در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

مجید مظفری: هنوز در بهترین نقش سینمائی‌ام ظاهر نشده‌ام

توسط Leila » چهارشنبه 24 آبان 1385 00:34

دوست دارم همیشه من را بازیگر آثار موفق بهرام بیضایی بدانند. دیگر در نقش‌های ضعیف و کلیشه‌ای بازی نمی‌کنم و فکر می‌کنم هنوز بهترین بازی‌ام را ارائه نکرده‌ام.  

مجید مظفری درباره بازی خود در "تقاطع" ابوالحسن داودی به مهر گفت: "با خواندن فیلمنامه " تقاطع" به شدت مجذوب آن شدم و گروه بازیگری فیلم نیز یک تیم خوب و حرفه ای بودند. با خانم فاطمه معتمد آریا که نقشم مقابلم را بازی کردند در پنج فیلم همکاری داشتیم، از جمله در "مسافران" بهرام بیضائی."

بازیگر "سگ کشی" افزود: "از نقش پیشنهادی خوشم آمد و فکر کردم همکاری با آقای داودی بابی تازه در کار بازیگری من است. وی علاوه بر اینکه کارگردان توانائی است، بسیار روراست و صادق است و این چیزی است که کمتر در سینمای ایران وجود دارد. متاسفانه سال ها بود داودی به علت مشغله های مدیریتی در خانه سینما فیلمی نساخته بود و خوشحالم که بعد از چند سال ایشان حضوری موفقعیت آمیز در سینما داشت."

وی در مورد کوتاه بودن نقش خود در "تقاطع" هم گفت: "ملاک من برای قبول نقش کوتاهی و بلندی آن نیست. بزرگی گفته "نقش کوتاه و بلند نداریم، بازیگر کوچک و بزرگ داریم." برای من هم ویژگی نقش و نام کارگردان مهم است. البته برای همه این سئوال پیش آمده که چرا در نقشی کوتاه ظاهر شده ام. من هفته ای یک فیلمنامه می خوانم، اما ترجیح می دهم یک کار خوب تلویزیونی بکنم تا 10 کار ضعیف سینمائی. تلاش می کنم همان بازیگر آثار بهرام بیضایی و محمد بزرگ نیا باشم."

وی در مورد ویژگی های نقش "نادر" در "تقاطع" گفت: "نقش نادر به نوعی کامل کننده یک خانواده به عنوان پدر است و با وجود او، مادر و امیر قطعات پازل کامل می شود. در جامعه مدرن شهری برخی خانواده ها دچار از هم گسیختگی شده اند. مینو نیز به عنوان یک زن تنها احساس می کند باید مردی در زندگی اش حضور داشته باشد. ولی درک و هضم این مسئله برای پسرش امیر دشوار است. فکر می کنم با وجود کوتاهی نقش، نادر حضوری اثرگذار در داستان دارد."
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