواهد داد!)

بطور کلی این یک از فکرهای انسان می باشد،که دوست دارد،همیشه باشد و اثارش ماندگار بماند،اما خوب این فقط مختص کسانی است که در دنیا فقط با خدا بودن..و خدا نیز انها را هیچ وقت از بین نمی برد. و همیشه انها را زنده نگه میدارد.

نکته بعدی،خدا هیچ وقت به هیچ کس ظلمی نمی کند و نکرده و نخواهد کرد و اصلا چنین چیزی برای خدا معنایی ندارد(به عبارتی راحتر خدا بلد نیست هیچ کس رو اذیت کند) . همه بلا و مصیبت های روی زمین،مقصر اصلی ان ،خود ان شخص یا جامعه یا .. می باشد.
برعکس،خدا توانایی بالایی در یاری کردن،محبت کردن و گذشت و همه خوب ها و خیر ها دارد.برای همین است،که به انسان فرصت میدهد،تا گذشته خودشان را جبران کنند،به محضی که گناهی انجام داد،به ان پاسخ نمیدهد.! او را زود از بین نمی برد! بلکه به او فرصت میدهد و صبر می کند.

هیچ کس در دنیا،به اندازه خود خدا،بنده اش را دوست ندارد،از نشانه ها ان،روزی رساندن،مثل اب و غذا،در سختی ها او را یاری دادن،قدرت درک دادن،دست و پا و هزاران قابلیت نهفته دیگر دادن . و در اوج ناامیدی ها دست بنده اش را گرفتن و...
و در پایان این نکته،تا بجال کسی نبوده،که با خدا نشسته باشد و خدا او را تنها گذاشته باشد و یا برایش سنگ تمام نگذاشته باشد!
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط ahmadsolgi243 » جمعه 13 مرداد 1396, 4:43 pm

سلام. تعبیر خواب میتونه هزاران دلیل داشته باشه. پر خوری درد بدن فکر کردن زیاد به یه موضوع توهمات استرس و ...
به نظر من زیاد تو نخ خواب نرو

Major II
Major II
محل اقامت: تربت حیدریه
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 572 بار
تماس:

پست توسط IrIsT » جمعه 13 مرداد 1396, 5:17 pm

سلام و درود.
اینکه چرا این خواب رو میبینید جای بحث داره و به خودتون بر می گرده و اینکه این خواب چیه,باید بگم که این خواب ها همیشه هست.حالا به هر نحوی.اما بستگی به خیلی چیزا داره.توهام و آشفتگی ذهن.استفاده از قرص های آرامش بخش.فکر و خیال.(مخصوصا فکر های مداوم که اینطور که خودتون گفتین و آخر حرفتون گفتین,فکر و توهم زیادی دارید.)همچنین ساعات خواب.
هر خوابی تعبیری نداره.اینکه خوابی درست باشه یا اشتباه,یا اینکه بیانگر یک چیزی باشه,اینو من شخصا قبول دارم و خودم به همین موارد برخورد کردم.حتی خوابی که دقیقا مو به مو برام پیش بیاد و ....
یک جستجوی در رابطه با خواب و ساعات خواب و خواب دیدن بکنید.
قرص یا چیزی مصرف می کنید؟
این خواب ها در یک مکان خاص برای شما اتفاق میفته؟
وقتی فکر زیاد میکنید این خواب ها میبینید؟
همچنین,چرا میگید خدا شمارو ببره؟مگه شما تنها مشکلات دارید؟از شما بدتر نیست؟به دورو برتون نگاه کنید.
ببخشید این سوالات رو پرسیدم.فقط خودتون به جواباش فکر کنید.دلیلش رو میفهمید و تعبیرشم میفهمید.
این خوابتون,از ذهن آشفته هستش.احتمالا قرص اعصابم میخورید و در یک مکان خاص بودین.
زیاد توجه نکنید.بعضی خواب ها بی معنی هستن.بعضی ها هم به مرور زمان و یکی یکی پیش میاد.بعضی دیگه که به ندرت هستش,پیش میاد.این خواب از اونایی هستش که توجه نکنید و با آرامش بخوابید بهتره.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تلگرام : [url]@AmirAm67[/url] - ایمیل : iedb.team@gmail.com 

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 73 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط hamid.5574 » شنبه 14 مرداد 1396, 3:04 am

