نرم شدن پدال ترمز

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, RAHVAR, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

نرم شدن پدال ترمز

پست توسط mohamadmahdi5867 » چهار شنبه 29 شهریور 1396, 3:57 pm

باسلام و عرض ادب و احترام چند وقتیست که زمانیکه سرعت ماشین زیاد میشود بعد برای کم کردن سرعت پدال ترمز را فشار میدهم اول پدال خوب سفت است ولی زمانیکه میخواهم ایست کامل کنم و فشار بیشتر میدهم پدال مثل گاز نرم میشود تا پایین میرود و عملکرد خوبی هم ندارد در ضمن قبل از اینکه این اتفاق بیافتد ترمز ماشین چوب شده بود بردم تعمیرگاه بوستر ترمز را عوض کرد. آن روز به بعد نرم شدن پدال ترمز اتفاق افتاد.لطف کنید مرا راهنمایی کنید. باتشکر فراوان.

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 115 بار
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

Re: نرم شدن پدال ترمز

پست توسط dariush074 » پنج شنبه 30 شهریور 1396, 3:24 pm

mohamadmahdi5867 نوشته شده:باسلام و عرض ادب و احترام چند وقتیست که زمانیکه سرعت ماشین زیاد میشود بعد برای کم کردن سرعت پدال ترمز را فشار میدهم اول پدال خوب سفت است ولی زمانیکه میخواهم ایست کامل کنم و فشار بیشتر میدهم پدال مثل گاز نرم میشود تا پایین میرود و عملکرد خوبی هم ندارد در ضمن قبل از اینکه این اتفاق بیافتد ترمز ماشین چوب شده بود بردم تعمیرگاه بوستر ترمز را عوض کرد. آن روز به بعد نرم شدن پدال ترمز اتفاق افتاد.لطف کنید مرا راهنمایی کنید. باتشکر فراوان.

مشکل شما از خرابی لوازم پمپ ترمز بالا هست..لوازمو عوض کن بعدش هواگیری کن حل میشه.
برگ ها همه ریختن... ولی شاخه هست...

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

پست توسط Abolfazl_MC » جمعه 18 اسفند 1396, 1:11 am

dariush074 نوشته شده:
mohamadmahdi5867 نوشته شده:باسلام و عرض ادب و احترام چند وقتیست که زمانیکه سرعت ماشین زیاد میشود بعد برای کم کردن سرعت پدال ترمز را فشار میدهم اول پدال خوب سفت است ولی زمانیکه میخواهم ایست کامل کنم و فشار بیشتر میدهم پدال مثل گاز نرم میشود تا پایین میرود و عملکرد خوبی هم ندارد در ضمن قبل از اینکه این اتفاق بیافتد ترمز ماشین چوب شده بود بردم تعمیرگاه بوستر ترمز را عوض کرد. آن روز به بعد نرم شدن پدال ترمز اتفاق افتاد.لطف کنید مرا راهنمایی کنید. باتشکر فراوان.

مشکل شما از خرابی لوازم پمپ ترمز بالا هست..لوازمو عوض کن بعدش هواگیری کن حل میشه.

کاملا صحیحه مشکل از پمپ ترمز بالا هست اگه لوازم جنس خوب پیدا نکردی و روغن داد پمپ رو کامل عوض کن یاعلی

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط mohamadmahdi5867 » یک شنبه 20 اسفند 1396, 2:47 pm

ممنونم ولی متوجه منظور جواب شما نمیشم بنده عرض کردم که ماشین را بردم تعمیرگاه بوستر کامل ترمز با مخزن روغن را عوض کردم حالا که شما میفرمایید کدوم قسمت را باید عوض کنم.

ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”