برق پخش خودرو

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: Mohsen1001, RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

برق پخش خودرو

پست توسط Faraz1364 » چهار شنبه 15 آذر 1396, 10:55 pm

سلام.من یه ۴۰۵ دارم یه پخش تصویری گرفتم نصب کردم وقتی برف پاکن یا راهنما زدنی برقش هر از گاهی قطع وصل میشه.خواهشا راهنمایی کنید

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3824 بار
سپاس‌های دریافتی: 7649 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 16 آذر 1396, 2:13 pm

Faraz1364 نوشته شده:سلام.من یه ۴۰۵ دارم یه پخش تصویری گرفتم نصب کردم وقتی برف پاک کن یا راهنما میزنم برقش هر از گاهی قطع وصل میشه.خواهشا راهنمایی کنید

سلام
ممکنه این مشکل ربطی هم به برف پاک کن و راهنما نداشته باشه و شما اینطور تصور میکنید . شاید هم تصورتون درسته
به هر حال مشخصه که از یک خط نامناسب , برق داده شده به پخش و یا سیمهاش درست وصل نشده
معمولاً باید خطش از مرحله ی یکم سوئیچ ( I ) باشه یعنی اگر سوئیچ کاملاً بسته باشه روشن نشه
پشت سوئیچ , یکی از سیمها هست که در مرحله اول سوئیچ برق دار میشه
این سیم مستقیم از باتری برق میگیره اگ طریق سوئیچ . معمولاً همین خط میره به جعبه فیوز و از اونجا برق میده به چیزهایی که باید بامرحله ی یک سوئیچ برق دار بشه مثل پخش و فندک و ساعت
سیمهای پشت پخش رو هم چک کنین که شل بسته نشده باشه
پس باید از یک خط دیگه برق بدین به پخش و چک کنین مثلا از مثبت فندک
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”