سلام . منشا خواب شما از افکار روزمره شما هست(با توجه به توضیحاتتون) و تعبیر نداره.
راه حل: سعی کنید به دیگران کمک کنید، کارهای انسان دوستانه، کمک به نیازمندان و بی سرپرستان و بد سزپرستان، یا به پیرمردی در خیابان. سعی کنید به دیگران به هر نجو و در هر سطجی کمک و محبت کنید، بسیار.ترجیحا هم ناشناس و در خفا
حتما مشکل شما حل خواهد شد به امید خدا

Fast Poster
Fast Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 463 بار

پست توسط sabalan1400 » شنبه 14 مرداد 1396, 9:52 am

و اما تعبیر خواب شما.... مقدمه : ->تلاش شما برای رسیدن به مرگ به دلیل انباشت ذهنی مسموم از توهمات فردیه... اما علی میگه که انسانی که بخاد با نردبانی که خودش نگهش داشته بالا بره میخوره زمین... این خواب به شما میگخه که اکثریت مطلق اطرفیان شما رو درک نمی کنن {نمی بینن} ولی یه نفر تو اطرافیان هست که اگه باهاش هم کلام و هم درد بشی می تونه شما را به دریچه ای که شما رو به ابدیت و بقا می رسونه هدایت کنه... ب

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3871 بار
سپاس‌های دریافتی: 5238 بار

پست توسط bamn » شنبه 14 مرداد 1396, 8:38 pm

سلام خدمت شما دوست عزیز .

متاسفانه این فقط مسئله شما نیست ، هرچه مشکلات اجتماعی و اقتصادی در سطح جامعه رشد یابد ، یاس و ناامیدی از زندگی و دوری از خدا بین مردم و بخصوص نسل جوان بیشتر و بیشتر می شود . با این وجود نباید این یاس و ناامیدی به خودکشی منجر شود ، هرچند شما می گویید که دیگر ایمانی ندارید ، اما مطمئناً شنیده اید که خودکشی بزرگترین گناه است ، یک درصد فرض بگیرید خدا و قیامت وجود دارد ، شما هرچقدر هم بی ایمان و گناهکار باشید تا وقتی زمانش فرا برسد ، ممکن است از مشکلات خلاصی یابید ، از گناهانتان توبه کنید و دوباره ایمان آورید ، اما اگر حالا دست به انتحار بزنید و آن یک درصد حقیقت داشته باشد ، دیگر راه برگشتی نخواهید داشت .

در مورد تعبیر خواب ، بنده تخصصی ندارم ، اما خواب هایی را که خودم می بینم به سه دسته تقسیم می کنم ؛ دسته اول خواب هایی هستند که تحت تاثیر افکار و روحیاتم سراغم می آیند ، مثلاً بنده خواب های تخیلی و آخر الزمانی زیاد می بینم!!! قشنگ یادم هست چند سال پیش یک خوابی دیدم که همراه چند نفر دیگر در یک شهر متروکه از دست دایناسورها!! فرار می کردیم و باید خودمان را به ساختمانی می رساندیم که آسانسورش تا شهر امن بالای ابرها ما را می برد...!!! بنده فکر می کنم با توجه به توضیحاتی که درباره روحیات و ذهنیات خود دادید ، خوابتان جزو این دسته باشد . دسته دوم خواب هایم تحت تاثیر وقایعی هستند که آن روز یا روزهای قبل تر اتفاق افتاده و انعکاسی از آن را گاهی با کمی تغییر دوباره در خواب هایم می بینم .

این دو دسته خواب تا جایی که می دانم تعبیر چندانی ندارند و چندان هم نباید برای پیدا کردن تعبیرشان خود را به زحمت بیاندازید . اما دسته سوم خواب هایی هستند که تعبیر دارند و معمولاً خود شخص بعد دیدن آنها ، متوجه می شود که چنین خوابی هستند . مثلاً باز چند سال قبل خواب می دیدم که می خواهم از یک کوه بالا بروم و خودم را به امامزاده ایی که روی کوه است برسانم ، به سختی این کار را انجام دادم تا جایی که حتی در خواب (نه در واقعیت) خودم را خراب کردم تا به درب امامزاده رسیدم و دیدم نمی شود با این وضع وارد امامزاده شد و از همان دم ورودی داخل را نگاه می کردم که دیدم یک آقایی که خیلی به وی ارادت دارم در یکی از حجره های حیاط امامزاده نشسته و مشغول نوشتن است . روز بعدش فهمیدم که آن آقا چند روزی بخاطر جراحات جنگ در بیمارستان بستری بوده و خوشبختانه همان روز خطر از ایشان گذشته است!  
به علت اسباب کشی چند روزی در خدمتتان نیستم!

کانال های بنده :

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”