خرید شارژ ایرانسل

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 48 بار

خرید شارژ ایرانسل

پست توسط saeedp96 » شنبه 22 مهر 1396, 12:29 pm

سلام،برای خرید شارژ ایرانسل(شارژ مکالمه) جایی سراغ دارید بدون کارمزد باشه؟از درگاه بانک با دریافت رمز شارژ مثلا شارژ ۲۰۰۰ تومان با دریافت رمز شارژ میشه ۱۶۰۰ ،۴۰۰ تومان بالا کشیده میشه.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7651 بار

Re: خرید شارژ ایرانسل

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 22 مهر 1396, 6:00 pm

سلام
بنده از بانک میگیرم و چیزی کم نمیشه یعنی اگر شارژ 10.000 تومنی رو انتخاب کنم همون 10 تومن از حساب کم میشه
اما وقتی میخوایم به موجودی خط اضافه اش کنیم حدود 1800 تومنش بابت مالیات کم میشه و حدود 8200 به موجودیِ خط اضافه میشه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط saeedp96 » یک شنبه 23 مهر 1396, 6:40 pm

آقای آسمانی ممنون از شما.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قبلا من یک سوال کردم در مورد قرار دادن سپاس ،ولی کسی جواب من رو نداد حالا نمی دونم پاسخ دادن به این سوال جز موارد Top Secret هست؟

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1030 بار
سپاس‌های دریافتی: 522 بار

پست توسط ho3ein2000 » یک شنبه 23 مهر 1396, 7:41 pm

با سلام
با کلیک بر نوشته سپاس زیر هر پستی میتونید انجامش بدید
دریافت شارژ از هر مبادی رسمی و غیر رسمی بنا به تعرفه های من در آوردی
مخابرات شامل مالیات و غیره! هست

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط saeedp96 » یک شنبه 23 مهر 1396, 8:08 pm

من چند روز پیش از طریق سایت ایرانسل شماره 2000 تومان ،به قیمت 2180 خریدم از حسابم کم شد ولی خطم شارژ نشد زنگ زدم 700 پشتیبان گفت برای حل این موضوع باید 24 ساعت صبر کنی که شارژ بشه یا مبلغ به حسابت برگشت داده بشه که 24 ساعت گذشت ولی اتفاقی نیفتد مجددا تماس گرفتم کد پیگیری سفارش وشماره حساب دادم ودرگاه بانک گفتم ،گفتش 3 روز طول میکشه بعد یه کد رهگیری اومد واسم.به خاطر 2180 تومان ادم اذیت میکنند.اخرش مشخصه که شارژ نخواهد شد.بی خیال .

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7651 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دو شنبه 24 مهر 1396, 4:19 am

saeedp96 نوشته شده:من چند روز پیش از طریق سایت ایرانسل شماره 2000 تومان ،به قیمت 2180 خریدم از حسابم کم شد ولی خطم شارژ نشد زنگ زدم 700 پشتیبان گفت برای حل این موضوع باید 24 ساعت صبر کنی که شارژ بشه یا مبلغ به حسابت برگشت داده بشه که 24 ساعت گذشت ولی اتفاقی نیفتد مجددا تماس گرفتم کد پیگیری سفارش وشماره حساب دادم ودرگاه بانک گفتم ،گفتش 3 روز طول میکشه بعد یه کد رهگیری اومد واسم.به خاطر 2180 تومان ادم اذیت میکنند.اخرش مشخصه که شارژ نخواهد شد.بی خیال .

سلام
هرگز شارژ مستقیم نخرید چون مشکلاتش زیاده
شارژ غیر مستقیم بخرید که بهتون شماره سریال شارژ میده تا خودتون از طریق *141* شارژ رو اضافه کنین به خطتون
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”